Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :icon_mrgreen:

 

Jestem z Koszalina, jazdą motorem zaraził mnie ehem... mój ex małżonek, który śmiga od sierpnia tego roku Yamahą TDM 850, ja zaś jako plecaczek, lecz na wiosnę idę na prawko i mam zamiar sobie cosik na dwóch kółkach zakupić.

Byliśmy we wrześniu w Świnoujściu i na Wolinie, taki test maszyny :P, która sprawuje się super :)

 

Pozdrawiam Wszystkich, czytanie tego forum mnie wciągnęło...

 

Dorota:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu moge sie oficjalnie przywitac :icon_razz:

WITAM WSZYSTKICH CZLONKOW HALO I LUDZI PISZACYCH/ CZYTAJACYCH TO PODFORUM.

 

Dzisiaj odebralem prawko i czekam teraz tylko na jakas znosna pogode. :bigrazz:

Jak ktos bedzie chcety polatac to walcie smiago na gg lub kome (numery sa w profilu)

 

DOPIERO TERAZ ZYCIE SIE ZACZYNA :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanitos, milego czytania, pisania i realizacji założonego celu.:bigrazz:

P.S.Piszesz "mój ex małżonek" a następnie "byliśmy we wrześniu w Świnoujściu i na Wolinie"-chyba się nie połapałam.

 

Gitta, dobrze myślisz, a życie czasem bywa zaskakujące hehe;)

 

Pozdrawiam

 

Dorota:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy ...

A dzięki za przywitanie :crossy: :D

 

Siemanitos!

Hej Gitta co tam u ciebie dawno nie nie było pozdrawiam cię gorąco :cool: :biggrin: :flesje:

 

no w koncu moge sie oficjalnie przywitac :D

WITAM WSZYSTKICH CZLONKOW HALO I LUDZI PISZACYCH/ CZYTAJACYCH TO PODFORUM.

 

Dzisiaj odebralem prawko i czekam teraz tylko na jakas znosna pogode. ;)

Jak ktos bedzie chcety polatac to walcie smiago na gg lub kome (numery sa w profilu)

 

DOPIERO TERAZ ZYCIE SIE ZACZYNA :P

CZeść witam cię i pozdrawiam ja robię prawko za rok już się doczekać nie mogę pozdro ;) :) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystki motomaniakow jestem MUMIN stara ksywka z przed lat napewno moło kto ja pamieta a jak pamieta ktos to moze ze straj gwardii . Jeżdże na moto juz jakies 19 wiosen i kocham to dalej :) odwiedzam to forum naprawde sporadzycznie ale niektorych z was juz mialem okazje osobiscie poznac pewnie nie wiecie kto ja a moze niektorzy wiedza :) Pozdrawiam wszyskich motocyklistow i motocyklistki a jest ich coraz to wiecej. MUMIN ze Szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:Witam serdecznie wszystkie motocyklistki i motocyklistów :icon_question: mam nadzieje że przygarniecie mnie do swojej rodzinki :biggrin:

 

 

 

 

 

 

Dawno tu nie bylam...fajnie ze coraz wiecej kobitek smiga na zelaznych rumakach!!!! Witaj! Rusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki motomaniakow jestem MUMIN stara ksywka z przed lat napewno moło kto ja pamieta a jak pamieta ktos to moze ze straj gwardii . Jeżdże na moto juz jakies 19 wiosen i kocham to dalej :P odwiedzam to forum naprawde sporadzycznie ale niektorych z was juz mialem okazje osobiscie poznac pewnie nie wiecie kto ja a moze niektorzy wiedza :eek: Pozdrawiam wszyskich motocyklistow i motocyklistki a jest ich coraz to wiecej. MUMIN ze Szczecina

 

Joł byku jeden!!!!

Fajnie że tu wpadłeś. Czytaj nas często.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki motomaniakow jestem MUMIN stara ksywka z przed lat napewno moło kto ja pamieta a jak pamieta ktos to moze ze straj gwardii . Jeżdże na moto juz jakies 19 wiosen i kocham to dalej :D odwiedzam to forum naprawde sporadzycznie ale niektorych z was juz mialem okazje osobiscie poznac pewnie nie wiecie kto ja a moze niektorzy wiedza :P Pozdrawiam wszyskich motocyklistow i motocyklistki a jest ich coraz to wiecej. MUMIN ze Szczecina

 

Jacek Jacek Jacek z zieloną maszyną? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...