Skocz do zawartości

Kto na V2 ?????? 16-18 VI


paluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...ja tez mam jak najbardziej pozytywne odczucia po tym zlocie... i za rok tez chetnie sie wybiore na impreze organizowana przez V2...

 

PS w sobotę o 20 byliśmy pod bramą wjazdową na zlot-był ktoś?

...w piatek bylismy punktualnie... w sobote mielismy lekka obsuwe... i bylismy pod brama 30 min. po czasie... spotkalismy fryca... ktory spalil gume... i tyle go widzieli... :P

 

...co do wspomnianego sprzeta, jesli ktos go nie widzial to prosze:

http://img507.imageshack.us/my.php?image=p61701559oi.jpg

oraz jeden z tekstow na nim wypisanych:

http://img372.imageshack.us/my.php?image=p61701584co.jpg

 

...byl jeszcze jeden ratbike - kurcze, nie wiem czemu ale takie sprzety bardzo mi sie podobaja :P chyba czas 'zmodyfikowac nieco'... v-stroma ;) ....a moze jednak sie wstrzymam do konca gwarancji... :lapad:

http://img207.imageshack.us/my.php?image=p61701528eo.jpg

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę, moim zdaniem V2 spadło na pysk okrutnie niestety, ale to moje zdanie. Jednak chyba mam skrzywienie odwiedzając rokrocznie zlot w Łagowie, organizowany przez Free Group 96, to jest ZLOT wielkimi literami i z przytupem. Jak się raz wdepnie w taką właśnie imprezę, potem ciężko porównywać i oceniać, bo przy tym, każdy wypada blado.

 

W razie czego, www.shrek.pl i jest info na temat Łagowa. Zapraszam w imieniu Klubu 96, w tym roku jest 10 rocznica, będzie niezła feta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było dużo lanserów i snobów ale w tym roku czułem sie jak POLAK na niemieckim zlocie, niby wszyscy sa europejczykami ale nie do końca. Spotkałem kilku fajnych ludzi, szoł było, ale za takie pieniadze liczyłem na wiecej, to była moja pierwsza Wenecja oraz ostatni zlot V2. Brakowało mi prawdziwych zapalenców motocyklistów z pasji a nie szpanu . Na jedynym oryginalnym fajnym HD "szeryfa mexico" był napis iz HARLEJOWCEM TRZEBA BYC A NIE MIEC i tego mi na tym zlocie zabrakło. ogólnie w szkolnej skali 3 a biorąc cene wjazdu 2+. Moze chociaż organizatorzy sa zadowoleni, teraz maja forse i setki rozczarowanych bajkerów. ;)

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chociaż organizatorzy sa zadowoleni, teraz maja forse i setki rozczarowanych bajkerów. :lapad:

- A z iloma 'harleyowcami' rozmawiałeś o ich pasji? ;)

i co ci się tak bardzo na zlocie nie podobało:

- miejsce, konkurencje zlotowe, muza, motocykle ? i na co liczyłeś jadąc na zlot za 8 dych?

a klimat to robi ekipa z którą dobijasz, a nie organizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klimat to robi ekipa z którą dobijasz, a nie organizator.

 

Święte słowa pozdrawiam serdecznie załogę z którą przybyłem i z którą wracałem ;):notworthy::lapad::notworthy:

za te dance za wąskotorówkę i atak na nią :P ( przeca wszyscy wiedzą że do pociągu wskakuje się w biegu) i za muchy nad zalewem

dzięki za wyjazd i pozdrawiam

Barył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A z iloma 'harleyowcami' rozmawiałeś o ich pasji? ;)

i co ci się tak bardzo na zlocie nie podobało:

- miejsce, konkurencje zlotowe, muza, motocykle ? i na co liczyłeś jadąc na zlot za 8 dych?

a klimat to robi ekipa z którą dobijasz, a nie organizator.

