Skocz do zawartości

jazda po polu i przygoda z rolnikiem


Rekomendowane odpowiedzi

Ja latam i bede latal po polach :wink: jezdze nawet kolo rolnikow i jeszcze im pomacham a jak ktos bedzie mnie mial zamiar gonic to albo w prawo albo w lewo od tego sie ma enduro po wszystkim sie da naszymi motorkami przejechac i z duza predkoscia oni moga nas gonic ale tylko chwileczke :bigrazz:

O no i mamy kozaka roku. Oby tylko "inteligentne" podejście nie odbiło się na kimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie namawiam nikogo z was po jeżdżeniu po prywatnym terenie, ale jeśli już sie tam jakimś cudem znajdziemy i ktoś nas goni to ten ktoś napewno nie chce nas pochwalić.

A wiec po co sie zatrzymyać? Chyba po to żeby dostać po mordzie albo narobić sobie kłopotów

tak wieć nie jeździjcie po czyjimś terenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają nasrane w tych swoich pustych łbach.......wyobraź sobie taką sytuacje Marczello. Cały czas dbasz o coś, a nagle wyskakuje jakiś przychlast i rozwala, niszczy. Jak się czujesz? pie**olnij sie w swój pusty łeb. Pozdro dla normalnych ludzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają nasrane w tych swoich pustych łbach.......wyobraź sobie taką sytuacje Marczello. Cały czas dbasz o coś, a nagle wyskakuje jakiś przychlast i rozwala, niszczy. Jak się czujesz? pie**olnij sie w swój pusty łeb. Pozdro dla normalnych ludzi!

 

no mniej wiecej mialem to samo napisac...

 

a dla wszytkich tych co to silownia...worek... bal bla bla... 40 letni facet... granatem od pluga oderwany... wycwiczony w boju na wiejskich dyskotekach... :wink: to naprawde grozny przeciwnik... ze nie wspomne ze sasiad przyleci mu na pomoc jakby cos sie dzialo...

chcialbym zobaczyc tych 17 letnich wojownikow w starciu z takim broniacym swojej wlasnosci rolnikiem :bigrazz:

 

a wracajac do tematu głąby jedne!!! chcesz pojezdzic to sie zapytaj!!! jak nie bedzie na polu uprawy/ zasiewu akurat to 80% rolnikow sie zgodzi zebys pojezdzil, ale za niszczenie komus jego zrodla dochodu to nie ma innej kary jak urwanie lba!!!

 

pozdrawienia dla tych co szanuja cudza prace!!!

Edytowane przez mirek-b12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem kozakiem roku a ze juz prze zylem teroche i jezdze troche to wiem i sie nie boje a jesli z Ciebie taki dygacz to ty pewnie sie z chopy boisz skoczyc :/a czy inteligentnym podejsciem jest jechac miedzy drzewami 90 ? chyba zle trafilem bo zawsze myslalem ze wszyscy enduromaniacy i crossmaniacy sa jak moja ekipa HardCorowcami a tu widze cos innego :|

 

no mniej wiecej mialem to samo napisac...

 

a dla wszytkich tych co to silownia...worek... bal bla bla... 40 letni facet... granatem od pluga oderwany... wycwiczony w boju na wiejskich dyskotekach... :flesje: to naprawde grozny przeciwnik... ze nie wspomne ze sasiad przyleci mu na pomoc jakby cos sie dzialo...

chcialbym zobaczyc tych 17 letnich wojownikow w starciu z takim broniacym swojej wlasnosci rolnikiem :wink:

 

a wracajac do tematu głąby jedne!!! chcesz pojezdzic to sie zapytaj!!! jak nie bedzie na polu uprawy/ zasiewu akurat to 80% rolnikow sie zgodzi zebys pojezdzil, ale za niszczenie komus jego zrodla dochodu to nie ma innej kary jak urwanie lba!!!

 

pozdrawienia dla tych co szanuja cudza prace!!!

 

przeczytaj od poczatku posta bo nie czaisz o co chodzi ? ;/ chodzi o to ze oni jechali po poboczu zyta nic nie niszczyli a ja nie wspomnialem ze ja jezdze po zycie albo po jakis uprawach napisalem po polu mialem na mysli ze nic nie niszczac jezdze a mial by mnie jakis typ gonic to bym uciekal a głąbami to mozesz nazywac swoich przyjaciół

Edytowane przez Marczello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marczello.. wez ty ku**a przeczytaj to co piszesz i to co pisali inni.

znalazl sie gnojek, co ma recepte na wszystkie problemy tego swiata i wszystkie rozumy pozjadal...

PO CUCHYCH POLACH SIE, ku**a tej, do ch**a wacława, NIE JEZDZI !!!!!!

zakoduj to sobie w tym pustym lbie :flesje: i nie cfaniakuj ;)

albo wypad z tego forum..

 

szz... ponioslo mnie... ;)

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam i bede latal po polach ;) jezdze nawet kolo rolnikow i jeszcze im pomacham a jak ktos bedzie mnie mial zamiar gonic to albo w prawo albo w lewo od tego sie ma enduro po wszystkim sie da naszymi motorkami przejechac i z duza predkoscia oni moga nas gonic ale tylko chwileczke :cool:

Bardzo madre slowa :flesje:

A jak ty bys byl rolnikiem ?

