Skocz do zawartości

POMOCY!!!!!!!


Michałek1992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli zależy ci na szybkim kupnie to kup ale ja radze ci dozbierać kaski i kupić jakiegoś japońca :D np:

http://www.allegro.pl/item103332500__tani_...ja_wejdz_^.html

Albo jakiś skuterek

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1145633

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej skuterka bym niechciał (moim zdaniem one są dla tych ktorzy niepotrafią jezdZic nawet na rowerze:P) A ta honda fajna ale za sam dojazd do niej zapłaciłbym tyle co za tego simka :D

 

 

Ale bez obrazy dla tych na forum ktorzy maja takiego sprzeta ( w sumie niektore skutery są zajebi***)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej skuterka bym niechciał (moim zdaniem one są dla tych ktorzy niepotrafią jezdZic nawet na rowerze:P) A ta honda fajna ale za sam dojazd do niej zapłaciłbym tyle co za tego simka :D

Ale bez obrazy dla tych na forum ktorzy maja takiego sprzeta ( w sumie niektore skutery są zajebi***)

rozumiem też mam wstręt do skuterów u mnie w mieście mówią na nie kible bo jak otworzy się siedzenie to można nasrać

(zaprzeproszeniem prosze by skuterowcy się nieobrażali oczywiście to tęż motocykliści)

Pozdrawiam MUMA

Edytowane przez Muma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przy waszych poradach, to nikt by już na simsonie nie jeździł....

Widać Simson ten jest do malowania, nie ma błotnika, gum na podnóżkach i drobnych szczegółów. Pokrowiec siedzenia tez do wymiany. Jeśli silnik jest rzeczywiście po remoncie, to się jak najbardziej opłaca :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.cylinder jakis czarny, pewnie źle pouszczelniany, i mu wali z pod głowicy, pozatym brak mu błotnika, gum na podnóżkach, siedzenie do wyrzucenia, no chyba, że wolisz sie wstydzic zsiadać z motora, to wtedy ok. a ja za naprawe siedzenia dałem 60zł. bo nie mam w zaawodzeie tapicera żadnych znajomości, ale kumpel ma znajomego tapicera i dał dyche za siodło do simla..... Ogólnie, podejżewam, że remont silnika polegał na wymianie pierścieni i to wsztstko... lepiej nazbieraj jeszcze 300 złotych, bo za 1100 mozna już wyrwać naprawde super simsona.. :D A jak już ten Ci sie podoba, to jedź go dobrze obejżyj, bo jak dla mnie, to ktoś wkręca z tym remontem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sie nie opłaca. :D Kupiłem Charta też niby okazyjnie, a roboty było do cholery, mimo ze na pierwszy rzut oka nic nie było widać. Powiecie ze to romet a to simson...ale tak naprawde ja nie widze większej różnicy. W tym simku na pewno gumy do wymiany i tylny amor tez być moze. Poza tym pewnie okładziny hamulcowe. Jeśli dobrze widze, toto licznika nie ma. ;) Pozdrawiam.

Edytowane przez kratIjUK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ogara za 70 złotych, bo typowi nie chciał chodzić, bo zaplonu nie umiał ustawić i były w nim nowe klocki hamulcowe, nowe opony, nowy wał i nowe linki. :D Za same opony w sklepie dałbym wiecej niż za tego ogara, przełożyłem sobie przednią opone do charta, bo taka sama, a tylnia zostawiłem, bo w charcie mam szerszą... ;) Wiec nieraz można kupić tanio, a dobrze. :crossy: Teraz ogarek sobie śmiga, odpala za pierwszym kopem i nie ma z nim zadnych problemów. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...