Skocz do zawartości

Kurs pierwszej pomocy


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w woj. łódzkim można zrobić kurs pierwszej pomocy?? Może ktoś wie o jakiś nieodpłatnych akcjach? Ile kosztuje taki kurs i ile trwa? Musze zrobić taki kurs bo bezradność w takich wypadakach jest nie do zniesienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tutaj Masz adres: http://www.pck.lodz.pl/kursy.php3

Jednak możliwości jest więcej: Kursy takie organizują równiez drużyny harcerskie, jeśli masz"normalnego" nauczyciela PO w szkole możesz poprosić o pomoc. Osobiście polecam PCK- nowe standardy, w miarę dobry sprzęt do nauki i doswiadzczeni instruktorzy.

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie byłem dzisiaj rano w kościele na mszy i w pewnym momencie kobieta za mną zaczeła się trząść, jakieś dreszcze czy coś dostała! Upadła na ławkę i się tak trzęsie :icon_mrgreen: ja - pełna panika co tu robić? :icon_mrgreen: Co sie dzieje? :icon_mrgreen: Po kilkunastu sekundach jej przeszło i normalnie wstała jakby nigdy nic :notworthy: W kosciele było wiele ludzi i co? Większośc stała bezczynnie z takim wzrokiem :icon_razz: podbiegł tylko jeden starszy pan i kobieta tez starsza. Stwierdziłem że musze jakieś szkolenie przejścz pierwszej pomocy. Strasznie żałuje że tak olałem te zajęcia PO w szkole :icon_twisted: Po 2 minutach sytuacja sie znów powtórzyła ale potem już było ok. Ludzie proponowali tej kobiecie żeby wyszła na dwór sie przewietrzyła ale ona nie! Twardo siedziała w kościele. Strasznie dziwna sytuacja. Byłem nieziemsko zdenerwowany. w tej sytuacji maturka z historii którą pisałem godzinę później to był żaden stres! Naprawdę warto się przeszkolić z pierwszej pomocy! I takie przeszkolenie co kilka lat odnawiać. Osobiście jestem za tym żeby np co 5 lat kierowca musiał zdawać jakieś egzaminy z pierwszej pomocy!

 

Pozdrawiam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy obywatel powinien mieć zagwarantowany taki darmowy kurs. Wiem, że WOŚP organizuje takie kursy za free, ale tylko dla osób pełnoletnich (dlaczego!!??). Dzisiaj rano pilnie potrzebowałem pewnych umiejętności z takiego kursu i mimo, że był to pierwszy raz to spełnił swoje zadanie (wiedza książkowa i telefonistka pogotowia ratunkowego) i nie ma żadnych skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...