Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zmienię świece, ale z drugiej strony nawet jeśli za pierwszym razem zostały zalane, to przez 2 dni benzyna powinna sama odparowac.

Odpalałem nie po to, żeby sobie pogadał w garażu, ale pogoda ładna, w miarę ciepło i sucho, więc chciałem zrobic kilka kilometrów dla przewietrzenia umysłu. :crossy:

To nawet Yuki stojąca od końca września w garażu bez odpalania zaskoczyła dzisiaj od pierwszego razu a Yamaha nic...

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zmienię świece, ale z drugiej strony nawet jeśli za pierwszym razem zostały zalane, to przez 2 dni benzyna powinna sama odparowac.

Odpalałem nie po to, żeby sobie pogadał w garażu, ale pogoda ładna, w miarę ciepło i sucho, więc chciałem zrobic kilka kilometrów dla przewietrzenia umysłu. :crossy:

To nawet Yuki stojąca od końca września w garażu bez odpalania zaskoczyła dzisiaj od pierwszego razu a Yamaha nic...

 

 

Paliwo pewnie odparowało ale została sadza na izolatorze świecy ,na kończących się świecach jest sporo nagaru który dodatkowo oblepia się sadzą ze spalania bogatej mieszanki ( ssanie ) i jeśli świece nie mają szans być rozgrzane do wysokiej temperatury to w końcu warstwa nagaru i sadzy na izolatorze przewodzi i iskra ginie . Zrób porzadek ze świecami i będzie dobrze . Yamaha jest OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w nowo nabytym sprzęcie, nigdy nie wiadomo co i jak długo w nim siedzi. Obecnie mam założone świece zapłonowe CHAMPION N8Y. Zastanawiam się, czy nie zmienic na nowe i pójśc po całości, a więc założyc jeszcze irydowe. Tylko czy warto i jeśli warto, to jakie? Najbardziej u nas popularne i dostępne są NGK, tylko które, nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nawet Yuki stojąca od końca września w garażu bez odpalania zaskoczyła dzisiaj od pierwszego razu a Yamaha nic...

 

No i masz, kolego, odpowiedz :buttrock:

Zachcialo Ci sie japonii :banghead: :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz, kolego, odpowiedz :buttrock:

Zachcialo Ci sie japonii :banghead: :icon_razz:

No zachciało się japonii i mam za swoje :biggrin:

Ale możesz mi wierzyc, szybka zmiana świec czyni prawdziwe cuda. Jeden dotyk startera i silniczek gada aż miło. :clap:

Czytałem o jakimś brzęczeniu w silnikach Dragów czy podobnych dźwiękach... U mnie słychac tylko łagodny świst od silnika a basowe grzmoty z wydechów. Chyba tak powinno byc? :buttrock:

Koledzy piszący o wymianie świec mają u mnie browara przy pierwszej lepszej okazji :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Cie to będzie kosztowało bo nas kilku było.Pozdro

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów.

Od paru tygodni jestem posiadaczem Drad Stara 650 z 2000r (prawdopodobnie jest to wersja milenijna, jak oświadczył mi sprzedający, dlatego też jest biały i jest to sztuka z 1500 sztuk). Jako jego użytkownik chciałbym uczestniczyć w tym forum w celu nabycia nowych doświadczeń. Wcześniej było dużo sprzętów, ostatnio Suzuki LS 650 Savage.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów.

Od paru tygodni jestem posiadaczem Drad Stara 650 z 2000r (prawdopodobnie jest to wersja milenijna, jak oświadczył mi sprzedający, dlatego też jest biały i jest to sztuka z 1500 sztuk). Jako jego użytkownik chciałbym uczestniczyć w tym forum w celu nabycia nowych doświadczeń. Wcześniej było dużo sprzętów, ostatnio Suzuki LS 650 Savage.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich !

 

Piękna ta Twoja Yamaha, jak mało która ! Witaj .

 

 

Najblizsza okazja bedzie chyba w Grodku, prawda ? :flesje:

I nie wnikaj w jakies tam swisty, stuki tylko smigaj ile wlezie :crossy:

 

Majkel - co z tym Grodkiem ? Kiedy i gdzie ? jast jakis link ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel - co z tym Grodkiem ? Kiedy i gdzie ? jest jakis link ? pozdro

 

W Grodku to jest zlot/spotkanie chinskich motocykli :crossy:

A poniewaz shipp juz nie pojedzie tam chinczykiem, tylko przybedzie jako Wodz :notworthy: to wtedy bedziemy :flesje: jego rumaka

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...