 

NO fakt zagadałem tylko z dwoma jeden pluł na swój motor bo akurat miał awarie a drugi był nawet w porzo miejsce ladne muza spoko , ale na innych zlotach można miec to samo za połowe ceny np. POLANÓW za ta kase liczyłem na dodatkowe atrakcje. co wiec było takiego na co trzeba było dopłacic te dotatkowe ok 30 zł w porównaniu z innymi zlotami. Media były sponsorzy byli wiec podejrzewam ze chłopaki zrobili na nas dobry interes.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot nie był najgorszy. Było dużo maszyn, chyba ok. 1000 ? ja miałem nr 500 coś a przyjechałem dość wcześnie w piątek. Ludzie cały czas dojeżdżali, nawet w sobotę. Motocykle głównie nowe softczopery, cruisery, bardzo dużo wypasionych harleji, turystyczno-sportowe japonie, BMW, trajka, różne, widziałem nawet Junaka. No i ten gość na ratbiku H-D - extra sprawa. Zabrakło trochę wydumek. Było od cholery ludzi z ochrony plus panie od śniadań itp. bardzo dużo personelu. Wszystkim tym ludziom trzeba zapłacić - stąd cena wjazdu. Piątkowy wieczór za szybko się skończył moim zdaniem, Cztery Szmery jak zwykle dali czadu, potem ten kabaret z Gdańska...i około pierwszej w nocy finito. Potem tylko muza z głośników. Wenecja zaliczona, przy okazji muzeum kolei, Biskupin też. Może ktoś wrzuci zdjęcia z Wenecji? Akurat nie miałem aparatu ze sobą, chętnie bym obejrzał jeszcze raz i powspominał. pzdr.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisze to moja subiektywna opinia i kazdego na zlocie może bawic co innego. PASTOR pisze o rozbudowanym personelu, lecz gdzie była chociaż jedna osoba z ochrony gdy ludziom zalewało namioty. Nie było najgorzej ale po V2 można by spodziewac sie wiecej.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było najgorzej ale po V2 można by spodziewac sie wiecej.

nie wiem czego, bo nie byłem na ich zlotach, za to byłem na kilku przeciętnych i dennych, komercyjnych spędach. Przy innych zlotach ta impra była NAPRAWDĘ ok- ale fakt chyba jeden z droższych zlotów. Ale co się dziwić- kluby też potrzebują kasy...

PS

trzeba by pogadać przy piwie zlotowym a nie klepać w klawisz - kiedy next meeting?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale fakt chyba jeden z droższych zlotów. Ale co się dziwić- kluby też potrzebują kasy...

PS

trzeba by pogadać przy piwie zlotowym a nie klepać w klawisz - kiedy next meeting?

 

Łagów 14-16.07 ...niestety jest to ten jeden z droższych zlotów ...ale w zamian jest wiecej atrakcji niz w wenecji (splyw, zwiedzanie MRU)

....tym razem postaram sie nie spoznic na 'zlotowe piwko' ;)

wiecej info tu:

http://forum.motocyklistow.pl/X-Rock-Blues...006-t49685.html

albo bezposrednio:

http://96.motolagow.pl/rbim/

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, fajne fotki, to teraz niech krytycy wskażą na którymś zdjęciu tak wielce negowane wszędobylskie frendzelki, kowbojskie kapelusze i amerykańskie flagi.... chociaż na jednym zdjeciu.... moze gdzieś chociaż w tle..... tak myślałem. Jak chcecie ludożerke we wschodnim stylu, jedźcie do krotoszyna, tam zobaczycie jak można ruska przez 3 doby nie gasić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, fajne fotki, to teraz niech krytycy wskażą na którymś zdjęciu tak wielce negowane wszędobylskie frendzelki, kowbojskie kapelusze i amerykańskie flagi.... chociaż na jednym zdjeciu.... moze gdzieś chociaż w tle..... tak myślałem. Jak chcecie ludożerke we wschodnim stylu, jedźcie do krotoszyna, tam zobaczycie jak można ruska przez 3 doby nie gasić.

 

 

Olo zapomniałeś dodać jeszcze lisie kity :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...