Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy kupił na pierwszy motocykl tego DragStar'a, i z żonką śmiga :icon_twisted: radzi sobie i chwali sobie :buttrock:

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Trochę obawiam się trudności przy manewrowaniu z małymi prędkościami (gleby parkingowe), ale z drugiej strony ja trochę ważę (86 kg), dokładając wagę pasażera i bagażu 650 cm3 to może być za mało np. w górach.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Trochę obawiam się trudności przy manewrowaniu z małymi prędkościami (gleby parkingowe), ale z drugiej strony ja trochę ważę (86 kg), dokładając wagę pasażera i bagażu 650 cm3 to może być za mało np. w górach.

;) Na 650-tke pasazer + bagaz + gory to faktycznie bedzie cienko.

Aby gleby parkingowe byly bez strat w sprzecie, trzeba zalozyc gmole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Na 650-tke pasazer + bagaz + gory to faktycznie bedzie cienko.

Aby gleby parkingowe byly bez strat w sprzecie, trzeba zalozyc gmole.

 

 

A zdawało mi się, że pytanie dotyczyło 1100 :crossy: Marcin w pierwszym poście pytałeś o DragStar'a 1100 więc jak to jest bo ja się zagubiłam :)

Edytowane przez Naitha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytając posty użytkowników DS,

nie mogę znależć zbyt wielu słabych stron tych motocykli.

DS 650, okazuje się trochę słaby do jazdy pod obciążeniem,

ale DS 1100 okazuje się motocyklem prawie idealnym....

Właściciele wychwalają je pod niebiosy - czy jest tak faktycznie ?

 

Proszę o informacje użytkowników i znawców o opinie,

jaki naprawdę jest Drag Star, jak się prowadzi,

gdzie można znależć słabe strony, na co zwrócić uwagę przy zakupie,

czy ma jakieś "upierdliwości" konstrukcyjne-eksploatacyjne, itp ?

 

Wiem, że nie ma motocykl idealnych :-(

 

pzdr.SamArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na post o słabe strony Drag Stara (w tym temacie) ....czuję się trochę jakbym na meczu Legii krzyczał Cracovia Pany ....

 

No cóż......

 

- stuki w silniku (w głowicach)

- duże wibracje

- słabe osiągi

- niskie podłogi

- dosyć wysokie spalanie

- drogie części

- więcej czyszczenia niż jeżdżenia

 

eeee.... i jeszcze ze 100 wad za które go kochamy .... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :biggrin:

Jako że już lada dzień dołączę do szczęśliwych posiadaczy Yamahy XVS 650,zwracam się do was z prośbom.

Mam taki mały problem. Na motorze nie ma uchwytu na tablice rejestracyjną...

Czy mogli byście mi polecić sklep internetowy gdzie mógłbym taki uchwyt dokupić??

Z góry dzięki i pozdrawiam Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na post o słabe strony Drag Stara (w tym temacie) ....czuję się trochę jakbym na meczu Legii krzyczał Cracovia Pany ....

 

No cóż......

 

- stuki w silniku (w głowicach)

- duże wibracje

- słabe osiągi

- niskie podłogi

- dosyć wysokie spalanie

- drogie części

- więcej czyszczenia niż jeżdżenia

 

eeee.... i jeszcze ze 100 wad za które go kochamy .... :-)

 

 

Dzięki za odwagę :-)

Wibracje słyszałem, że sa do zaakceptowania w większym zakresie prędkości ;-)

Słaba moc tyczy się chyba tylko DS 650 i z dociązeniem plecaczkiem i betami,

stuki w silniku, to chyba najczęściej w 1100

wysokie spalanie to rzecz względna (5 czy 7 l/100 = brak różnicy :-)

 

dobra........jakie jeszcze ma wady oprócz czyszczenia ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odwagę :-)

Wibracje słyszałem, że sa do zaakceptowania w większym zakresie prędkości ;-)

Słaba moc tyczy się chyba tylko DS 650 i z dociązeniem plecaczkiem i betami,

stuki w silniku, to chyba najczęściej w 1100

wysokie spalanie to rzecz względna (5 czy 7 l/100 = brak różnicy :-)

 

dobra........jakie jeszcze ma wady oprócz czyszczenia ? :-)

 

Akurat wibracje nasilają się w okolicy 110-120 i to jest największa wada bo to są normalnie najlepsze prędkości przelotowe, poniżej 100 nie ma wibracji. Mocy też trochę za mało, oczywiście dla początkującego będzie aż nadto ale do jego masy te marne sześćdziesiąt parę koników to za mało. To są jedyne ( istotne wady ) reszta to drobiazgi, stuki są w normie, spalanie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Właśnie się zarejestrowałem. Przeczytałem prawie wszystkie posty. Mam na karku 45 lat i oczywiście fioła na punkcie DS. Przez dwa lata zastanawiałem się jaki kupić, teraz nikt mnie nie przekona do innego.Ma być 1100 Clasic. Za około dwa miesiące dopiero zamierzam go kupić, i już widzę jaki z kupnem problem. Bo ich za wiele nie ma. Mówię oczywiście o takich pewnych 2-3 letnich. Pytań mam wiele. Dużo przeczytałem już jak odpisywaliście za co bardzo dziękuję, choć nie były to odpowiedzi dla mnie. Przeczytałem również post od Grodziec i już Mu zazdroszczę, bo ma to o czym marzę. Nie znam się na tego typu motocyklach bo w młodości jeżdżiłem MZ albo WSK- Kobuz, więc trochę się martwię na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Właśnie się zarejestrowałem. Przeczytałem prawie wszystkie posty. Mam na karku 45 lat i oczywiście fioła na punkcie DS. Przez dwa lata zastanawiałem się jaki kupić, teraz nikt mnie nie przekona do innego.Ma być 1100 Clasic. Za około dwa miesiące dopiero zamierzam go kupić, i już widzę jaki z kupnem problem. Bo ich za wiele nie ma. Mówię oczywiście o takich pewnych 2-3 letnich. Pytań mam wiele. Dużo przeczytałem już jak odpisywaliście za co bardzo dziękuję, choć nie były to odpowiedzi dla mnie. Przeczytałem również post od Grodziec i już Mu zazdroszczę, bo ma to o czym marzę. Nie znam się na tego typu motocyklach bo w młodości jeżdżiłem MZ albo WSK- Kobuz, więc trochę się martwię na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Pozdrawiam Wszystkich

 

Zwracać uwagę trzeba na wszystko i co byśmy nie napisali i tak jak zobaczysz to się zakochasz i nie dostrzeżesz wad, oczywiście może ich nie być ale lepiej weź kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...