Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również muszę zmienić obydwie opony i jestem zainteresowany opiniami na temat kilku modeli do DS1100.

Jeżyk, jeździłem DSem na Bridgestone'ach, są trwałe bo twarde. Tył wytrzymał ca 20tys. km, przód 26tys. Ogólnie kiepski komfort, dobre na suchym ale śliskie na mokrym asfalcie. Myszkują na "gryzionym".

W RSie mam teraz Dunlopy (jak Twoje) i mam wrażenie, że są znacznie lepsze od Bridgestone.

O Metzelerach słyszałem różne opinie. Komfort b. dobry, bo miękkie, ale trwałość mniejsza. Idealne na suchym, ale ponoć przeciętne na mokrym, bo mało bieżnikowane.

Piter mógłby chyba coś więcej na ten temat powiedzieć, skoro już wykańcza swój komplet a przedtem miał Dunlopy.

0 wiedzy o Pirelli czy Michelinach, mało popularne w tym typie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

0 wiedzy o Pirelli czy Michelinach, mało popularne w tym typie.

 

 

witam. ja mam pirelli route 66 . nówka sztuka kupiona w kwietniu produkcja luty, oczywiście tego samego roku 2008. cena jak za koreańca shinko, wolałem bo bardziej cywilizowana i była świeża. uwaga ceny różne bo występują modele dętkowe i bezdętkowe. jeździ ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie nie w temacie. chcę kupić yamahę drag star 650, wyczaiłam niedaleko mnie jedną sliczną, pięknie ubraną, z 98 roku za 13 do negocjacji. I teraz moje pytanie: czy to dobra cena czy nie? tak szczerze. Jestem tak nastawiona na ten właśnie motor że mogę od ręki pojechać i go kupić, ale że to mój drugi motor dopiero, nie jestem aż tak w temacie cen jak na pewno Wy ;) Proszę o pomoc i z góry ślicznie dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie nie w temacie. chcę kupić yamahę drag star 650, wyczaiłam niedaleko mnie jedną sliczną, pięknie ubraną, z 98 roku za 13 do negocjacji. I teraz moje pytanie: czy to dobra cena czy nie? tak szczerze. Jestem tak nastawiona na ten właśnie motor że mogę od ręki pojechać i go kupić, ale że to mój drugi motor dopiero, nie jestem aż tak w temacie cen jak na pewno Wy ;) Proszę o pomoc i z góry ślicznie dziękuję ;)

 

 

Wybierz się z kimś na oględziny tego DS-a.

Z kimś kto zna sie w temacie jeżeli chodzi o techniczną strone tego sprzęta.

Jeżeli sprawny nie bity nie skatowany w miare zadbany to zaproponuj 10 koła i na 11-tu lub 11.5 powinno stanąć, tym bardziej ,że piszesz cena wyjściowa jest do negocjacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raider, daj znać po operacji jak poszło z cifem ;-)

 

Walczyłem w Sobotę z oponami . Trochę się trzeba nagimnastykować ,zwłaszcza przy tylnym kole .

Efekt jest co prawda, ale liczyłem na coś lepszego. Trzeba się napocić (bez podnośnika) ,trzeć i moczyć, trzeć i moczyć i białą czystą szmatką na sucho. Z przednią oponą "zapuszczoną" przez USA-ńczyka mam jednak problem. Nie potrafię wyciągnąć z niej czystej bieli. Jest lekko żółtawa ,jak by przypalany papier .

Będę próbował czym innym . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]z 98 roku za 13 do negocjacji.

 

No wiesz .... sa motocykle ubrane i "ubrane" :icon_mrgreen:

I zalezy jeszcze czy kolesiowi bardzo zalezy na sprzedazy ...

Ja swojego Draga w lipcu ten sam rocznik i praktycznie srodek sezonu, sprzedalem za ... 8,5 tysiaca :eek:

Wez kase, pokaz mu ze 10 dajesz mu od reki i zabacz co sie stanie :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też wydaje, że cana przesadzona. Ale kwestia dodatków - jakie to ubranko? Jakie wydechy? Jaki stan opon? Jeżeli "prawie nówki" to już mamy 8% wartości motocykla :biggrin: Jeżeli silniczek oddycha Cobrą lub V&H to też wartość dodana (o ile z głową). Sakwy, gmole, szyba itp - wg gustu, mogą się podobać lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz .... sa motocykle ubrane i "ubrane" :icon_mrgreen:

I zalezy jeszcze czy kolesiowi bardzo zalezy na sprzedazy ...

Ja swojego Draga w lipcu ten sam rocznik i praktycznie srodek sezonu, sprzedalem za ... 8,5 tysiaca :eek:

Wez kase, pokaz mu ze 10 dajesz mu od reki i zabacz co sie stanie :lalag:

 

Witam! I czy to jest DS Classic, czy Custom ? Classic jest troche drozszy .

Majkel - ale o ile pomietam to Twöj XVS650 mial jakies 70 tys. km przebiegu , nie mial przedniego blotnika i sam Bög wie czego jeszcze. (pomaranczowy?) :biggrin: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel - ale o ile pomietam to Twöj XVS650 mial jakies 70 tys. km przebiegu , nie mial przedniego blotnika i sam Bög wie czego jeszcze. (pomaranczowy?) :biggrin: Pozdro

 

To jest classic bo widzialem zdjecia :buttrock:

Blotnik nowka sztuka 500 zlotych, dlatego sposcilem z ceny :icon_mrgreen:

I co z tego ze 70 skoro jezdzil lepiej niz niejeden z mniejszym :notworthy:

A ten ma 53 tysiace ....

 

Majkel, a mi chciałeś go oddać za................ ech, aż pomyśleć mi się nawet nie chce :/

 

A pamietasz ze jak kupiles ten obecny, od razu miales jakies problemy ? :eek:

A kolo co kupil odemnie Draga .... smiga nie dotykajac sie do niczego :buttrock: :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopcy nie licytujcie się ;) Jak dobrze pójdzie to w niedziele go kupię... i będę go do wiosny całować i pieścić;)

 

I tak trzymać! Jak się Tobie sprzęt podoba to bierz i ... męcz się całą zimę marzeniami o jeździe :) Tak jak ja z moim RS-em. Ale to troszkę inna historia. Dopiero od 3 dni bez kul chodzę.

 

Trzymam kciuki za udany zakup.

Edytowane przez orange rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopcy nie licytujcie się ;) Jak dobrze pójdzie to w niedziele go kupię... i będę go do wiosny całować i pieścić;)

Powoli, powoli. ja kupiłem v-stara 650 '99r (pierwsza rejestracja w 2000r, szyba , sisibar, gmole, sakwy za 11500 + kask w cenie. Potarguj sie troszke z gosciem. ktoś dał wcześniej dobra rade , Weź 10 tyś i powiedz że zabierasz. No i nie jedź sama. weź kogoś z "chłodną" głową. pozdr :buttrock:

Edytowane przez walko69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...