Skocz do zawartości

Co jest lepsze ? (SUZUKI GS 500)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo widzę że w GS- ach jesteście si. Jaka jest różnica między GS 500 a GS 500E Czy tylko różnica rocznika czy były jakieś zmiany?

Wielkie dzięki

 

 

Różnica między GS 500 a GS 500E jest żadna :D Podobno tylko taka że w jednym modelu jest owiewka w drugim nie :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam golego gs'a - taki mi sie podoba :D , ale faktem, jest, że od 130 wiatr zaczyna przeszkadzać wiatr. Myslę o zalożeniu owiewki na samą lampę, dlatego chciałbym zapytać, czy ona naprawde pomaga, czy jest to jedynie bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUR*** WŁAŚNIE PRZEZ TAKICH LUDZI jak Adam8888 i takie tematy ODECHCIEWA MI SIE CZYTAĆ TO FORUM< I MA ONO TAKI A NIE INNY POZIOM. A damie tfój styl rozmajity pszekonuje mie że powinieneś sobie kupić dobry areodynamiczny kask to osiągniesz lepsze osiągi i pojedziesz gieesem 205 na godzinę, skoro tak bardzo ci na tym zależy. I wtedy będzie wiadomo "co lepsze suzuki GS500".

(czy nie mogłeś zatytuować tegop tematu "co lepsze - gs500 z owiewką czy bez?" - to nie musiałbym tu wchodzić i sprawdzać o co chodzi w tym temacie i bym nie musiał czytać twoich marnych postów)

 

Sory, nie wytrzymałem.

 

BANA ZA POWTARZAJĄCE SIĘ BŁĘDY ORTOGRAFICZNE!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż nie trzeba przesadzać. Błędy się zdarzają, ale bez nerwów. Trzeba się liczyć z każdym użytkownikiem, który chce zasięgnąć informacji, a styl rzeczywiści pozostawia wiele do życzenia. Tak to już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robi błedy Groszek . A mówi na innych .

Ale dobra mniejsza z tym :D

Postanowiłem ze kupie GS bez owiewek .

Zastanawiam sie tylko czy kupic na allegro czy kupic od gosci z Tarnowskich Gór .

Bo naprawde bardzo piekne GS sprowadzaja ale z drugiej strony tez maja negatywne kometarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań.

Weź dziada odrapanego i zardzewiałego, będziesz widział, że to dziad. Nie będziesz potem rozmyślał, czy to lewizna

 

Może wg Ciebie branie kota w worku to dobra metoda, ale moim zdaniem nie. Zardzewiały też nie dobrze, bo nie mam zamiaru potem go naprawiać i ładować niewiadomo ile pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skrzyczeli kolege.... hehe

 

Ja osobiscie mam golego gs'a - taki mi sie podoba :biggrin: , ale faktem, jest, że od 130 wiatr zaczyna przeszkadzać wiatr. Myslę o zalożeniu owiewki na samą lampę, dlatego chciałbym zapytać, czy ona naprawde pomaga, czy jest to jedynie bajer.

 

W nakedzie zawsze będzie wiało... owiewka nie wiele pomaga (podobno), chciaż ja w sowjej CB założyłam i wydaje mi sie że mniej wieje. Przyjanmniej napewno mniej zwiewa z motoru. Koszt nie jest duży,taka owiewka kosztuje około 90zł.

Osobiście polecam założenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście bardzo podobają obudowane GS-y (chociaż golasy też mają swój niepowtarzalny klimat), tak więc pewnie rozglądałbym się za limitowaną wersją oplasticzoną ewentualnie maszyną wyposażoną w owiewkę Five Stars.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...