Skocz do zawartości

Zdałem egz na kat A - WORD Lublin


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tu się nie pochwalić, tyle męki i wszystko się udało. :) :bigrazz:

 

A więc tak. O godz 9 rano zdałem testy z wynikiem pozytywnym ( 1 bląd).

Następnie plac bez większych problemów. Bałem sie ósemnki ale jak zobaczyłem pole manewrowe wielkości lotniskowaca to mi się humor poprawił. :P

 

Po zdanej ósemce przyszla pora na miasto.Ubrali mnie w skorzane spodnie chyba z gumowego wielbłada wielkości XXXXL albo i większe.

Lublin zakorkowany, lekka zmiana planow, egzaminator postanawia skrócić trase, wyłacza z egzaminu pętle obok suzuki ( Łęczyńska - Graffa). Zdaje jako ostatni, pd zachodu nadciaga wielka chmura. Na skrzyżowaniu Mełgiewska - Andersa ogromny korek, policja kieruje ruchem, zmiana organizacji ruchu , policjant kiruje mnie pod prąd, bo inaczej nie da rady.

Końcówkę trasy jechałem juz w lekkim deszczu. :icon_razz:

Na plac ośrodka wjeżdzam z bananem na twarzy. Jeszcze mechanik chyba sobie chciał zrobić jaja i mowi ze jechalem na pozycjach, ale okazalo sie ze tak dla jaj powiedział.

 

Generalnie egzaminator spoko, wyrozumiały na drobne pomyłki, sprzed dobrze wyregulowany, lekko sie prowadzi, trasa egzaminacyjna stosunkowo łatwa. N 5 osób podchodzących zdało 4, niezdał jeden goscio, ale nic dziwnego, Przed placem pytal sie gdzie zapala sie oświetlenie i jak sie biegi wrzuca - dobrzez że na miasto nie wyjechał

 

Niestety za kilka dni wyjezdzam za granice i o jakimś sprzęcie bede mogl dopiero w sierpniu pomyślec.

 

A więc do zobazcenia na trasie pod koniec wakacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barwo, brawo, brawo. :icon_razz:

Bardzo pozytywnie mnie nastrajają takie posty, bo niebawem też mnie to czeka i podejdę do sprawy z mniejszym stresem.

 

pozdrawiam

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE :icon_razz: :) :P

Skrzyżowanie z policjantem jest najprostszym skrzyżowaniem jakie może być.

 

POZDRO

teoretycznie jest najprostsze, w tym przypadku bylo to podwojne skrzyzowanie, na pierwszym kierowaly ruchem światła dwufazowe, na drugim oddalonym o niespełana 100 metrow stało 3 policjantow kierujących ruchem.

Sprawa byla na tyle skomplikowan że zjezdzając z jednago trzeba bylo uwzględnic to ze na drugim moze zabraknąc miejsca na dalsza jazdę. Dodatkowo policjant kierował ruch jednym pasem pod prąd, a więc warunki były ekstremalne, w ogóle nieporownywalne z tym co było na kursie.

 

Moja rada dotycząca zdawania w Lublinie. Lepiej zdawać jest w godzinach popoludniowych. Jezeli zaczniecie egzamin okolo 14 to na miasto wyjedziecie w okolicy godz 16, gdy ruch bedzie znacznie mniejszy.

Ja na miasto wyjechałem w godzinie najiększego szczytu, chociaż egzamin zacząłem o 9 rano.

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE :icon_razz: :) :P

Skrzyżowanie z policjantem jest najprostszym skrzyżowaniem jakie może być.

 

POZDRO

 

 

 

mi chodzilo o to ze polowa ludzi jak zobaczy policjanta to spie**ala albo nieefektywnie jedzie (czyt. wolno :bigrazz:)(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widze kolega tez zdawał w Lubelskim WORD-zie:) gratulacje. A swoją drogą to luz ze ci za grafem nie kazał jechać bo potem jest ciezko wyjechać, tam najczesciej oblewają bo mozna w bardzo łatwy sposób wymusić pierszeństwo. Według mnie wyjeżdza się na farta albo cos bedzie jechało albo nie bo wszystko zaslania piękna górka;](w maju porosniąta krzewami;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...