Skocz do zawartości

Czy Honda CBR 600 to dobry pomysl na pierwszy motor


Gość loser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, pięknie lecz jest jedno ALE.

Egzamin trwa 3 miesiące. Jeśli chcesz robić prawko to zapisz się JUŻ.

 

2 tygodnie temu sam zapisywałem się na Kurs Prawa jazdy i powiem szczerze że miałem szczęście i trafiłem na dobrego instruktora który mnie wcisnął w terminy.

Po pierwsze dobry instruktor to taki który nauczy Cię jeździć a "wciśnie" w termin.

Po drugie, trzy miesiące to może trwać kurs a nie egzamin.

A po trzecie, kurs można zacząć najwcześniej 3 miesiące przed 18 urodzinami.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dobry instruktor to taki który nauczy Cię jeździć a "wciśnie" w termin.

Po drugie, trzy miesiące to może trwać kurs a nie egzamin.

A po trzecie, kurs można zacząć najwcześniej 3 miesiące przed 18 urodzinami.

 

Zależy na kogo trafisz :) Lecz miejcie pod uwagą to że terminy się kończą.

Weź pod uwagę to że na dowód też się trochę czeka, a trzeba go okazać przy przystąpieniu do egzaminu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na kogo trafisz :) Lecz miejcie pod uwagą to że terminy się kończą.

Weź pod uwagę to że na dowód też się trochę czeka, a trzeba go okazać przy przystąpieniu do egzaminu.

 

Pozdrawiam.

Trafisz na takiego jakiego sam wybierzesz i mu zapłacisz za tą naukę. A egzaminy tak na prawdę mogą trwać cały rok jak zima będzie słaba.

I nie wiem skąd wziąłeś ten dowód osobisty.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafić na kogokolwiek. Ale taki kurs to dużo za mało żeby się tak naprawdę czegokolwiek nauczyć.

Czas jest bardzo ograniczony i warunki także.

Najlepiej mieć kogoś kto jest Ci w stanie przekazać wiedzę i skupi się na Tobie.

Jakiś znajomy który może z Tobą jeździć i pokazać Ci niektóre rzeczy, których tak naprawdę na samym kursie się nie nauczysz.

 

Ja jeżdżę cbr f4i :) jestem zadowolona z motocykla i ma mi kto przekazać wiedzę , dlatego czuje się z tym dużo lepiej. Zawsze gdy zrobię cokolwiek źle dostaje jakąś tam rade bądź opierdziel c(; .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafić na kogokolwiek. Ale taki kurs to dużo za mało żeby się tak naprawdę czegokolwiek nauczyć.

Czas jest bardzo ograniczony i warunki także.

Najlepiej mieć kogoś kto jest Ci w stanie przekazać wiedzę i skupi się na Tobie.

Jakiś znajomy który może z Tobą jeździć i pokazać Ci niektóre rzeczy, których tak naprawdę na samym kursie się nie nauczysz.

 

Ja jeżdżę cbr f4i :) jestem zadowolona z motocykla i ma mi kto przekazać wiedzę , dlatego czuje się z tym dużo lepiej. Zawsze gdy zrobię cokolwiek źle dostaje jakąś tam rade bądź opierdziel c(; .

Mam starszego brata: :biggrin: Na pewno pomoże :crossy: Teraz jeździ na B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafić na kogokolwiek. Ale taki kurs to dużo za mało żeby się tak naprawdę czegokolwiek nauczyć.

Czas jest bardzo ograniczony i warunki także.

 

W dużych miastach masz wybór szkoły. I tam już całkiem sporo uczą. A później zawsze można iść na kurs doszkalający. Pewnie, że to wszystko kosztuje ale to hobby akurat do tanich nie należy.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu z tym związanego, ale tak właściwie jak wypada CBR F4i na tle innych 600 tego typu (czyt. ZX6R, GSX-R itp.)?

 

Oj blod, blod. Ręce i nie tylko opadają czytając takie brednie. Zrób prawko, kup jakąś 125, naucz się jeżdzić, obsługiwać, dbać o nią. Potem, jak ci się już spodoba jazda na motocyklu, to pomyśl o większym, mocniejszym. W takiej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie brednie? Nie wiem o co Ci chodzi. Pytam się tylko jak F4i ma się do innych sześćsetek. Może zmylił Cię temat, ale nie chciałem zakładać nowego.

 

Ma się bardzo dobrze jeśli chodzi o turystykę, a nie wyłacznie lans.

Pozycja i kanapa wygodniejsza, kufer jako tako wygląda, da się bez bólu zrobić 800-1000 dziennie.

Do lansu wokół komina lepsze inne, bo chętniej na koło wstają.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie podejmuję się odpowiadać na nieśmiertelne pytanie z cyklu "czy to dobry sprzęt na pierwszy raz", ale jako motocykl, który pretenduje do miana bycia uniwersalnym (mówię o nowej "eFce") moim zdaniem do nauki dla początkującego motocyklisty się nadaje.

Łagodnie oddaje moc, jest przewidywalny. W miarę rozgarniętego człowieka niczym nie powinna zaskoczyć (co tutaj jest zaletą). Takie moje skromne zdanie.

Testowałem ostatnio ten motocykl (cały czas mówię o nowym modelu, z tego roku) przez 2 dni, jestem w trakcie przygotowywania krótkiej wideo-recenzji.

 

Tutaj zwiastun: http://www.gomoto.tv/2011/08/24/cbr600f-official-teaser/

 

 

Całość za parę dni (montaż zajmuje trochę czasu :))

Może komuś się przyda i pomoże podjąć decyzję.

 

 

 

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz 800-ką to wiadomo że Cię niczym nie zaskoczy, ale nie masz najmniejszego pojęcia co siedzi w głowie człowieka świeżo po zdaniu prawka (pewnie sam już zapomniałeś jak to było jak zaczynałeś). Uwierz mi że przy pierwszej podbramkowej sytuacji moto tego pokroju zrobi miazgę z takiego świeżaka.

 

Powinien być zakaz pisania recenzji motocykli o pojemności mniejszej niż ta którą się aktualnie dosiada.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...