Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PROBLEMA. W V-Strku mam stozkowe filtry powietrza (N&K), które przeczyściłem firmowym środkiem. Maszynka zaczęła się ksztusić, bo dostaje za dużo powietrza. Dowiedziałem się, że muszę rozwiercic dysze. Jak i czym mam rozwiercić dysze? W oryginale to jest rozmiar 0,91 mm... Nie lada wyzwanie :icon_question:

Edytowane przez 1Meteor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proste pytanie - czy rozmiar klucza do swiec w DS 650 (pewnie w inych też) to "18". Próbowałem wykręcić swiece kluczem z zestawu samochodowego, ale jest za duży.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to niepotrzebne trucie, ale czy po przeczyszczeniu filtrów K&N naoleiłeś je powtórnie?

...wyczyszczone i naoliwione... W serwisie powiedzieli, że Oni też rozwiercają dysze... Są jedynie oryginalne w rozmiarze 0,91 i nie ma większych.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wyczyszczone i naoliwione... W serwisie powiedzieli, że Oni też rozwiercają dysze... Są jedynie oryginalne w rozmiarze 0,91 i nie ma większych.... :flesje:

 

 

no to dosyc dziwne bo ja ostatnio zakladalem K&N do swojego i mialem w komplecie dysze 117,5 120 i 122,5 takze dostepnosc takich dysz to zaden problem .... ale dziwi mnie ze przed czyszczeniem miales dobrze a po czyszczeniu ci si eksztusi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proste pytanie - czy rozmiar klucza do swiec w DS 650 (pewnie w inych też) to "18". Próbowałem wykręcić swiece kluczem z zestawu samochodowego, ale jest za duży.

Pozdrawiam

Tak 18-tka, najlepiej kupić dłuższy (15 cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do bardziej doświadczonych ode mnie Drgstarowiczów.

Jak często wymienia się olej w wale kardana i jakim najlepiej zalać??

Zerknij do serwisówki. Masz tam dokładnie opisane odpowiedzi.

Plik z książką serwisową np na stronie o Potfurze.

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dosyc dziwne bo ja ostatnio zakladalem K&N do swojego i mialem w komplecie dysze 117,5 120 i 122,5 takze dostepnosc takich dysz to zaden problem .... ale dziwi mnie ze przed czyszczeniem miales dobrze a po czyszczeniu ci si eksztusi ....

 

...kupiłem maszynkę w USA, żadnych dodatkowych części nie było. Filterki już były, maszynka gadała extra, ale trzeba było poczyścić conieco... I się ksztusi... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kupiłem maszynkę w USA, żadnych dodatkowych części nie było. Filterki już były, maszynka gadała extra, ale trzeba było poczyścić conieco... I się ksztusi... :notworthy:

 

 

no to jeżeli przed czyszczeniem dobrze śmigało to albo coś źle złożyłeś po czyszczeniu albo źle samo czyszczenie przebiegało ... bo innej możliwości nie widzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...