Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek ja widze,ze ty jestes dobry czlowiek o golebim se4rcu, a na bandycie full miejsca z tylu:)))>.....Marta by Ci przy okazji wytlumaczyla co i jak z tym "69"....dostaniesz kilka razy piescia po kasu i sie skoncza glupie mysli:hehehehe

 

gdybym tylko byl w gdansku to na pewno bym sie skusil na wyjazd... niestety na ten weekend mam juz plany... jade w rodzinne strony...samochodem... ;/ bo musze bagaze zabrac... jesli planujecie cos to dajcie znac wczesniej.. gdybym wiedzial w niedziele to na pewno bym sie przejechal...

ten tego...

na tylnie siedzenie Bandita nie tak latwo sie dostac... ;) trzeba zasluzyc,albo dobrze gadac z kierowca... hahaha :)

 

69 to napewno V max skutera ktorym sie nasza kolezanka Marta porusza :flesje:

tak tak Lechu... wszytko przed Toba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olalala.. ktos zmienil nicka ?? ;) nawet interesujacy :)

Ano zmienił ktoś. ;P

 

Mirek ja widze,ze ty jestes dobry czlowiek o golebim se4rcu, a na bandycie full miejsca z tylu:)))>.....Marta by Ci przy okazji wytlumaczyla co i jak z tym "69"....dostaniesz kilka razy piescia po kasu i sie skoncza glupie mysli:hehehehe

Aga ja z byle kim na moto nie wsiąde ;P Tak po prostu :P Mama mówiła żeby uważać ;)

 

69 to napewno V max skutera ktorym sie nasza kolezanka Marta porusza :flesje:

Ale tylko jak mocno wieje i nóżkami się odpycham :)

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak Lechu... wszytko przed Toba :)

No wiesz Mirek ja nie mam jeszcze takiego doswiadczenia z pasazerkami ja zapewne Ty :). Niestety KTM nie ma tylnego fotela :flesje:

 

Ale tylko jak mocno wieje i nóżkami się odpycham

Wtedy to napewno jest 6 9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś plan wyjazdowy na weekend?

Może jeziorko?

A może Borsk? Chłopaki z motobike3miasto bedą jeżdzić....

Ktoś chętny?

Ja moze i bym pojechal ale jak Ty teraz Honda jezdzisz to ja juz w ogole na Balbinie nie mam szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze i bym pojechal ale jak Ty teraz Honda jezdzisz to ja juz w ogole na Balbinie nie mam szans.

 

balbina to to biale co na tym na slub mlodego jechales ?? :icon_biggrin:

 

 

A Ty juz lagi masz zrobione :>

 

a ty swoj cylinder zrobiles ??!!

 

a tak serio.. to mozna gdzies jechac na weekend.. na domek czy namiot...

chetnie sie przejade.. tylko w granicach rozsadku ;p takzebym na jednym zbiorniku dojechal... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...