Skocz do zawartości

Suzuki TS50 kupno.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chce kupić coś (jakieś enduro) do 300 euro lub około 1500zł.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M190561

Co myślicie o tej ts'ce :icon_twisted:

1. Czy na wasze oko jest ona chłodzona powietrzem czy cieczą :icon_mrgreen:

2. Czy rocznik się zgadza :biggrin:

3. Która wersja (ciecz- powietrze) jest lepsza do jazdy oraz do odblokowania itp.

 

Pozdr. Magik ;)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Z tego co przeczytałem na 4um to TS chłodzona powietrzem jest najsłabszym endurakiem w skali 50cmm :icon_twisted:

Ale znowu ja sie (może) przesiąde z diabelskiego komarka to chyba będzie czuć jakąś różnicy ?

Czy po ściągnieciu blokad z powietrzaka było by troszke mocy więcej :?: Czy dalej byłby najsłabszy ??

Poza tym ja chciałbym kupić właśnie jakieś enduro, którym pośmigał bym na asfalcie i od czasu do czasu poleciał bym na jakąś łąke albo do lasu i tyle :icon_mrgreen:

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znowu ja sie (może) przesiąde z diabelskiego komarka to chyba będzie czuć jakąś różnicy ?

 

Różnica na początku jak najbardziej, jednak po pewnym czasie i to dosyć szybko TSka Ci się po prostu znudzi. Po zdjęciu blokad napewno troche się poprawią jej osiągi ale to nie będzie jakaś diametralna zmiana. Nie chce strzelać jakie będą jej osiągi. 1500zł to już troche kasy jest, wystarczy troche poszukać i znajdziesz jakieś endurko na motorower. Możesz pamiętać też o tym że do takiej TSki można kupić cylinder 70ccm który poprawi jej osiągi. Części do TereSki chłodzonej powietrzem są nieco tańsze ale za to silnik sam w sobie nie jest tak trwały jak cieczak.

Jeżeli masz dosyć blisko to możesz jechać i obejżeć sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A jak by było z zamontowaniem do tego owiewke UFO taka małą.

I Czy dało by rade wstawić gumy na redsory i jakiś błotnik przedni ciunio większy np. od DT80 :icon_twisted:

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewka ufo w TSce wcale nie jest taka mała. Zobacz sobie na bikepics enduroguy'a on taką miał, montaż taki jak do każdego innego motocykla. Jeżeli pisząc o resorach myślisz o przednim zawieszeniu i o takich charmonijkach na lagi to dało by rade, ja u siebie miałem za 6zł od simsona i było na serio OK. Co do błotnika to też da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

No jeśli wszystko da rade to pisuć glancuś. Teraz tylko czekać na przypływ $$ co nie długo nastąpi :icon_twisted:

A u enduroguy'a widziałem na bikiepics tą taką żółtą TS'ke :icon_mrgreen:

Bo właśnie myślę, że w tym akurat modelu taki mały ufo by sie dobrze prezentował :biggrin:

Tak chodzi mi o te ogumienie na resory ;) Widziałem za 30zł na allegro takie zwykłe.

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta TS'ka jak jakiś smieć wygląda. Co do osiągów to rozmawiałem z typem który miał taką TS"ke i po przesiadce z simsona nie odczul duzej roznicy ( w sumie roznica 1km ) . Za 1800zł spokojnie mozna wyrwac TS chlodzona ciecza ktora ma seryjnie 9km i mimo ze to 50cm3 juz idzie conajmniej jak DT80 (bo wazy 2 razy mniej). Potem kupujesz 70cm3, wiekszy gaznior, robisz dyfuzor, przelot i masz juz zupelnie inny motocykl :icon_twisted: . Vmax to ok 115km/h na seryjnych przelozeniach, a szacowana moc to bedzie jakies 15km. JEdziesz DT'tki jak chcesz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swoją TS'ke dałem nie dużo więcej i była zarejestrowana w kraju.

może było przy niej troche do zrobienia ale przynajmniej nie wyglądała tak jak ta ;) tez sie zastanawiałem nad zmianą przedniej owiewki na ufo ale po dłuższym zastanowieniu....... lepiej kupić coś do silnika albo na bełte :icon_mrgreen:

w tą trzeba troche włożyć żeby jej stan był przynajmniej dobry...

znaleść :icon_arrow: przednie owiewki

pomalować wszystko

tylnia guma nie wygląda najlepiej :icon_mrgreen:

jeżeli jest zablokowana to wiecej jak 50-55km/h nie poleci(nie mówie o przepaściach tylko o prostej)

po odblokowaniu z dobrym wiaterkiem 65km/h :icon_mrgreen:

jak masz blisko do kolesia to mozna sie przejechac ale ja bym tego nie brał :biggrin:

dosc długo na allegro była do sprzedania chłodzona powietrzem po tuningu(z tego co mówił wał i cylinderek zmieniany ale ile w tym prawdy było :icon_twisted: ) i koles chciał niecałe 2000zł

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ts chlodzona powietrzem na jezdzi tak samo jak simson (jezeli jest juz odblokowana) tylko ma wiecej mocy bo z latwoscia mozna np. krecic kolem na asfalcie a jak mialem simka to nie moglem. Na dole sa fotki mojej ts tez mam powietrzna :icon_twisted:. A gumy na przedni amor to polisporty w Kemocie kupowalem za 30zl.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Oczywiście chciałbym kupić Dt80 ale nie mam tyle kasy !!

Już musze coś kupić bo mnie skręca :icon_twisted:

A co byście bardziej polecali

 

Tą DT80:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M154508

 

Czy tą sukuki TS50:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M190561

 

Co do wyglądu TS od razu by było malowanie i do tego gumy na amory :icon_mrgreen:

 

Pozdr. Magik.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...