Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Czy może mi ktoś napisać jaki typ oleju (albo nawet producenta) lejecie do kardana, ile tego się leje a przede wszystkim jak to się robi, tzn. które śruby się odkręca przy spuszczaniu a później przy nalewaniu i ogólnie wszystko o czym trzeba wiedzieć żeby taki olej wymienić samemu. :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słabo sie rozglądasz, Kolego. Także XVS1100 ma wersję bardziej chopperowatą w estetyce, o dokładnie takich samych kołach i wiekszej ilości plastiku w konstrukcji. Co więcej, podobnie jak w przypadku 650-ki wyprzedziła ona pojawienie się wersji "A" - tej z pełnymi metalowymi błotnikami i przednim laczkiem 130/90 R 16. Fakt, że wieksza nie jest już produkowana, ani na Europę, ani na Stany; mniejsza nadal za oceanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko teoretyczne :icon_rolleyes: niesamowicie podoba mi się taki Drag Star:

http://allegro.pl/item204312180_yamaha_dra...650_2000_r.html

 

To prawie jak mój;) Powiedzcie - to na baku to naklejka? Bo ja mam zwykły napis a malowanie identyczne.

Jeszcze jedno pytanko, przy okazji - z innej beczki - przy odbijaniu przedniego teleskopu stuka przednia półka, czy to tak ma być?

U mnie w 650 Classic (05-2002), napis jest wykonany w postaci elementu z chromowanego plastyku.

Przyznam sie szczerze że napisu w postaci nadruku nie widziałem - chyba że chodzi o wersję amerykańską V-star.

 

Półka raczej nie powinna stukać - u mnie takich efektów nie ma. O ile dobrze pamietam, w którymś z poradników dotyczacych kupna motocykla pisano że stuki w okolicach półki nie świadczą dobrze o stanie przedniego zawieszenia - a jaki jest przebieg rzeczonego sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola 50tys. Czyli podjechać do serwisu z tym teleskopem?

A wiecie może jak z cenami szpejów do tiuningu dragów za oceanem? Może ktoś kupował i może polecić jakieś stronki?

 

 

No, ostatnio byłem u nich ceny mają za......ste!!!! :biggrin:

Za opcjonalne podłogi do 650 powiedzieli mi 1100 pln!!!

Orginał jeden u Yamahy kosztuje 107 euro co jest i tak dużo tańsze niż te śmieszne opcje.

Malutki badziewiasty obrotomierz 900 pln!!!

 

A pro po ostatni spotkałem kolegę pseudo motocyklistę na 1100, dlaczego pseudo...

Rozmowę zaczął od tego ,że za motor dał 47 tyś. pln a włożył jeszcze w niego 20 tys.

I tu nasza rozmowa sie skończyła,dodam ,że mówił z lekkim akcentem za oceanu,ale 100% Polak , szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie... spalanie 4,1 litra/100km.

Pozdrawiam i witam w klubie !!!!!!!!!!! :flesje: Ładny choć custom! :)

Jak wy to robicie ,że pali wam 4l ,musicie jeździć cały czas z górki :buttrock: !!

Mnie najmniej pali 5l !!!!! A wszystko piekniusio wyregulowane , może za dużo garuję!

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie... spalanie 4,1 litra/100km.

 

Pozdrawiam i witam w klubie !!!!!!!!!!! :P Ładny choć custom! :flesje:

Jak wy to robicie ,że pali wam 4l ,musicie jeździć cały czas z górki :biggrin: !!

Mnie najmniej pali 5l !!!!! A wszystko piekniusio wyregulowane , może za dużo garuję!

 

a może po prostu jest cięższy? mi tak wyszło przy tankowaniu... zrobiłem jakieś 340km a w baku zostało jeszcze 3 litry - jeżdże często po mieście... na trasie prędkości do 100/h - jakoś nie czerpie przyjemności z wyższych na tym motocyklu :-) najlepsza to 80/h otrwarta szybka w kasku i chłodny wiaterek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--- ciach ---

-jakoś nie czerpie przyjemności z wyższych na tym motocyklu :-) najlepsza to 80/h otrwarta szybka w kasku i chłodny wiaterek ;-)

 

A już myślałem że tylko ja tak do 80 km/h :clap:

120-130 owszem ale ... po co ? Jak jade pojeździć Potfurem to mam czas :wink: :)

Nie śpieszę się a że wyprzedzają ? No to co ? Looooooz :) :(

Szyba ? A po diabła mi szyba ? Powietrze rozbijać ? Przy 80 ? Błehehehe.

Kupiłem szybe a co ... założyłem i ... rozmontowałem.

Pomijam fakt że do Potfura pasuje jak pięść do oka ... bez sensu.

Może kto chce taką szybkę z Larssona ? Za cokolwiek lub dług piwny ;) ? Oddam bo mi nie potrzebna.

Ot i tyle.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też pali około 5l, choc custom, ale fakt, że lubię szybko przyspieszać więc może dlatego pali 5? A szybę zdjołem bo jakoś mi nie leżała, kupiłem moto z szybą i fajnie było jeździć tylko jakoś tak wizualnie mi nie pasowała za to jak zdjołem musiałem się przezwyczaić i teraz jest OK.

Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba ? A po diabła mi szyba ? Powietrze rozbijać ? Przy 80 ? Błehehehe.

Kupiłem szybe a co ... założyłem i ... rozmontowałem.

Pomijam fakt że do Potfura pasuje jak pięść do oka ... bez sensu.

Może kto chce taką szybkę z Larssona ? Za cokolwiek lub dług piwny :) ? Oddam bo mi nie potrzebna.

Ot i tyle.

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

szyba jest... bo jest - zdjąłem sissy-bar, zdejme może i szybe... zdejme też siedzenie pasażera, zmontuje prostą szeroką kierownice, zdejme light bary i będe jeździł.

 

Kupiłem moto z dodatkami, jestem zwolennikiem gołych, aczkolwiek akurat te dodatki aż tak nie psują mi tego motocykla... są gmole wielkości pustaka, sissy-bary wielkości krzesła, bezgustowne szyby i wiele innych. Jest skromnie, nie ma odpustu... aczkolwiek kiedyś ;-) może coś w tym stylu http://venus.wsb-nlu.edu.pl/~mgargas/AC/tjun5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeździłem bez szyby... a wole jednak z szybą i podoba mi się też bardziej z szybą jeśli chodzi o wygląd. Jeśli chodzi o spalania to na trasie nie powinien brać więcej jak 4.4l / 100km. Oczywiście dotyczy to tych którzy trzymają tempo 100km/h i przy rozpędzaniu za bardzo nie odkręcają manetki gazu.

Slaczek - na trasie nie przekraczaj setki a na pewno spalanie spadnie.

Ja też jestem zwolennikiem spokojnej jazdy. W końcu do tego celu te motory zostały stworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...