Skocz do zawartości

trening grandysow 3-4czerwca


pozdro600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie to najlepszy chyba nasz wspólny wypad :flesje:

Nasi "zawodnicy" dawali radę nieziemsko i wcale nie musieliśmy się za nich wstydzić :] Lobo wykręcał 2-minutowe czasy już po 2 treningach,Gienio swoim banditem 400-2.20 min,w przepięknym stylu pokonywał zakręty i wyprzedzał litrowe sprzety :biggrin: Dzisiaj,podczas wyścigu, zszedł nawet do 2 minut i 14 sekund :eek: Maniek to wiadomo-fachura :biggrin:

Klimat imprezy rewelacyjny,poznani ludzie wspaniali.

Szacun dla Pieti za 3 miejsce w wyścigu w klasie B.

Szkoda,że w nocy było tak zimno i nawet porządnie poimprezować się nie dało;)

Pozdrowienia dla Grandysa ,którego wyłożyła na glebę razem z motocyklem pewna zawodniczka :flesje: Ogólnie niezapomniane wrażenia i musimy trochę ochłonąć i przede wszystkim się wyspać :flesje:

....i jak najszybciej tam wrócić :buttrock: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł madafakerz :biggrin:

 

trening u Grandysów to bardzo dobrze zorganizowana impreza - dzieci i chłopcy nie mają czego tam szukać... jest zajebiście i fan z jazdy jest o wiele większy niż na ulicy :flesje:

 

Gienio wymiata na maxa, maniek na maxa x 2, a ekipa była zajebista :biggrin: :buttrock:

 

dzięki Darek za zorganizowanie wszystkiego - bez Ciebie byłoby choojowo :flesje: dzięki Marta za... Ty wiesz za co :flesje:

 

i odólnie pozdro dla wszystkich :eek: :flesje:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, impra zajefajna już szykuje się na kolejną.

Dzięki wszystkim za bardzo bardzo bardzo mily klimacik.

Gratulacje dla Gienia za wydym.... literka

Na kolejną imprezkę potrzebne będzie miejsce na jeszcze jedno moto :flesje:

A no i puszka pod mototocykl.

Ktoś chętny do jej opróżnienia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, impra zajefajna już szykuje się na kolejną.

Dzięki wszystkim za bardzo bardzo bardzo mily klimacik.

Gratulacje dla Gienia za wydym.... literka

Na kolejną imprezkę potrzebne będzie miejsce na jeszcze jedno moto :flesje:

A no i puszka pod mototocykl.

Ktoś chętny do jej opróżnienia ??

puszka pod motocykl??niszt fersztejen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszka pod motocykl??niszt fersztejen

 

No, żeby było do czego wrzucić to co z niego zostanie... :eek:

 

Niektórzy, to jeszcze w tym tygodniu tam wrócą... :flesje: Tylko nie będą mogli pić do wczesnych godzin porannych, coby lęków nie mieć :flesje:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ma ktoś zdjęcia z grupy c gdyż nie miałem aparatu a być może gdzieś jestem na zdjęciu miałbym jakąś pamiątkę niebiesko biały GSXR srad nr 147, taki sam kolor kombinezonu. Pozdrawiam wszystkich uczestników treningów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ma ktoś zdjęcia z grupy c gdyż nie miałem aparatu a być może gdzieś jestem na zdjęciu miałbym jakąś pamiątkę niebiesko biały GSXR srad nr 147, taki sam kolor kombinezonu. Pozdrawiam wszystkich uczestników treningów.

 

Poszukaj na stronach gości którzy zawodowo robią zdjęcia np: www.fotoflesz.pl - Waldek często jest na Grandysach...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wymiatacz na xjr'ze to ztoj ziomek chyba, co??dobry jest ;) :clap: :wink: cos slyszalem ze sie przesiada na sporta bo jak jechalem za nim przez chwile to takie snopy iskier mu szly spod podnozkow ze ja pier... :cool: moze nastepnym razem i mi zrobisz jakas dobra fote :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, że zamieściłes te fotki, bo ja niestety nie miałem aparatu, nawet znalazłem siebie na 5 fotkach :biggrin:

 

jakosc jest calkiem dobra.nie masz moze fotek mojego bandita??niebieska 4setka nr startowy 600

 

Pozdro600 coś słabo szukasz bo ja Cię widzę na conajmniej 3 fotkach :clap:

Edytowane przez Rob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skomniak Mario to moj brachol. A my z kumplem robilismy za mechanikow i fotoreporterow :clap: . Fajnie by bylo jakby sie przesiadl na sporta bo chyba ma talent (jezdzi dopiero od roku - to jego 1-szy moto) i 1:55 robi prawie na kazdym okrazeniu (ciezko mniej na fotelu bujanym babci :biggrin: ) Jak ktos chce to niech mi napisze na maila [email protected] numery fotek ktore by chcial to mu wysle w oryginalnym rozmiarze. Nastepnym razem cykam wszystkich :cool: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...