Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Japońskie moto w tym i Yamaha sa fabrycznie wyposażane w opony Bridgestone (robią je tylko w Japonii)

i jak są inne, to były zmieniane.

Tak mi powiedzieli w kilku salonach Yamahy do których dzwoniłe. Ta też wyczytałem w necie.

Merlin

 

Mój DS 1100 A jak go kupowałem w 11.2005 (z salonu) miał założone Dunlopy. Pewnie jest jak z samochodami. Pewne partie obuwają w jedne, a inne w drugie marki.

 

Pzdr

 

 

Mam dolary i chcę kupic Draga ze Stanów. Jak to zrobic? Są jakieś firmy specjalizujące się w tym? W grę wchodzło by nawet nowe Silverado 1100. Sam nie mam szansy na taki manewr... :)

 

Mnie cały czas chodzi po głowie zmiana na ... i tu pojawia sie problem:

1. funkcjonalne enduro - np. tegoroczna nowość BMW F800 GS, albo

2. rasowy turystyk - i tu liczy się tylko FJR

 

Więc pewnie prędzej czy później dam ogłoszenie o sprzedaży DS-a (a muszę powiedzieć, że ode mnie nikt jeszcze nie kupił żadnego bubla, a ten egzemplarz to cukiereczek - prawie jak z salonu).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie jako do ekspertów. Nosze się z zamiarem zmiany moto i napewno będzie to DS650 , na co zwracać uwagę, o co pytać przed zakupem ,co sądzicie o tym http://moto.allegro.pl/item388998226_yamah..._gwarancja.html . Z gory dziękuje za wszelkie info :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie jako do ekspertów. Nosze się z zamiarem zmiany moto i napewno będzie to DS650 , na co zwracać uwagę, o co pytać przed zakupem ,co sądzicie o tym http://moto.allegro.pl/item388998226_yamah..._gwarancja.html . Z gory dziękuje za wszelkie info :notworthy:

Ekspertem nie jestem, ale jeśli chodzi o wygląd... jest ładny! :banghead: Mi się podoba. :crossy:

PS. Czyżby posiadacze chińszczyzny zagustowali w Dragach? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czyżby posiadacze chińszczyzny zagustowali w Dragach? :notworthy:

 

Od zawsze mi się podobały. Wizualnie wygląda ładnie, ale wygląd psują te przebarwienia na kolanku. Nie wiadomo czy to wina regulacji czy moto katowane. Dzwoniłem i gość powiedział że moto jeżdżone oszczędnie, przebieg orginalny i ogólnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w kwestji kolanek. Nie wierz gościowi, że moto jeżdżone oszczędnie, skoro ma taki kolor kolanek. Jeździłem 5 sezonów ds 650 z wyprutymi wydechami nie oszczędzając rol gazu :) i NIGDY nie miałem przebarwienia. Tutaj barwa świadczy o tym, że albo facet przegiął kiedyś z katowaniem sprzęta, albo jechał zbyt dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo na ssaniu. IMHO, tak na marginesie, generalnie prawie zawsze owe przebarwienia występują w sprzętach sprowadzanych z Raichu. Hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tym http://moto.allegro.pl/item388998226_yamah..._gwarancja.html . Z gory dziękuje za wszelkie info :crossy:

 

Tu masz ladnego:

http://forum.motocyklistow.pl/Yamaha-Drag-...650-t99592.html

 

Pewny i z gawarancja ze 100 % sprawny :crossy:

W Polsce juz w polowie lipca :flesje:

 

[...]wygląd psują te przebarwienia na kolanku.

 

Przebarwienia na kolanku moga byc z kilku powodow:

Najczesciej jak sprzet palowany :banghead: ale rowniez jak sprzet malo jezdzony i koles odpala raz w miesiacu i na zimnym silniku daje rure aby szybko sobie kilka minut posmigac a potem znowu do garazu.

Kolejnym powodem to moze byc zly material na kolanko nie oryginalne i nie wyregulowany sklad mieszanki.

Bardzo czesto jak sie widzi sprzety na pustych rurach to zazwyczaj maja kocowki przy cylindach przebarwione :D

 

Jeździłem 5 sezonów ds 650 z wyprutymi wydechami nie oszczędzając rol gazu ;) i NIGDY nie miałem przebarwienia.

 

To co ja mam powiedziec ??? :eek:

Po dwoch latach jazdy na oryginalach, zakupilem calkowicie puste rury i pojechalem na zlot. :)

Poniewaz z miejsca zbiorki jechalismy w kilka sprzetow :crossy: a mielismy do zrobienia jakies 350 kilosow po autostradzie, predkosci oscylowaly od 130 do 150 km/h i co ???

Po takiej jezdzie przebarwil mi sie tylni tlumik zaraz po wyjciu z cylindra ....

I to byla JEDYNA taka jazda z takimi predkosciami na tych tlumikach

A tlumiki z podwojna scianka :clap:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym żegnam użytkowników XVS wszelakich i tych wersji custom i tych classic.

