Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem ze Szczecina, nazywam się Damian i jeżdżę na GSXie, końca ubiegłego wieku :) . Z niektórymi z grupy już się znamy, ale dopiero teraz jakoś tak zdecydowałem się "ujawnić". :crossy:

Oprócz moto hobby to Chorwacja, w której jestem, kiedy tylko mogę :) oraz nurkowanie, naturalnie związane z tym krajem.

Poza tym jazda, jazda, jazda i jeszcze raz jazda.

pozdrawiam

--

damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja również witam, w końcu znalazłem porządne (przynajmniej takie pierwsze wrażenie :lapad: ) forum motocyklowe, na którym jest dział dla osób z mojego regionu <jupi>. Jeśli chodzi o mnie to podstawowe info jest pod avatarkiem a jeśli chodzi o moje moto to jestem w trakcie zarabiania na nie ale myślę, że w wakacje uda mi się zdobyć (czyt. kupić, nie ukraść :) ) RF 600. Co do miejsca zamieszkania to okolice Szczecina w stronę Stargardu. (ładną drogę nam tu właśnie budują.. zapraszam :P )

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć Wam. Właściwie to szukam Moni na tym forum tzn na Szczecinskiej stronce forum motocyklistów. Obecnie mieszkam w Toruniu ale jak wy jestem ze Szczecina. Bardzo tęsknię za tym miastem i mam nadzieję ze tu wrócę niedługo. Od tego sezonu latam na Hondzie 125 cbr r którą kupiłam od Moni. Moze ktoś pamięta ją jak latała na tym sprzęcie po Szczecinie. Tak w ogóle to mój pierwszy sezon i jak tylko czas mi pozwala śmigam po kartodromie w Bydgoszczy ćwicząc zakręty (nawet mi to wychodzi). Niedługo będę w Szczecinie tzn. przyjadę na hondzi odwiedzić moje ukochane miasto i Moniczkę (super motocyklitkę bo ona tak naprawdę zaraziła mnie to dziedziną sportu). To by było na tyle. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, czytaj i pisz.

Coś ci się pomyliło, bo Monia jest z Poznania. W Szczecinie tylko studiowała nie jeździła nigdy motorkiem po Szczecinie w czasie studiów.

 

 

Aha i jak się chcesz z nia skontaktować to poszukaj sobie nicku Monia w użytkownikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam nadzieje że tym razem wreszcie jestem zalogowana. Jak tak to witam wszystkich a szczególnie Monike i Piotra. Zyczę wszystkim udanego sezonu.

Witaj witaj :) Monika i Piotr dziekują i również pozdrawiają :D

 

No może zbieg ale niestety nie znana osoba.

Znana znana, choć może nie na tym forum - przywitałaś już "Moni Sv" na forum "halo szczecin" :bigrazz:

 

Witaj na forum, czytaj i pisz.

Coś ci się pomyliło, bo Monia jest z Poznania. W Szczecinie tylko studiowała nie jeździła nigdy motorkiem po Szczecinie w czasie studiów.

Aha i jak się chcesz z nia skontaktować to poszukaj sobie nicku Monia w użytkownikach.

We wcześniejszym poście Liza pytała dokładnie o Moni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...