Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no trzeba cos pomyslec .. bo mi lancuch zardzewieje w koncu ;p

 

ps.

co do spotkania...

no to moze wiecej nie bede pisal ;p

 

andon łosiu!!! mowielm zebys mi dal ta zapalniczke.. to nie.. wolales zgubic... !!! :)

To jak wymyślisz to napisz co i jak i gdzie :crossy:

A co do zapalniczki to trzeba było poprosić to może bym ci dał, ale ty wolałeś niepostrzeżenie ją zawinąć i udawać niewiniątko :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pośmigałem tylko trochę po Koscierzynie sprawdzić, czy po operacji wymiany klocków mój motocykl posiada jeszcze jakąkolwiek zdolność zatrzymywania się... jest nieźle :) Tylko teraz heble muszą się dotrzeć.

Niestety nigdzie dalej wybrać się nie mogłem, bo byłem w Kościerzynie smaochodem i musiałem odwieźć do Gdańska moją mamę... jutro wracam, być może przyjadę już na moto do Gda jak wymyślę gdzie zostawić sprzęta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze Wasze wysilki sa po prostu olewane. Andon - bedziemy musieli kiedys pogadac i zrobic spotkania na ksztalt tych, które nieraz ja organizuje - akurat dzis lecimy mocna grupa pozwiedzac Torun - tak za jakas godzine bedziecie mogli nam na trasie pomachac :)

 

Zeby zorganizowac takie wypady tu, potrzebuje wsparcia kogos kto jest lepiej znany niz ja :clap: bo ja to wogole nie zapadam w pamiec - Agabusa moze cos na ten temat powiedziec :clap:

 

milej niedzieli i udanego smigania - pogoda w koncu dopisala :(

 

 

No tak, siedziales obok mnie ponad godzine, a potem sie na gg pytalam,gdzie ty byles caly czas:)..hah

 

Co do spotlkania sobotniego, to sie Lechu na mnie (miedzy innymi) nie wydzieraj, bo wiesz jak bylo...wolalabym porzyjechac....i nie patrzec jak mala sie meczy z powodu grypy..

 

Tak jak juz pisalam, juz tylko urodziny Marty moga uratowac nasz honor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z gory uprzedam Marta nie spodziewaj sie jakiej frekwencji duzej. 3-4 osoby to max

 

optymista :)

z calym szacunkiem dla reszty forumowiczow...majac do wyboru spotkanie i turniej, wybralem wyjazd na 3 dniowy turniej siatkowki wiec mnie nie bedzie na tym spotkaniu. milej zabawy!

pozdro!

stówa

 

ps. lechu wez przeszukaj samochod czy tam ta zapalniczka andona nie lezy... los jeden posial taka ladna zapalniczke...

Edytowane przez mirek-b12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee na Zaspie dzisiaj nikogo z 4um motocyklistów nie widziałem, no oprócz Andona ;), który pierw z tego co widziałem przyjechał puszką, potem wpadł na pas na Cebrze :icon_mrgreen:

 

Tak BTW Andon, dzisiaj na parkingu był koleś na złoto-czarnej gixerce, w kasku vale i podobnej kurtce :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem dzisiaj w radiu w porannych wiadomościach, że policja w GDYNI dostała urządzenie do pomiaru decybeli i co więcej od dzisiaj bedzie go uzywać ! :buttrock: Szczególnie nastawiają się na motocyklistów więc kto ma pusta puche niech lepiej uważa bo napewno bedą chceili w najblizszych dniach pobawić się nowym urządzeniem :( Kara = zatrzymanie dowodu rejestr. na max 7 dni :flesje:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie, predkosc przelotowa 60 km/h, pasuje ? :buttrock: :flesje:

 

 

bede Cie ciagnal na linie od bunge :(

 

 

a z tymi decybelami...ups...przy policji bede zamykal przepustnice, poztym niech sie lepiej wezma za "golfiarzy tjuningowcof" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...