Żegnam takoż dział cruiser/chopper, nadszedł czas na zmiany i oto Potfur poszedł w dal siną by nastał nowy Potfur :icon_biggrin:

Wozić się będzie teraz kjujik 100-ma konisiami ... zero chromu i nogi do tyłu :crossy:

 

pzdr

kjujik

 

Ja właśnie idę dokładnie w ślady Kolegi . Żegnam szanowne grono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ladnego:

http://forum.motocyklistow.pl/Yamaha-Drag-...650-t99592.html

 

Pewny i z gawarancja ze 100 % sprawny :crossy:

W Polsce juz w polowie lipca :icon_razz:

 

Przebarwienia na kolanku moga byc z kilku powodow:

Najczesciej jak sprzet palowany ;) ale rowniez jak sprzet malo jezdzony i koles odpala raz w miesiacu i na zimnym silniku daje rure aby szybko sobie kilka minut posmigac a potem znowu do garazu.

Kolejnym powodem to moze byc zly material na kolanko nie oryginalne i nie wyregulowany sklad mieszanki.

Bardzo czesto jak sie widzi sprzety na pustych rurach to zazwyczaj maja kocowki przy cylindach przebarwione :bigrazz:

 

To co ja mam powiedziec ??? :eek:

Po dwoch latach jazdy na oryginalach, zakupilem calkowicie puste rury i pojechalem na zlot. :evil:

Poniewaz z miejsca zbiorki jechalismy w kilka sprzetow :crossy: a mielismy do zrobienia jakies 350 kilosow po autostradzie, predkosci oscylowaly od 130 do 150 km/h i co ???

Po takiej jezdzie przebarwil mi sie tylni tlumik zaraz po wyjciu z cylindra ....

I to byla JEDYNA taka jazda z takimi predkosciami na tych tlumikach

A tlumiki z podwojna scianka :clap:

 

Mój Drag ma przejechene 1500 mil i też ma minimalne przebarwienie na kolanku... A maxymalnie jechalem nim 120 km/h... Wiec zalezy duzo od materialu...

Pzodrawiam marian00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He ja mam zamiar też rozstać się z dragiem na żecz hd elektry lub hondy goldwing tylko jeszcze troche mi brakuje miedzi ale spokojnie doczekam

WITAM, jedni odchodzą, inni przychodzą.

WITAM serdecznie wszystkich Dragusiów. Po 18 latach(miałem BMW 350 "osiółek" siadam na motocykl , ale się cieszę znowu jestem facet z ja...mi.

Przejechałem swoim Dragusiem (650 Classic)dopiero 137 km. W sobotę polecę na mój pierwszy zlot do Kutna.

Dam znać czy coś w nim piszczy , czy bądą bolały mnie 4 litery.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, jedni odchodzą, inni przychodzą.

WITAM serdecznie wszystkich Dragusiów. Po 18 latach(miałem BMW 350 "osiółek" siadam na motocykl , ale się cieszę znowu jestem facet z ja...mi.

Przejechałem swoim Dragusiem (650 Classic)dopiero 137 km. W sobotę polecę na mój pierwszy zlot do Kutna.

Dam znać czy coś w nim piszczy , czy bądą bolały mnie 4 litery.

Pozdrawiam.

 

 

A witamy, witamy:)

Do wyboru masz jeszcze w ten wekend wypad w g. Świętokrzyskie i Wrześnie.

Tak, że jest do kogo się przytulić:icon_mrgreen:

Szerokości i bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też musiałem opuścić szanowne grono Dragstarowców, ale nie z przyczyn ideologicznych, lecz zdrowotnych. Niestety reperkusje po wypadku nie pozwolą mi ani w tym roku ani w przyszłym dosiąść "pomarańczowego", więc nie ma sensu trzymać maszyny bezużytecznie 2 lata w garażu. Poszła w dobre ręce do kolegi z forum, który zakochał się w maszynie od pierwszego wejrzenia i miał prawo pierwokupu :icon_mrgreen: . Trudno się mówi. Oby dolar trzymał się nisko do przyszłego roku. Wtedy przyciągnę z USA jakieś "pianinko", może WS/RS? A może Wojownika? Zobaczymy. Udanego i bezpiecznego sezonu koleżanki i koledzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zesz kurna Olek !!!! :eek: :biggrin:

No coz ......... takie zycie.

Chociaz, pomaranczowy, lecz polamane graty i wracaj szybko do zdrowia.

ps. Namiary na Ciebie mam i Cie nawiedze we Warszawce :crossy: :clap:

 

WITAM serdecznie wszystkich Dragusiów. Po 18 latach(miałem BMW 350 "osiółek" siadam na motocykl , ale się cieszę znowu jestem facet z ja...mi.

 

Powitac, powitac !!!! :clap: :buttrock: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem . czasami podczas bardzo wolnej jazdy na jedynce lub dwójce mam wrażenie jak bym jechał na jednym cylindrze. dodaje gazu wchodzi drugi gar. czy może to być spowodowane żle wyregulowanymi gaźnikami. mało jeździłem przed regulacją a regulacja wyszła podobno super. czy ktoś zna dobry warsztat do DS-a w świętokrzyskim lub opinie na temat yamahy w kielcach / zmiana właściciela od tego roku/. czy co roku regulujecie też zawory?

 

 

napiszcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...