Skocz do zawartości

Propozycja dla forumowiczów


Gość mattir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naczytałem się o tych wszystkich wypadkach, stłuczkach i w ogóle wszystkiego rodzaju zderzeń.

W związku z tym mam propozycje dla wszystkich forumowiczów aby stworzyć jeden temat dla ludzi którzy odeszli przez idiotów. O ludziach z naszgo forum ale także o motocyklistach którzy nie udzielali się na forum a również zgineli na drodze.

Wpisujmy na pamiątke po nich nick wiek miejsce zamieszkania. Niech każdy z idiotów który tutaj kiedykolwiek zajży widzi że to nie są żartu i ludzie przez głupote i nieodpowiedzialność giną.

Oraz dlatego aby każdy mógł zastanowić się nad życiem patrząc na ludzi którzy odeszli.

Nie ma to być w formnie: "szkoda chłopaka młody był", "za*eb*** tego co spowodował wypadek" ma być to w formie NICK, WIEK, MIEJSCE ZAMIESZKANIA/MIEJSCE WYPADKU. I tyle.

Myśle że znajdą się ludzie którzy poprą moje zdanie. A jeśli nie spodoba się ten pomysł to możecie mnie za niego zjeb** i usunąć ten temat ale ja powalcze o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tylko, jesli wypali, temat byl zarezerwowany tylko do celu przytoczonego przez ciebie, jesli pod kazdym nickiem pojawi sie gora postow pod tytulem: ale szkoda chlopaka...to chyba nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zaznaczyłem żeby nie było postów z cyklu "szkoda chłopaka młody był" Bo wtedy to kompletnie straci sens. Ma być to kwestia która nie będzie wyrażaniem uczuć tylko tematem przy którym będzie się można zatrzymać i przypomnieć sobie znjomych, kolegów i nie znajomych którzy odeszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą ale na tym forum to nie wypali,około 50% postów jest tutaj nie potrzebnych,na forum poznańskim za pisanie bez sensu idzie banan, a tutaj to normalka.Więc niedługo znowu zmiana serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprostu pogadać o tym z Adminem i zapytać czy jest możliwość usuwania pojedyńczych postów. Jeśli tak to już po problemie bo kto wykroczy poza granice wylatuje ze swoim postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mozna to tak zorganizowac. Zalozyc osobne sub-forum i dac informacje, ze za jeden glupi post na nim dostaje sie bana i koniec. Mysle jednak, ze ludzie zrozumieja to bez koniecznosci otrzymania bana. A moze tylko admin mialby prawo dopisywac kolejne wpisy.... Brrrrr... az mi sie nieprzyjemnie zrobilo. Oby nie musial...

 

Uwazam, ze pomysl jest dobry, a co do sposobu jego realizacji jest mnostwo rozwiazan.

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego czy Admin na to się zgodzi żeby był temat czy jak to nazwałeś sub-forum na którym tylko on może coś dopisywać. A poza tym zrobi się bałagan bo ludzie będą do niego pisali a on będzie to musiał przerabiać.

 

OBY BYŁO TEGO JAK NAJMNIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze poprostu rozszerzyc "Błękitny szlak" i tylko Admin moze tam cos wpisac. Mozna zaznaczyc tylko kto z forum kto nie.Albo zwykły przyklejony i zablokowany, ale tak czy tak to dodajemy roboty Adminowi on nie bedzie szczęśliwy z tego powodu.

 

Pomysł OK.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest blekitny szlak. Moze tam moznaby dodac miejsce wypadku ->to apropo forumowiczow. Rzeczywiscie glupio sie robi jak sie tak pisze,ale jest jak jest. Nie wiadomo kto nastepny...oby nikt

 

 

Zagladanie do takiego tematu za kazdym rozaem wiazaloby sie z obawami i nie byloby w zaden sposob przyjemne. Wydaje mi sie, ze ku przestrodze wystarczaja tematy w dziale wypadki/szkola jazdy. Tak jest w moim przypadku. Kierowcy tylko i wylacznie puszek tu chyba nie zagdladaja ,wiec dla nich to rybka,a forumowicze zagladajacy tu szukaja chyba bardziej porad, rozrywki, wskazowek.

