Skocz do zawartości

Wydechy Supertrapp


Gość Lukass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kilka lat temu widziałem u dawnego znajomego w jego H-D (prezentowanego w ŚM-malowanie chyba w lekką szachownicę) wydech Supertrapp, z rok temu widziałem w jakimś amerykańcu również supertrappa.

Może miał ktoś doświadczenia z tymi wydechami? Jak moto jeździ na nich, podobno można je w jakiś sposób regulować. Napiszcie co wiecie, bo w sieci jest mało o nich, na forum tylko wzmianki. Straszliwie one sie dlamnie podobają!

Bardzo te wydechy mnie isę podobają, marzenie.... Niestety oprócz tego, że są drogie to w sumie nic wiecej niewiem.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Narcyz

Edytowane przez Lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O technologii itd. tu:

http://www.supertrapp.com/index.asp

 

Ogólnie wydechy te mają śmieszną konstrukcję, ale jeśli są w odpowiednim motocyklu to wyglądają po prostu zabójczo :clap:

 

Co do tej regulacji to polega to na dodawaniu lub odejmowaniu krążków/blaszek ( http://i21.ebayimg.com/02/i/07/18/83/af_1.JPG ) na końcu tłumika (ewentualnie wymianie pokrywy na tą z dziurą :clap: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu SuperTrapp to były jedne z najlepszych wydechów do motocykli V2. Mi tez się one strasznie podobają (zwłaszcza okręcone taką tasmą :clap: ) ale mniej mi się podoba cena kompletnego układu.... :clap:

Duża zaleta to łatwośc strojenia wydechu pod konkretny motocykl. Dokładasz blaszki i "regulujesz" sobie wydech.

 

Na moto bazarach leży tego troszkę ale jak raz się zapytałem to gośc sprowadził mnie na ziemię - cena chyba 400 czy 500 PLN za używaną końcówkę.

Znajomy ma takie wydeszki w V-maxie. Dźwięk jest piekny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja pytałem na stoisku z gratami do HD :clap: . I gośc co je sprzedawał jest chyba z okolic Krakowa. Dlatego taki skąpy :clap: . Zresztą ja wiem że ceny w Polsce są chore. Za bylejakie końcówki "made in Taiwan" wołają po 300-400 za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supertrap to jedna z firm typu aftermarket, podobnie jak Custom Crom, Zodiac, Andrews, RevTech i parę innych. Możesz kupić nie tylko wydechy lecz również kartery silnika o grubszych ściankach, większe cylindry, lepsze tłoki, lepsze głowice, fanty do skrzyni biegów z hydraulicznym lub elektromagnetycznym wyciskiem sprzęgła, inną niż fabryczna ramę, koła, błotniki i złożyć cały motocykl wyglądający na Harleja ale bez jednej śrubki z Milwaukee. Oczywiście to kosztuje. Screaming Eagle robi też odlotowe wydechy, włącznie ze sportowymi.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

odgrzeje wątek :) ... jak w temacie- wydech supertrapp,

moze sie ktos podzieli nowymi opiniami na ten temat, przez pare lat moglo sie duzo zmienic

kto przetestowal, moze ma jakies przemyslenia

wdzieczny bede za opinie, a pewnie chetnie i inni poczytaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...