Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktoś chętny na rundke po Kaszubach sobota/niedziela uzależniam od pogody... Startuje o 11 z Gdyni dalej Bytów>Chojnice>Mylof(tam pyszna świeża rybka mrugacz.gif ) na powrocie Borsk (test CBR mrugacz.gif )

Pozdr

Oo fajna wyprawa, szkoda, ze mam pierdopęda :)

W Mylofie bywam regularnie (niedaleko znajomi mają działke), pyszne pstrągi :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba przychodzenie punkt 19 to nie bardzo dobry pomysl..

 

chyba nie...

ja bede najwczesniej na 19.30 - 20 bo dostalem mecz do sedziowania... i wczesniej nie dam rady. wiec jak ktos ma ochote zobaczyc mecz siatkowki pomiedzy GTS Gdańsk - KS Rewalskie Morze Bałtyk Szczecin to zapraszam na hale Gedanii na 17.30

Edytowane przez mirek-b12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wieki ch**. Ludzie to jest porazka, na ta nasz 3-miejska ekipe to juz naprawde szkoda slow. Jest pare fajnych osob, ale co do reszty to szkoda gadac. Na 4-um to tyle osob deklaruje swoje przybycie ze faktycznie mozna pomyslec ze bedzie sporo ludzi, ale jak przyjdzie co do czego to ..... Dlatego prosze o jedno ludzi z tego tematu: JAK MACIE PISAC GLUPOTY NIE MAJACE NIC WSPOLNEGO Z RZECZYWISTOSCIA TO NIE ODZYWAJCIE SIE WOGOLE. Nie mowie bo kazdemu cos wypadnie nawet w ostatniej chwili, ale jak wiekszosci ludzi nagle cos wypada w "ostatniej chwili" to cos tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze Wasze wysilki sa po prostu olewane. Andon - bedziemy musieli kiedys pogadac i zrobic spotkania na ksztalt tych, które nieraz ja organizuje - akurat dzis lecimy mocna grupa pozwiedzac Torun - tak za jakas godzine bedziecie mogli nam na trasie pomachac :)

 

Zeby zorganizowac takie wypady tu, potrzebuje wsparcia kogos kto jest lepiej znany niz ja :crossy: bo ja to wogole nie zapadam w pamiec - Agabusa moze cos na ten temat powiedziec :banghead:

 

milej niedzieli i udanego smigania - pogoda w koncu dopisala :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania, to dowiedziałem się wczoraj przypadkiem właściwie, niestety byłem już ustawiony na wypad do Sopotu, no ale pomyślałem,że wpadnę chociaż na godzinkę wypić piwko i zobaczyć ekipę...nie zobaczyłem nikogo, a wpadłem do melmaka tuż przed 20 :cool:

Na szczęście po napomnieniu drogą telefoniczną zjawił się Mirek, a trochę później Andon :crossy:

Nie ma co narzekać, dzięki dla wyżej wymienionych za wspólne piwko i mam nadzieję, że niedługo pośmigamy razem... zaraz wybieram się mocować klocki hamulcowe do mojej Zuzi :) A co do spotkań...no po prostu trzeba brać poprawkę na mniejszy skład i już :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...