Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znów po długiej przerwie!

 

WRÓCIŁEM :biggrin:

 

Był Drag Star 650, trafił sie kupiec, Drag sie sprzedał, zakupiłem Yamahe FZ6 Fazer z 2006 roku z przebiegiem 780km :-) nacieszyłem sie nim przez dwa miesiące po czym sprzedałem z przebiegiem 6500km :crossy:

 

i wróciłem!

 

Mój nowy nabytek to Drag Star 1100 Silverado z USA. Puste rury, ćwiekowana dwukolorowa kanapa, dwie szyby, białe opony, osprzęt do solo (bagażnik, reling siedzenia kierowcy) :icon_biggrin:

 

Rocznik 2004, przebieg 1700mil

 

Pierwsze wrażenie... NIE STUKA W SILNIKU!

 

fotki niebawem bo mi coś sie serwer wiesza.

 

aaa... i pewnie mnie tu niektórzy zlinczują ale Drag wygrał z Road Starem z 2007 roku! znaczy, przyjechałem po Road Stara (fotki będą, moto dalej do sprzedania) i zabrałem Draga - podczas jazdy zwyczajnie bardziej mi podszedł niż chwalony Road Star.

Edytowane przez mikgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko powiem wstępnie i ewentualnie w sezonie uaktualnie.

 

Sprowadziłem z USA Draga 1100 2004 rok z przebiegiem 1700 mil i musze przyznać, słuchając innych Dragów a sam posiadając wcześniej 650cm, że... że nie stuka! silnik pracuje bardzo cicho i miarowo, żadnych odgłosów, wspomnianej orkiestry. Wrażenia moje mogą być subiektywne dlatego, że nie byłem motocyklem jeszcze w trasie (zima jest) ale przepalałem go pare razy, chodził dosyć długo specjalnie żeby sie nagrzać, gazowałem, kombinowałem i... i nie stuka. W sezonie uaktualnie swoją wypowiedź a teraz pisze dlatego, że gdzieś tu kiedyś wyczytałem, że Drag z USA właśnie nie stuka.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy tylny błotnik przykręcony jest bezpośrednio do ramy,czy jest jescze między nim a ramą jakaś blacha usztywniająca? Pytam ponieważ, gdy dokręcam listwy ozdobne na błotnika (po bokach) listwy te zaczynają sie wyginać i powstaje duża szpara miedzy nią a błotnikem. Wygląda to tak, jakby błotnik był za szeroki i zbyt mocno dociągnięty do ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy tylny błotnik przykręcony jest bezpośrednio do ramy,czy jest jescze między nim a ramą jakaś blacha usztywniająca? Pytam ponieważ, gdy dokręcam listwy ozdobne na błotnika (po bokach) listwy te zaczynają sie wyginać i powstaje duża szpara miedzy nią a błotnikem. Wygląda to tak, jakby błotnik był za szeroki i zbyt mocno dociągnięty do ramy.

 

Witam. Stronke wczesniej MMM757 umiescil trzy fotki swego rozebranego Draga. Zobacz tam - otwory w ramie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge znaleźć przycisku do edycji posta (znika?)

 

więc wklejam w nowym link do fotki

 

http://photos.nasza-klasa.pl/2745633/61/main/884669ccd7.jpeg

 

Pozdrawiam!

Piekna ta Twoja Yamaha, szczególnie opony.

Wiem, że temat był, ale bez konkretów chyba - ktos wie gdzie takie kupić, bo sie naszukałem i nic - pewnie kiepsko szukałem.

Widziałem u kogos takie Metzelery, sam mam teraz czarne, ale obuł bym Yanke w białe :-)

Pozdrawiam

STYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej firmie znajdziesz opony takie jakie Cię interesują. http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/szo...070,0,0,sz.html

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Styk ja swoje oponki z białym pasem kupiłem u gościa na motobazarze w W-wie zadzwoniłem i przywiózł tel. 507198818 . Możesz też kupić w Autokompleksie w W-wie na Starzyńskiego 10 lub Chełmżyńskiej tel 224233494 lub 226186660 . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo poszukać odpowiednich tematów w dziale co/ jak kupić: pamiętam, że były podawane również konkretne modele

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............

 

witam ziomala z WWY :)

 

Czy to Ty mykasz na tropce z wózkiem????

 

 

PS

 

A żeby nie było OT, to dodam, że też planuję zakup gumek z bandażami , ale muszę poczekać aż mi się obecne zciuchają :|

Edytowane przez LuTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...