Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ten sam problem =P Teoretycznie wiem jak tam trafić, ale w praktyce...

 

no dobra... moze jestem zaspany albo cos... albo czuje ze bede mial dobry dzien.. :icon_mrgreen: zbierzcie sie umocie w jednym miejscu jakims charakterystyczmyn np w sopocie.. a ja po was wyjade i zaprowadze was na zaspe...

no chyba ze jednak sami dacie rade to luz ;p

ps.

tylko uwzglednic troche czasu na dojazd... "impreza" do najdluzszych nie nalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie z grupy "nie na temat". Jak można sie dostać z Trójmiasta na Hel. Podobno coś tam pływa:) Jak tam dojechaź autem i gdzie je zostawić, czy jest w okolicy jakiś tani nocleg (może być pod Trojmiastem)

Druga sprawa to poszukuję jakiegoś bystrego mechanika do przeglądu silnika spalinowego firmy MAN, regulacja zaworów, olej, pomiar ciśnienia. Bedę wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbyś chciał jechać aftem to napewno się nie zgubisz jedziesz głowną przez 3 miasto, później mijasz takie wioski jak Rumia i Reda, gdzie jak byk wisi taka zielona tabliczka i pisza: "tu uosiu skręć na Hel":icon_mrgreen:

Dodatkowo od 1 lipca śmiga prom z gdańska i tani jak barszcz, coś koło 15 złotych.

Jeżeli chodzi o noclegi to i tak na 50 za nocke musisz się nastawić, chyba, że będzie Ci się chciało wnikliwie szukać to życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakis zlot bez motocykli zrobimy?? (Niestety moje moto jeszcze 2 tyg w garazu bedzie stalo :lapad: :cool: :) ) Tzn. DELUX - spotkanie, browar, browar, browar, albo jakies ognisko :biggrin:. Wiem ze ostatnio takie rzeczy w 3-miescie nie wypalaly, ale moze cos sie zmienilo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz wiem Krzysiek po ktorych alejkach jezdziles :cool:

 

 

 

lechu, spotkanie na stacji moze nie wypalic z racji braku miejsc... trzebaby wpasc tam jak "prawdziwi motocyklisci" i wyrzucic troche ludu :lapad: (albo przyjsc zanim sie tłum zwali i zarezerwowac miejsca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie "HALO 3MIASTO" hehe :icon_biggrin:

Co to jest De'Lux?

a moze byc i HALO TAXI :banghead:

 

De'Lux to taki bar (dla motomaniakow podobno :cool: nawet maja tam jakies motorki) przy grunwaldzkiej...

wyglada jka stacja benzynowa... ceny nie powalaja z nog... to na piwko/soczek mozna sie przedreptac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...