Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Na imię mam Krzysiek, co poniektórzy powinni mnie kojarzyć (byłem na Junaku - kolega "Zbycha - Kiełbasy") a i kiedyś dawno byłem w Polanowie na tyle dawno że już sam nie pamiętam kiedy. Mam nadzieję że za niedługo stanę się pełnoprawnym członkiem HALO SZCZECIN czytaj zdobędę upragnioną kat."A" (wszystkie kroki w tym kierunku zostały już poczynione). W tym roku jak najbardziej na Polanów się wybieram, a że akurat będę miał urodziny to mam nadzieję że wypijecie moje zdrowie (będzie mi miło).

To tyle o mojej skromnej osobie i do zobaczenia w Polanowie. Mam nadzieję że będzie się działo :icon_mrgreen:

ps.

sprzęt do wznoszenia toastów już się chłodzi :icon_mrgreen:

no to bedzie ostro,

WITAMY WSZYSTKICH NOWO PRZYBYŁYCH I ZAPRASZAMY DZIS (sroda ) na Barke GODZ 20 a codzien jak zwylke na WAŁY CHROBREGO pod nasza kopułe -JUZ NAWET DALI NAM KRZESŁA DO SIADANIA ,DBAJA O NAS CZY CO?

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

 

Po nieustannych namowach zdecydowałam się w końcu zarejestrować, no i jestem :biggrin:

Niektórzy mnie pewnie kojarzą (przynajmniej mam taką nadzieje), bo się parę razy jako plecaczek juz pojawiłam tu i tam. Motocyklami się do końca nie ,,zaraziłam,, ,ale ,,zaraziłam,, się pewnym motocyklistą, a reszta pewnie przyjdzie z czasem sama :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w Polanowie

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W dniu wczorajszym udało mi się zarejestrować na forum. Bardzo się cieszę, że jest tu tyle osób ze Szczecina.

 

Parę słów o mnie.

W roku ubiegłym po 10 latach przerwy kupiłem konia. Była to Yamaha XT 600 z 1998 roku. Sprzęt pozwolił mi odświeżyć pamięć (szczególnie o tym, jak jeżdżą kierowcy samochodów służbowych, którzy nigdy nie jeździli na dwóch kołach).

Po zakończeniu sezonu sprzęt trafił do komisu, a w tym roku w kwietniu nabyłem Suzuki GSF600N z 2000 roku.

 

Tyle na wstępie. Myślę, że więcej informacji w miarę potrzeb pojawi się w następnych postach.

 

Pozdrawiam i życzę asfaltu bez dziur.

 

Robert :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :icon_mrgreen:

Niektorych z Was juz poznalam a dla reszty troche info o mnie.

Moim motocyklowym i zyciowym partnerem jest staly bywalec forum Buddha. Obecnie grzeje tylna kanape ale w przyszlym roku zamierzam to zmienic. Mam nadzieje, ze uda mi sie zrobic prawko i bede mogla kupic sobie wymarzonego "kunia" :buttrock: Malo jezdzilam sama i w sumie nie mam sie czym pochwalic. To co mamy jest dla mie za mocne i po przejechaniu 20 m na 1 :buttrock: bylam tak spocona jak po 20 km biegu. Oprocz tego jezdzilam na skuterze. Nie wiele ale po malu bedziemy to zmieiac.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nowi forumowicze!

Ana czy to was w Urzedzie spotkalismy bo nie jestem pewna?

 

Hej Gitta :icon_mrgreen:

Dobrze myslisz. To bylismy my. W "zwykłych" strojach ciezko poznac ludzi... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupowiczów..Jestem nowy.. co by tu jeszcze dodać.. Motocykl ( w moim przypadku Suzuki Marauder) jest moja pasją od jakiegoś czasu jednak swojego konia nabyłem dopiero pół roku temu. Na razie podziwiam okolice szczecina..Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLI :eek: :D

 

Tytułem skromnego przedstawienia się to nic szczególnego poprostu jeszcze jeden sympatyk jazdy motocyklem.Od trzech lat pomykam po Szczecińsich drogach najpierw Banditem 600s , teraz kawasaki zx6r.Myślę że wkrótce gdzieś się spotkamy :icon_mrgreen: :D bo w tej chwili jestem tu jak najbardziej nowy i nikogo nie znam osobiście ;) :biggrin: :crossy: Jeszce raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze kolejny nowy forumowicz.Zmieniles taki fajny motocykl!!!!

Zapraszamy na wyjazd z nami do Polanowa na zlot.

 

Witam. Mam na imie Adriana ale czesc znajomych mowi do mnie Madriana.

Niektorych w was poznalam na zlocie w Polanowie (przyjechalam niebieska ER 5). Dopiero zaczynam ogarniac uzytkowanie forum wiec prosze o wyrozumialosc. :banghead: Cos o mnie? Kocham motocykle ;) To tyle. Jesli ktos chcialby wiedziec cos wiecej o mnie to zapraszam na GG badz zachecam do pisania maili, bo nie wiem co jeszcze moglabym dodac. Mam nadzieje, ze spotkamy sie na Barce. Pzdr

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...