Skocz do zawartości

Husqvarna TE 510 C


Rekomendowane odpowiedzi

Co byscie polecili do polatania w terenie i do szalenstw, żeby byl nerwowy i latwo latal na kole?

Pojemnosc 450 do tego wystarczy?

 

Hehehe wejdz na www.miczel.prv.pl i scignij film Piotrek na EXC 450 to zobaczysz co takie cudeńko robi! :D

A jazda na kole to mało powiedzine na tym sprzecie i przy takiej wadze sam takie coś kupuje :D hehehe

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko dziala, SEBOL wielkie dzieki, jestem pod wrazeniem. Co myslicie bedzie najlepsze do takich szalenstw? EXC 450, WR 450, TE 450 czy może jakiś inny? Prosze o pomoc, bo zafascynowalem sie ta jazda jak kolega dal mi sie przejechac na Sendzie - 70 ccm. Frajda jak trzeba i mimo, że tylko 70 to i tak szla na kolo przy odrobinie wysilku. Do tej pory tylko wyżynarki mnie intere, a moj "ZET" jak wiemy nie nadaje sie na tereny. Pozdrawiam i dzieki za odp. Czekam na kolejne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały filmik, jestem pod wrażeniem :biggrin:. Jeśli miałbym wybierać między TE 450, WR 450 a EXC 450 to będzie tak: Husqvarna odpada bo jakoś tam mało jestem przekonany do niej, mało popularna, możliwe że się myle... WR fajna sprawa, KTM jeszcze lepsza :bigrazz:. To zależy od funduszy jakie masz na moto i ile będziesz miał na utrzymanie. KTM pewnie droższy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar kupić 450 i bedzie to najprawdopodobniej WR 450 - istny szatan!!!!!!! Widzilem pare dni temu na LIVE co ta maszyna robi ;/ jeszce bardziej ja polubilem.

 

No na poczatek to moez być szok dla ciebie a EXC z tego co wiem od 0 do 100 km/h potrzebuje jakies 5 sek.!!!!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...