Skocz do zawartości

Posiadacze Yamahy Virago XV 1100 poznajmy się...


DonMariano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[, żona mówie że to kryzys wieku średniego.

Pozdrawiam

Moja chyba z litości sie zgodziła ale nawet jej sie to podoba. Najbardziej zadowolony jest mój syn (9lat). nawet wybiera się ze mną na zlot do Borek.

Pozdrawiam

 

To kup swojej Virażkę! Ja tak zrobiłem (XV 535) i teraz nie ma problema. Jeździmy razem (ale nie Yamahowiec, ja Hondziarz).

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie chcę zrobić, na razie opór materii, zobaczymy :)

 

Cóż, powodzenia (w końcu się skusi bo dziewczyny ekstra na Virażkach wyglądają)!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Od wczoraj jestem przeszczęśliwym posiadaczem Virago 1100, to mój pierwszy dorosły motocykl, wiec na razie nisko i powoli, na następny zlot bardzo chętnie. Grupa wiekowa też podobna, żona mówie że to kryzys wieku średniego.

Pozdrawiam

:icon_mrgreen: Gratulacje powiedz żonie że lepszy taki kryzys niż poszedłby w inną stronę.Pozdrowienia dla żony one są wszystkie takie same KOCHANE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

A może by tak Panowie podać numery rejestracyjne coby sie łatwo poodnajdywac w Borkach. Powiem szczerze że to mój pierwszy zlot więc nie bardzo wiem jak to będzie wyglądało organizacyjnie ale powinno byc łatwiej mając jakieś dane.

 

mój numer: EL 3915 ( czerwona jak na zdjęciu)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam. Jestem z Nowogardu k/ Szczecina. Swoją 1100 mam od kilku miesięcy. Sprowadzona z Belgii. Przeszła malowanie, synchro gaźników, ustawianie zaworów, wymianę płynów i akumulatora. Teraz jest Super Jasia :) . Tak przy okazji- chętnie zamienię głośne wydechy na ciche oryginalne, bo od moich głowa pęka.tel 503 923 222

 

Pozdrawiam

Tomek (Jerry)

Edytowane przez woolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Woolf. Fajnie, że ruszyłeś ten temat na forum bo "jest on zamrożony" od 2006 roku. Może dzięki Tobie coś dygnie i chłopcy zaczną pisać. Ja również chciałem pogadać z DonMariano, który założył ten temat aby wymienić poglądy dot. zmiany świec z NGK na Denso. Co do Twoich spostrzeżeń to ja również w przeszłości śmigałem Virówką tylko o mniejszej pojemności i miałem wypruty z obu rur drugi tłumik (wykonane na moich oczach przez "naszego" nadwornego kastrata). Dźwięk z wydechów koił mnie jak Bethoven, ale po przejechaniu ok. 50 km puchła mi głowa. Warto jednak zachować umiar i nie wydłubywać wszystkiego, albo przynajmniej zachować wkłady aby je ponownie zamontować (przy pomocy migomatu) w przypadku długiej podróży. Nie ma sensu pchać się w nowe tłumiki (za drogo) lepiej zbudować sobie nowe komory do wmontowania w rury ale będzie miało to wpływ na "dźwięk" Twojego moto". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...