Skocz do zawartości

Poznań - kilka pytań odnośnie egzaminu ( egzamin w Poznaniu )


Boatman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Śląsku zawsze zawieszano egzaminy od początku listopada, do końca marca.

W Jastrzębiu Zdroju w tym roku odwołano nawet w "lipcopadzie" (ok. 15 stopni) ze względu na deszcz (umiarkowany zresztą), a w ten sam dzień w Rybniku się odbywał egzamin.

 

Ks jeszcze uczył j.polskiego forumowicza dwa dni temu, hipokryta. :icon_mrgreen:

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że rozwiązaniem zagadki jest wynik rachunku, który robi kierownik danego WORDa, zestawiając ewentualne zyski z egzaminów w stosunku do strat, które może ponieść w przypadku, kiedy egzaminowana osoba fiknie koziołka zdając egzamin na zaśnieżonej drodze i będzie afera.

 

Ps. ja przedwczoraj po zapadnięciu zmroku szedłem pięknym poślizgiem prosto w d..ę furgonetki, której kierowca stwierdził, że się zatrzyma na środku drogi w lesie. Pewnie gdybym miał ABS, to bym się zatrzymał, ale się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że rozwiązaniem zagadki jest wynik rachunku, który robi kierownik danego WORDa, zestawiając ewentualne zyski z egzaminów w stosunku do strat, które może ponieść w przypadku, kiedy egzaminowana osoba fiknie koziołka zdając egzamin na zaśnieżonej drodze i będzie afera.

 

Twoje rozwiązanie jest raczej nietrafione

 

nikt normalny nie będzie kandydata na kierowcę puszczał na motocyklu w śniegu - po to egzaminator ma instrumenty - odmawia przeprowadzenia egzaminu jeśli warunki atmosferyczne bądź inne przyczyny uniemożliwiają jego przeprowadzenia

 

niestety dyrektorzy WORD-ów nadużywają zapisu o możliwości okresowego wstrzymania przez nich egzaminu praktycznego ze względu na powyższe przyczyny

wg mnie nadużywają, ponieważ jak na razie np. w Poznaniu warunki na przeprowadzeni egzaminu są OK, my w dalszym ciągu jeździmy z kursantami i inne szkoły także

idąc dalej - może w ogóle zrezygnować z egzaminowania motocyklistów bo kiedyś tam może padać śnieg albo obfity deszcz?

 

imho rozwiązanie zagadki jest inne - chodzi o pieniądze

jeśli będzie umówiony egzamin na kat. A i jednostkowo będzie trzeba jednak go odwołać to WORD nie zarobi

natomiast jeśli z góry zawieszą egzaminy na kat. A to spokojnie mogą trzepać siano dalej na kat. B zwłaszcza, że teraz roboty mają od zaje.ania przed czekającymi nas zmianami

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się nie ustawiał na egzamin zimą . Zreszta nawet instruktor powiedział ze zabukował mnie na marzec bo w lutym to do dupy nie nauka . Egzam zdawałem jakoś w kwietniu, było pięknie :icon_biggrin: Po co sie stresować zimą ?

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to moderator taki nadgorliwiec i archeolog, że mi rozwijający temat dokoptował do jakiegoś archiwalnego tematu? :icon_evil:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...