Skocz do zawartości

Namiary na przepisy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje pilnie namiary na przepisy dot. zakupu ziemi rolniczej. Wiem ze takie przepisy istnieja, tylko nie wiem gdzie tego szukac :buttrock: . Chodzi konkretnie o przepisy dotyczace zakupu kawalka ziemi w celu powiekszenia obszaru posesji sasiedniej (czyli zakupiona dzialka staje sie automatycznie czescia dzialki sasiedniej i powstaje jedna duza dzialka).

 

Dzieki za pomoc

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak to opisales, ze nie moge sie domyslic o co Ci faktycznie chodzi. Taki opis pasuje do conajmniej kilku ustaw:

- ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego

- ustawa o scalaniu i wymianie gruntow

 

Na razie tyle przychodzi mi do glowy.

 

PS> z prawem rolnym ostatni raz mialem do czynienia na studiach. Teraz jakos typowi rolnicy mi sie w Kancelarii nie trafiaja (no chyba, ze za jazde po pijaku rowerem :D ).

Edytowane przez lukasz-aprilia

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Potrzebuje pilnie namiary na przepisy dot. zakupu ziemi rolniczej. Wiem ze takie przepisy istnieja, tylko nie wiem gdzie tego szukac :biggrin: . Chodzi konkretnie o przepisy dotyczace zakupu kawalka ziemi w celu powiekszenia obszaru posesji sasiedniej (czyli zakupiona dzialka staje sie automatycznie czescia dzialki sasiedniej i powstaje jedna duza dzialka).

 

Dzieki za pomoc

 

Pozdrawiam

 

 

Szukaj w tym portalu www.IFOR.pl lub www.abc.com.pl tam odnajdziesz interesujące Cię przepisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...