Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki wielkie za odpowiedzi, dzwoniłem przed chwilą do salonu Yamahy i powiedzieli mi że lampy od draga 1100 i 650 custom mają takie same numery katalogowe wiec są takie same, czyli wasze odpowiedzi się potwierdziły. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że temat był, ale bez konkretów chyba - ktos wie gdzie takie kupić, bo sie naszukałem i nic - pewnie kiepsko szukałem.

Widziałem u kogos takie Metzelery, sam mam teraz czarne, ale obuł bym Yanke w białe :-)

Pozdrawiam

STYK

 

Właśnie przyszła paczka z oponami D404 (do RS-a) z białym paskiem. Kupowałem tu: http://www.opomania.pl

 

Realizacja w tydzień. Cały czas informacja ws stanu zamówienia na maila (o zaksięgowaniu wpłaty, o nr nadani itp.). Zapłaciłem 989,00zł z przesyłką za 2szt. Do DS-a 1100 mogą być "deczko" droższe, bo tył szerszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła paczka z oponami D404 (do RS-a) z białym paskiem. Kupowałem tu: http://www.opomania.pl

 

Realizacja w tydzień. Cały czas informacja ws stanu zamówienia na maila (o zaksięgowaniu wpłaty, o nr nadani itp.). Zapłaciłem 989,00zł z przesyłką za 2szt. Do DS-a 1100 mogą być "deczko" droższe, bo tył szerszy.

 

Witam. A jak jest data produkcji tych opon? Möglbys zerknäc ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nówki sztuki,nie mają nawet roku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się trochę jeżdzi to wymiana opon może być co rok.U mnie prawie tak wychodzi.Nówki wytrzymają od 15 do 20 tyś km max.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszły sezon chce znowu zmienic??

znaczy sądzisz, że zużyjesz te nowe w ciągu jednego sezonu?

 

Zakładam na ten sezon conajmniej 20tyś km. Muszę odrobić niemal zerowy poprzedni (wypadek). Po takim przebiegu Dunlopy raczej trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki motocyklowe z reguły wystarczają na 20kkm i trudno znaleźc będzie takie, które wystarczą na większe przebiegi. Im lepsza opona tym bardziej miękka guma na laczku, która lepiej klei się do nawierzchni ale też szybciej zużywa. Paradoksalnie im gorsza opona tym większe przebiegi wytrzymuje.

Mnie nurtuje inna sprawa. Jaki olej i jak często wymiana w silniku 1100 chłodzonym powietrzem? W dotychczasowym 250 stosowałem syntetyczny Castrol 5W40 co 5 kkm. Gościu od którego nabyłem VStara twierdzi, że najlepiej lac olej 10W50 i wymieniac co 10kkm. Prawda li to czy fałsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... starczaja ......

majkel wystarczają :icon_razz: :bigrazz:

 

 

 

Zakładam na ten sezon conajmniej 20tyś km. Muszę odrobić niemal zerowy poprzedni (wypadek). Po takim przebiegu Dunlopy raczej trzeba wymienić.

no to faktycznie bedzie trzeba wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im lepsza opona tym bardziej miękka guma na laczku, która lepiej klei się do nawierzchni ale też szybciej zużywa.

 

No, ale wlasnie chodzi o to .... ktora niby opona jest ta najlepsza ? :eek:

Bo kazdy z uzytkownikow ma inne doswiadczenia i czym sie sugerowac ?

Chyba na Chorwacje wlasnie przzydalyby sie te miekksze opony, co :crossy: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na Chorwacje wlasnie przzydalyby sie te miekksze opony, co :crossy: :buttrock:

 

Nie jestem przekonany, że to dobry pomysł.

Będziesz jechał jak bedzie ciepło

Będziesz jechał załadowany.

W Europie asfalty są dużo bardziej szorstkie niż w PL

 

Te 3 elementy mówią o tym, że BARDZO miękkie opony, BARDZO szybko staną się oponami o BARDZO małym bieżniku :) :eek:

 

Ale decyzję musisz podjąć sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...