 

Ku pamieci wystarcza Blekitny szlak. Robienie tematu specjalnie do opisywania ofiar i wypadkow wzbudza we mnie mieszane uczucia....

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po koleji

Zagladanie do takiego tematu za kazdym rozaem wiazaloby sie z obawami i nie byloby w zaden sposob przyjemne

To nie ma być ani miłe ani przyjemne to ma poprostu przestrzegać i nastawiać na przemyślenia czy warto odkręcić więcej żeby poczuć adrenaline czy najpierw zastanowić się co zrobią ludzie w puszkach.

 

Albo zwykły przyklejony i zablokowany, ale tak czy tak to dodajemy roboty Adminowi on nie bedzie szczęśliwy z tego powodu.

 

Właśnie chodzi o to żeby nie obarczać pracą Admina i dopisywać indywidualnie.

 

Przecież jest już "Błękitny Szlak" poco jakieś kolejne subforum ???

 

Tak jak napisałem na początki można mnie za to zbesztać ale będe o to walczył. Zobacz co jest w błękitnym szlaku-posty z cyklu "szkoda chłopaka" a poza tym jak się szuka tego tematu to juz go nie ma przynajmniej w opcji szukaj nie chce go znaleść.

Edytowane przez mattir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zagladanie do tego miejsca nie ma odstraszac od wsiadania na motocykl?....ktos bedzie chcial to i tak odkreci....mozna poszerzyc blekitny szlak o informacje jak doszlo do zdarzenia. Poza tym nie wierze,ze nowa wzmianka o jakiejs tragedii nie spowoduje fali komentarzy...Wiadomo,ze wszedzie brawura i nieodpowiedzialnosc wiaze sie z niebezpieczenstwem na drodze...,ale to nie moze przyslonic charakteru tego forum : Informacja-porada itp itd. Wedlug mnie do wiekszych refleksji zmusza czynna dyskusja w tematach szkola jazdy/wypadki, gdzie ludzie na biezaco sie wypowiadaja o swoich doswiadczeniach, niz czytanie tabelki : data smierci, okolicznosci zdarzenia,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeśli 1osoba na 1000 która przeczyta taki temat i zanim mocniej odkręci to się 2razy zastanowi to będzie sukces a jak dzięki temu uniknie wypadku to będzie to dla mnie MEGA SUKCES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mattir ja nie chce,zebys odbieral tego, co pisze jako jakiegos ataku na Ciebie. Moze i sama idea jest dobra, inencje sa szczere,ale w jakiejs innej formie..nie suchych statystyk, bo one wlasnie robia najmniejsze wrazenie. A "temat" wiaze sie z dyskusja, zrobi sie male zamieszanie opisujac rozne wypadki a i komentarze sie pewnie tez posypia..ja sobie wyobrazam to dosyc chaotycznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że o to chodzi żeby nie było żadnych komentarzy, żadnych opisów to ma być forumowa lista tych którzy z tego forum odeszli przedwcześnie. I tyle.

Ja pare lat temu straciłem kilku kumpli w jednym roku na tej samej trasie którzy śmigali i uważali że na motocyklach zawsze można uciec przed nadjeżdzającym samochodem aż do czasu że nie zdążyli uciec i było po zabawie, bajka się skończyła. I dlatego nieważne kto co napisałem będe walczył o ten temat. A ja jestem osobą która jak nie drzwiami to oknem, jak nie oknem to przez komin.

Poprostu od tamtego czasu bardziej boje się o ludzi którzy jeźdzą teraz mam rzadko okazje usiąść na moto i pojeździć ale nawet jak jade do sklepu to mam obawy. Dlatego chce żeby każdy się zastanowił a temat napewno nie ma straszyć bo od straszenie to są duchy i policja.(za tą policje przepraszam od razu Starego Sierżanta tak mi się powiedziało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...