Skocz do zawartości

Mototarg


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Załapałem się na udzielanie pierwszej pomocy debilowi którego krzaki i barierka powstrzymały przed wjechaniem do fosy. Własną sznurówką zrobiłem mu opaskę uciskową, zanim ktoś przyniósł opatrunki i owinął dłoń z praktycznie obciętym palcem trzymającym się na skórze...

Dziękuję koledze który widząc opaskę napisał długopisem na ręce rannego godzinę zaciśnięcia, oraz wszystkim którzy śpieszyli z apteczkami i opatrunkami.

Chciałbym spuścić bęcki tym pedałom, którzy dali debilowi wsiąść na motocykl po pijanemu. Mógł zabić kogoś, a na szczęście tylko urwał sobie palec u dłoni.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem świadkiem kraksy. Wstawiony koleś postanowił przetestować sprzeta. :flesje: wpie**olił się w krzaki, rozwalił i połamal łapę.Krew sikała i w ogóle... Buueee!!!! :flesje: Uważajcie na siebie.

Poza tym fajnie. Dużo wystawców.

 

Sorrki, ale nie rozumiem czemu nie widziałem tam policjantów z alkomatami.

To był czwarty bajzel na jakim byłem w życiu i na każdym są takie same akcje, tzn. w ciasnych alejkach pomiędzy ludźmi kręcą się na moto lanserzy, gówniarze bez wyobraźni na skuterach i i kolesie po ostrym prądzie.

Wydaje mi się że jeden telefon organizatora na policję z prośbą o zajęcie się problemem powinien załatwić temat.

Inną sprawą jest że ci frajerzy, którzy ryzykują zdrowie i życie innych osób czują klimat przyzwolenia na takie akcje. Może w ramach akcji "zero tolerancji" należałoby na kolejnym bajzlu dokonać kilku tzw. obywatelskich zatrzymań.

Może mędzę jak stara pierdoła i nie czuję klimatu rocka, ale mam wrażenie że jest tylko kwestią czasu, i na kolejnym bajzlu dojdzie do tragedii.

I wtedy gazety napiszą że motocyklista to nie tylko wariat, szaleniec bez wyoobraźni, morderca i samobójca w jednym, ale również pijak. A jak wiadomo z polskich filmów każdy pijak to złodziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był czwarty bajzel na jakim byłem w życiu i na każdym są takie same akcje, tzn. w ciasnych alejkach pomiędzy ludźmi kręcą się na moto lanserzy, gówniarze bez wyobraźni na skuterach i i kolesie po ostrym prądzie.

Trzeba by jeszcze dorzucić handlarzy*, którzy zapewne z nudów od czasu do czasu urządzają sobie przejażdżki w alejkach między stoiskami. Ja rozumiem, że siedzenie cały dzień ze złomem w złudnej nadziei, że może ktoś się nań połasi, i użeranie się z marudnymi oglądaczami może być frustrujące/ogłupiające, ale nie upoważnia ich to do wygłupów na terenie MT.

 

*Charakterystyczny dresik miast motocyklowego odzienia (że o braku kasku nie wspomnę), motocykl bez tablicy rejestracyjnej, tępy wyraz twarzy kierującego...

 

Inną sprawą jest że ci frajerzy, którzy ryzykują zdrowie i życie innych osób czują klimat przyzwolenia na takie akcje. Może w ramach akcji "zero tolerancji" należałoby na kolejnym bajzlu dokonać kilku tzw. obywatelskich zatrzymań.

Też jestem zdania, że "motocyklistów" szarżujących po bazarowych alejkach należy napiętnować.

Zazwyczaj zostawiam motocykl/skuter przed bramą wjazdową, a jeśli już zdarzy mi się wjechać na teren imprezy, to jadę powolutku ze zdwojoną ostrożnością - w takim bezładnym tłumie nietrudno o potrącenie i, z dwojga złego, już lepiej trącić kogoś z prędkością minimalną, bliską prędkości pieszego.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem dosc czesto ale prawie zawsze czesci ktore mnie interesowaly (ze wzgledu na ich brak lub cene) kupywalem we Wrocku lub Lodzi wiec Wa-we odpuszczam.

He, he, tę samą koszulkę kupiłem na wrocławskim Oldtimerbazarze o 10 zł taniej, niż zapłaciłbym w Warszawie (u tego samego sprzedawcy :D ). :notworthy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, tę samą koszulkę kupiłem na wrocławskim Oldtimerbazarze o 10 zł taniej, niż zapłaciłbym w Warszawie (u tego samego sprzedawcy :D ). :buttrock:

10 zl hehe oto kilka przykladow. Kryza do Za-za ten sam sprzedawca Wa-wa 400 Wro 300.Tylne kolo intruz 1,4 Wawa 750 Wro 450. Tarcze H-D Wa-wa 600 Wro 300 tyle chyba wystarczy. POZDRO :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 zl hehe oto kilka przykladow. Kryza do Za-za ten sam sprzedawca Wa-wa 400 Wro 300.Tylne kolo intruz 1,4 Wawa 750 Wro 450. Tarcze H-D Wa-wa 600 Wro 300 tyle chyba wystarczy. POZDRO :D

To nie prawda ze warszawiacy zarabiaja kokosy mimo ze maja piekna palme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W tej chwili odbywa się na Wyścigach Mototarg - zaraz się tam udaję. Wpadłem na pomysł, że można by wystosować petycję do organizatorów, żeby miast organizować edycję zimową, zrobić o jedną imprezę więcej w sezonie. Edycja zimowa w lutym jest IMHO średnio potrzebna - i tak mało kto dojedzie na motocyklu, zimnica jest taka, że człowiekowi chce się wracać prędzej, niż się przyjechało, ludziom w głowie wyjazdy do ciepłych krajów, a nie motocykle; a żeby zaopatrzyć się w potrzebne ciuchy czy akcesoria na początku sezonu w zupełności wystarczy Mototarg kwietniowy.

Natomiast bardzo by się przydał warszawski bazar w środku sezonu, powiedzmy w drugiej połowie lipca, gdy wielu motonitów jest między jedną wyprawą wakacyjną a drugą, coś tam zdążyło się w motocyklu zepsuć/zużyć, ktoś tam się wysypał, ktoś akurat zmienia motocykl itd. :buttrock:

Co Wy na to?

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś i widziałem DZIADA jak przechodzil ze swoja (dziewczyną??, żoną ??)

 

Ogólnie bylo fajnie pogoda dopisała itp

 

Pozdro!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...