Skocz do zawartości

przewody hamulcowe


Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje panowie za odpowiedz...

czyli nie ma znaczenia jaka koncowa bedzie... tylko estetyczna... na trwalosc i wytrzymalosc nie wplywa...

odnosnie przewodu na sprzeglo to mam linke...

 

a co jeszcze z tym tylnym hamulcem... oplaca sie zakladac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma znaczenia jaka koncowa bedzie... tylko estetyczna... na trwalosc i wytrzymalosc nie wplywa...

Wszystko to jest prawda, o ile kupisz przewod dobrej jakosci. Bo jak jakies gowienko, byle tansze, to wtedy w/w koncowka (albo wykonanie, albo cos jeszcze) moze byc najslabszym ogniwem :icon_rolleyes:

 

a co jeszcze z tym tylnym hamulcem... oplaca sie zakladac??

Ja mam z tylu beben, 'sterowany' linka - wiec problemu z wyborem nie mialem (jest nowiutka linka :icon_biggrin:). Natomiast jesli jest tarcza, to ja osobiscie bym zalozyl stalowy przewod - hamulce to jedna z wazniejszych spraw, jesli nie najwazniejsza.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sv650.info/index.php?id=garaz/przewody

 

Końcówki aluminiowe ponoć lepsze

Taką firmą jest właśnie HEL Performance z Wielkiej Brytanii, której przewody zdecydowałem się zakupić. Firma szczyci się tym, że jako jedyna na świecie stosuje w swoich produktach tylko i wyłącznie najwyższej jakości końcówki przewodów ze stali nierdzewnej (aluminiowe korodują i zazwyczaj producent oznacza je jako przeznaczone wyłącznie na tor!!) oraz tym, że jako pierwsza na świecie zaczęła wytwarzać przewody w koszulkach ochronnych, który to pomysł podchwycili później inni producenci.

 

No i sam juz nie wiem, jakie koncowki sa (naj)lepsze :icon_rolleyes:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG, pojebałem okrutnie :D

Tak to jest na 'szybciora'.

Nie ma problemu :cool:

Ja juz i tak kupilem, i to na dodatek pochromowana, wiejska/wiesniacka wersje :) (no i w sumie to caly motocykl mam wiesniacki, bo chromem ocieka..)

BTW: Mysle, ze jesli producent daje na swoj wyrob gwarancje dozywotnia (jak np. Goodridge), to koncowka z czego nie byla bedzie dobra.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...