Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! :D

Jako że się wreszcie zarejestrowałam, postanowiłam się przywitać...

Kilka osób mnie kojarzy, większość pewnie nie :)

Dopiero niedawno miałam okazję "zarazić się" motocyklami i poznać ludzi z Halo...i mam nadzieje że spotkamy się jeszcze nie raz :) Motorku ni mam, ani prawka ale jak to powiedziała mi wczoraj jedna osóbka "nie od razu Rzym zbudowano" :biggrin:

 

Pozdr all

Hania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam! Jako że jestem ze Szczecina to aż głupio by było sie snie przywitać :)

 

poniżej linki do mojego wechikułu :icon_mrgreen: (nie motor , a jeszcze motorower :D) i do słynnego (przynajmniej w szczecinie) radia ABC

 

pzdr4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motonitów od pewnego czasu sie przyglądam ale w końcu przyszedł czas aby coś napisać o sobie . Mieszkam na słonecznym przez ostatnie 8 lat śmigałem transalpem ( choć ostatnie dwa lata bardzo żadko gdyż mój mały skarb w postaci córy wygrał z motocyklem ale córa rośnie i teraz od czasu do czasu można do dziadków podrzucić i będzie troche czasu na pośmiganie motorkiem), lecz dwa miechy temu poszedł w dobre ręce i teraz własnie poszukuje motocykla, mam nadzieje że zdąże do Polanowa - tam zawsze były niezłe imprezy i prawie caly Szczecin sie zjeżdżał. Najchętniej zakupiłbym vfr 800 do 2002 roku ale w zainteresowaniu jest również cbr 900rr oraz xx także jak macie namiary na jakis dobry i sprawdzony sprzęt gdzieś w rejonie zachodniopomorskiego to dawajcie może akurat przypadnie mi do gustu.Z góry wielkie dzięki.

pozdro dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie sąsiada zza miedzy. Miejmy nadzieje ze sie spotkamy w Polanowie a jak nie to chociaz w garażu na piwku jakims, nawet Kochanek zaszczyca swa obecnością wieczorne spotkania wiec serdecznie zapraszam.

 

Hehe jak to zabrzmiało :P zwłaszcza to: "zaszczyca" niczym jakiś mistrz swiata w czymś tam ;). Ale faktycznie klimaciki na "STREFIE" są bardzo podobne do dawnych "garażowych" więc jak coś to daj znak Mirku a pogadamy. Witaj w Halo. :D :D

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich Szczecinian i nie tylko :D

 

od 2 dni przegladam to forum i postanowilam sie przywitac. mieszkajac w londynie zarazilam sie mania motorow tak bardzo ze ledwo po powrocie do kraju zrobilam pierwszy krok zapisujac sie na prawko, wierze ze juz niedlugo bedziemy sie spotykac na drogach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiłem się na ogólnym, więc ciacham dalej:

Ile mam lat, skąd pochodzę i czym jeżdżę widzą wszyscy, więc odpuszczam.

Motocyklami zaraził mnie dziadek, podtrzymał ojciec i ten sam zatrzymał na jakiś czas ( ok.10 lat ), z banalnych powodów o których szkoda pisać. Tak więc wagabundowałem z pomocą dziadka na SHL, WSK, z pomocą ojca na Junaku, SHL i WSK, później z kolesiami na Jawach, starych Cebulach, MZ-tach i takich tam, wreszcie na własnej Jawie TS 350. Jawę przerobiłem na pseudo-choppera, z zawieszeniem z przedłużkami toczonymi przez kolesi w Polmo, obciętymi tylnymi mocowaniami pod amortyzatory, wymalowanymi czarną olejnicą wzorkami na zbiorniku, kierownicą od motorynki i takimi tam pierdołami. Frajdy miałem co niemiara z jazdy i majstrowania, denerwowało mnie tylko to nierówne popierdywanie dwusuwa. Ponieważ motor kupił mi ojciec w Polmozbycie za cały 1 milion złotych, więc jak wyprowadziłem go pociętego z wózkowni na wiosnę, matka mało co na zawał nie padła ( przecież jeszcze był na gwarancji ). Niezapomniane chwile.

Chcąc budować kolejne wspomnienia związane z motoryzacją zakupiłem w ubiegłym roku Hondę Shadow 600 i zapierniczam gdzie się tylko da i kiedy się da...................

I pozdrawiam wszystkich śmiałków na motongach!!!

Do zobaczenia w siodle, przy browcu i whisky!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrawiam wszystkich śmiałków na motongach!!!

Do zobaczenia w siodle, przy browcu i whisky!

 

Normalnie dawno takiej historii nie czytałam.Super!

Witajcie wszyscy nowo-przybyli!

Najbliższa wspólna wyjazdowa impraza szykuje się na Polanów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Na imię mam Krzysiek, co poniektórzy powinni mnie kojarzyć (byłem na Junaku - kolega "Zbycha - Kiełbasy") a i kiedyś dawno byłem w Polanowie na tyle dawno że już sam nie pamiętam kiedy. Mam nadzieję że za niedługo stanę się pełnoprawnym członkiem HALO SZCZECIN czytaj zdobędę upragnioną kat."A" (wszystkie kroki w tym kierunku zostały już poczynione). W tym roku jak najbardziej na Polanów się wybieram, a że akurat będę miał urodziny to mam nadzieję że wypijecie moje zdrowie (będzie mi miło).

To tyle o mojej skromnej osobie i do zobaczenia w Polanowie. Mam nadzieję że będzie się działo :D

ps.

sprzęt do wznoszenia toastów już się chłodzi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...