Skocz do zawartości

Co wybrać ?? :D


Rekomendowane odpowiedzi

Mowa jest o husce wr i ktm exc, ale jakos nikt nie biorze pod uwagę HM CRE 125, dlaczego?? Wiem ze w polsce używki są bardzo rzadko spotykane, ale można sprowadzic np. z włoszech. Według mnie to bardzo dobry sprzęt, a właśnie jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tym motocyklem to prosze o wszystkie opinie i dane na jego temat, bo na forum nie spotkałem się jeszcze z opinią na jego temat, pozdro

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś 13-letni "leżący na baku"

O kurde ten wiek to nie wiem skąd sie wziął ale zaraz to zmienie :icon_rolleyes:

A jeśli chodzi o huske 125 to znam każdą jej część na wylot (oprócz tylnego amortyzatora bo miałem ohlins a seryjnie jest sachs) i moge dużo powiedzieć o tym motocyklu, o jego użytkowaniu i serwisowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest o husce wr i ktm exc, ale jakos nikt nie biorze pod uwagę HM CRE 125, dlaczego?? Wiem ze w polsce używki są bardzo rzadko spotykane, ale można sprowadzic np. z włoszech. Według mnie to bardzo dobry sprzęt, a właśnie jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tym motocyklem to prosze o wszystkie opinie i dane na jego temat, bo na forum nie spotkałem się jeszcze z opinią na jego temat, pozdro

Ja jezdzłem Hmeme CRE 125 z 96 roku. Motocykl bardzo rózni sie od Crki 125 pod wzgledem oddawania mocy, jest duzo bardziej przyjemniejszy a przy tym tylko minimalnie słabszy - bo ja różnicy w mocy npo nie odczułem ale w sposobie jej oddawania tak. Co do trwałości to wiadomo - co honda to honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podłącze się do tematu.

 

Szukam jakiegoś moto powyżej 2000r. którym dałoby się sprawnie i bezawaryjnie pośmigać w terenie (nie na torze). Bede miał na to max 15tyś. Napewno myśle o jakimś 4T. Do tej pory jeżdziłem na mtx 125 i w sumie mi mocy nie brakowało choć to niewiele ponad 20 KM, teraz chce żeby moto miało ok 30-40KM. Zastanawiałem się nad dwoma i nie wiem który był by lepszy; kawasaki KLX 250r lub 300r czy Yamaha WR250f.

Bardziej mi się podoba WR ale czytałem że to hard enduro i to taka YZ ze światłami i boje się że ten motor nie będzie zbyt wygodny na dłuższe wypady poza miasto i że zaraz dupa mi zdrętwieje. Co do KLX to chyba bardziej lajtowe enduro i chyba się lepiej nadaje do takich wypraw, ale boje się o dostępność częsci, a zwłaszcza używek bo mało jest tych sprzętów w kraju. Wiem że klx 250r ma 29KM, a 300r 31KM i palą ok 5l/100km (nie wiem czy z tym spalaniem to prawda ale tak słyszałem), a jak to jest z WR? ile koni i jakie spalanie? Które moto Wy byście brali? A może jeszcze inne propozycje? w sumie szukałem i te dwa najbardziej mi podeszły. Dodam że nie za bardzo mnie interesują pojemności większe niż 300ccm.

ps. niech wypowie się ktoś kto używał WR do takich dłuższych wypadów w teren. Jak mu się jeżdziło i czy by polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze jako 15 latek przy moich wymiarach 164 wysokości i 51 kg to chyba te maszyny bedą na mnie za duże :icon_arrow: lol

 

E tam, wzrost sie tak bardzo nie liczy tylko umiejętności jeździeckie :notworthy: przykładem jest kendzierski :)

 

Ja bym wolał KTM exc :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati kmx125

:Po prostu to bardzo dobre hard enduro w koncu to ktm icon_mrgreen.gif...

 

A co Husqvarna jest gorsza? Ja mam Husqvarne i Nie powiem o niej nic zlego Moc duza,zawiecha dobra

ktm exc vs husqvarna Ja bym Sie namyslal Nad cena,rokiem bo jak mam przeplacac za Firme KTM jakies np. 2tys to po co to mi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...