Też bys byl zadowolony z tego ze ktos ci pole (pole = pieniadze) niszczy ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marczello.. wez ty ku**a przeczytaj to co piszesz i to co pisali inni.

znalazl sie gnojek, co ma recepte na wszystkie problemy tego swiata i wszystkie rozumy pozjadal...

PO CUCHYCH POLACH SIE, ku**a tej, do ch**a wacława, NIE JEZDZI !!!!!!

zakoduj to sobie w tym pustym lbie ;) i nie cfaniakuj :cool:

albo wypad z tego forum..

 

szz... ponioslo mnie... ;)

 

Nikomu nic nie niszcze jak byscie przeczytali co mialem na mysli to byscie wiedzieli Ja mam swoje zdanie wy macie swoje Pole a uprawa to sa 2 rozne rzeczy A jesli mial bym sie pytac kazdego rolnika o przejazd po postym ppolu to bym musial cala wies objechac Staram sie objezdzac Zyto czy przekopane juz na nastepny rok ziemie Widze ze tutaj zgromadzeni lubia przezywac ludzi bez zrozumienia 2 osoby

 

A to jest fota z moich pierwszych skokow http://img245.imageshack.us/img245/2710/nocka040ed7.jpg

 

 

Marczello.. wez ty ku**a przeczytaj to co piszesz i to co pisali inni.

znalazl sie gnojek, co ma recepte na wszystkie problemy tego swiata i wszystkie rozumy pozjadal...

PO CUCHYCH POLACH SIE, ku**a tej, do ch**a wacława, NIE JEZDZI !!!!!!

zakoduj to sobie w tym pustym lbie :) i nie cfaniakuj ;)

albo wypad z tego forum..

 

szz... ponioslo mnie... :flesje:

 

Ponioslo Cie wypas dla mnie bomba tylko chyba to jest forum powinienes starac zrozumiec o co mi chodzi A teksty typu puknij sie w glowe nic nie pomoga tylko na tyle was stac nie umiecie sie dogadac ?

Edytowane przez Marczello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli pracowałeś w polu, albo przynajmniej widziałeś jak wygląda życie na wsi - powinieneś miec szacunek dla pracy rolnika, szacunek dla ziemi która kupił za ciężko zarobiony grosz. Nie dziwi mnie reakcja człowieka któremu czasami brakuje kasy na podstawowe potrzeby bo widąc jak jakieś miastowe na sprzetach wartych trzy razy więcej niż jego traktor -żywiciel, tratują jego zboże ot tak zwyczajnie , dla zabawy.

Zdarza sie czasami inaczej, smigamy od kilku lat po okolicznych popegieroskich nieużytkach, traski super! Po jednej takiej jezdzie rozjechaliśmy sie do domów, a że jednemu z nas było mało to wrócił jeszcze sobie skrótem, i kiedy jechał po drodze z betonowych płyt z naprzeciwka zartrzymała sie terenówka a z niej gosc macha do kumpla. Ten zatrzymuje sie obok, przecież zawsze miło pogadać z tymi co lubia sie potaplać w błocie... Klient kumplowi łaps za kluczyki, i tekst TY CH... gdzie jezdzisz! to prywatny teren! itp. Podobno jakiś "biznesnen" z Katowic kupił to wszystko i przyjechał na "WEEKKEND" no i robi porządki. Kazał kumplowi ( a trzydziestka na karku!) pchać moto do asfaltu i takie tam...

Byłem w szoku kiedy to usłyszałem... co prawda po rozmowie klucze oddał i się rozjechali ale kiedy mnie by spotkało cos takiego to wyglądało by to zgoła inaczej...

PS. ciekaw jestem tylko czy rozmaiałby z nami tak samo kiedy z lasu nadjeżdzło by kolejnych osiem "600" z chłopami w kaskach, goglach, i podkutych buciorach.. ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa mac,wy to poj*bani jesteście...ja pier*ole... Chłopak miał na mysli o pustych polach(trawa,łąka)a nie na których się uprawia role...i na których się zarabia pieniądze ;/ Nie jezdzi po biznesie,tylko po pustych,opuszczonych polach,na których nikt nic nie robi,qrwa mać,pomyślcie wy jak kogoś jedziecie,a nie od razu z mordą do chłopaka...

 

 

;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest fota z moich pierwszych skokow
No faktycznie mega skok, jest sie czym chwalić. Widać że jesteś extra hardcore superman i zorro razem wzieci, masz w sobie NO FEAR tak trzymaj. Szkoda że za chwile mod zamknie temat - tak jak każdy gdzie pojawiają sie spory i ostrzejsza wymiana zdań chociaż niektórzy przesadzają z tym mięsem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa mac,wy to poj*bani jesteście...ja pier*ole... Chłopak miał na mysli o pustych polach(trawa,łąka)a nie na których się uprawia role...i na których się zarabia pieniądze ;/ Nie jezdzi po biznesie,tylko po pustych,opuszczonych polach,na których nikt nic nie robi,qrwa mać,pomyślcie wy jak kogoś jedziecie,a nie od razu z mordą do chłopaka...

;/

No sorry ale jak ktoś ma problem z pisemnym wyrażeniem swoich myśli to nie jest wina innych.

Odnośnie tej trawy to ciekawe czy jesteś w stanie odróżnić te twoje „o pustych polach(trawa,łąka)” od pastwisk. Bo ja wole nie ryzykować pomyłki dlatego trzymam się dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...