Skocz do zawartości

MGH - 28 maja 2006 - trzeba się ruszyć :)


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te hamulce sa o kant d. otluc.

 

 

teraz już wiem czemu przeleciałes zjazd na Kościerzynę z obwodnicy Trójmiasta :icon_twisted:

 

 

 

 

wkońcu miałem czas na modyfikację :icon_twisted:

Edytowane przez sly11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechala. Jest po prostu piekna.Swoje lata ma, ale na tym tez polega jej urok. Slow mi brak.

 

Piocho, a niech Cię... :icon_twisted:

I kolejny dowód na to, że

".. kochać to nie znaczy zawsze to samo..." :icon_twisted:

 

Śmigaj zdrowo, cało i długo.

A potem znów się zakochaj :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zdjęcie wrzuć, to chyba nie takie trudne ...

pozdr i gratulacje

Ola

 

Ola; proszę pomóż nam ciemnym i nieświadomym. Wrzuć instrucje, tylko proszę, prostym językiem :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola; proszę pomóż nam ciemnym i nieświadomym. Wrzuć instrucje, tylko proszę, prostym językiem :) :) :)

 

Ja wlasnie na wskazowki od Zbycha liczylem. Ale jak kto inny napisze tez dobrze. Przylacze sie wiec do glosu Zbycha - Ola zapodaj krotka instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie na wskazowki od Zbycha liczylem. Ale jak kto inny napisze tez dobrze. Przylacze sie wiec do glosu Zbycha - Ola zapodaj krotka instrukcje.

 

Kiedyś i mnie nauczono, więc przekażę tę tajemną wiedzę dalej :) kojąc sumienie spełnieniem dobrego uczynku :)

 

(jedna z wielu możliwości, ja robię tak)

1. otwórz stronę http://www.imageshack.us/

2. kliknij "przeglądaj" i znajdź zdjęcie w swoim komputerze. Akceptowane pliki m.in.: jpg, tiff, bmp. Zdjęcie nie może mieć więcej, niż 1 MB.

3. kliknij "otwórz", a w okienku na stronie, gdzie chcesz załadować fotę powinna pojawić się ścieżka dostępu do tego zdjęcia, np. C:\Documents and Settings\Foty\moto\v65_naked.jpg

4. kliknij "host it" i czekaj cierpliwie. Szybkość ładowania zdjęcia zależy od łącza.

5. po załadowaniu powinna pokazać się miniaturka Twojej fotki i pięć propozycji linków do tego zdjęcia. Ja używam tego ostatniego, najprostrzego. Kopiuję go sobie, zapisuję w swoim pliku wraz z opisem (wiadomo, Alzheimer czuwa :) ) i już mi nie zginie.

6. a na 4um, piszesz post i w odpowiednim momencie wklejasz zapisany link. Na nowym forum jest to jeszcze prostrze: na pasku narzędzi nad okienkiem tekstowym postu klikasz na ikonkę "wstaw hiperłącze" (u mnie to 6 od lewej)

7. otwiera się okienko, w które wklejasz skopiowany uprzednio link do swojego zdjęcia

8. po przejściu dalej możesz wpisać nazwę, która będzie się wyświetlała zamiast długiego ciągu znaków

9. .... i już!

Gucio jest nagi

W ten sposób można zobaczyć mojego Gutka, którego rozebrało wiosenne słońce :)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec skoro juz zaczelismy tutaj och achowac nowa bryke Piocha, to Piocho dalej cos napsze w tej sprawie. Dzis przykrecilem nowe blachy i byla przypadkowa pierwsza wizyta w dwoch kolkach ("2OO"). Skoro juz zaczlem jechac to pomyslalem ze tam podjade i sie pochwale. Pozdrowienia dla zibiano, ktorego tam spotkalem.

 

A VFR wahluje tym silniikiem az milo. :clap:

Jak ide w gore z biegami to wszystko jedno na ktorym jestem, nawet sie nie orientuje - obroty w gore ida tak naturalnie, ze tylko przyzwyczajenie po XJ kaze wrzucac bieg wyzej. Z kolei mam wrazenie ze silnik moglby lepiej chodzic n awolnych obrotach - jak jade wolno to czasami musze wrzucic jedynke, zeby sie nie zakrztusila. Ale wrzucenie na jedynke jest tak spokojne i delikatne.

I tu sedno sprawy - skrzynia biegow to po prostu bajka. Chyba Honda tak m. Jest po prostu genialna. :clap:

Po XJ to niesamowite uczucie, kiedy biegi wchodza jakbys maselko smarowal. Yamaha z kolei chyba tez tak ma. Nie wiem jak te lepsze Yamahy, ale Diversion to byl dramat.

Slowem motocykl super. Niezaprzeczalnie, bezapelacyjnie i do samego konca.

Aby post byl co nieco w temacie powiem tak:

MGH - trzeba sie ruszyc.

 

PS - wedle Mirona

 

Moja VFRhttp://img259.imageshack.us/img259/1450/873ff.jpg

Edytowane przez Piocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...