Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak! Często tam bywam :D A takie malowanie jest tylko jednow 3mieście ;)

 

moge ci poprawic... gwozdziem :icon_mrgreen: bedziesz mial jedyne w polsce :icon_evil: haah albo poswiece sie i kupie jakas farbe w spreyu :P

 

no no...bo sobie moja na pomarncz pofarbuje :crossy:

 

rozowy!!! rozowy bedzie lepszy :cool:

 

 

Marta ja nie żartuje :cool: Trzeba zorganizowac jakies after albo before party dla forumowiczów ... :bigrazz:

 

no ale nie w macu... moze jakies cywilizowane miejsce ??? :> np domowka u marty ??!! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie w macu... moze jakies cywilizowane miejsce ??? :> np domowka u marty ??!! D.gif

Moim skromnym zdaniem ... Uważam, że to NAJLEPSZE miejsce na ymprezę, to o ktorej i gdzie dokładnie ;) ?

 

A jak nie domówka to może 2oo ?

:biggrin: :biggrin: :crossy: :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo prosze kto sie odezwal :biggrin:

 

No niestety, nie mam teraz za bardzo jak sie odzywac bo od dwoch miesiecy siedze na Krecie, skonczylem juz tu robote, zarobilem na serwis motocykla, wiec w najblizsza sobote wracam i tak szybko jak sie da uderzam na trase :biggrin:

Wogole to przejechalem tu 1000 km wypozyczonym skuterem... to jest dopiero jazda,hehehehe

Co do piwa to bede sledzil temat :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja mysle,ze Twoje urodzinki to ostatnia szansa na uratowanie honoru trojmiasta. termin do uzgodnienia przez Ciebie najlepiej:)....

Agabusa ma racje, Marta kombinuj ... :biggrin:

Tylko, że ja mam czas do 19, bo potem sie robi ciemno :buttrock: :biggrin: :biggrin:

Hmmm :crossy: No na upartego czemu nie ;P Tylko termin ciężko będzie ustalić. Z mojej strony odpada 8 i 9 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabusa ma racje, Marta kombinuj ... :biggrin:

 

Tylko, że ja mam czas do 19, bo potem sie robi ciemno :buttrock: :biggrin: :biggrin:

 

 

powiedz ordzicom ze kolega cie odwiezie... nastepnego dnia.. jak wytrzezwieje ;p bo po pijaku nie jezdze :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie moze zorganizujemy forumowe spotkanie (pseudo) z urodzinkami?..Ale w takim razie wybierzmy mniej menelska knajpke..Zeby jakis poziom byl:))))

 

no no...bo sobie moja na pomarncz pofarbuje :biggrin:

Proponuje kolory czerni i alu:).....ew.Soft wersja Mirka,czyli wsciekly roz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarno srebrna to juz jest...zastanowie sie nad róźem :biggrin: moze sobie siodlo obije rozowa skora ?? :biggrin:

 

 

 

Skora nie...jak juz uderzasz w roze, to proponuje obicie z futerka:)...hehe

 

 

Marta podaj jakis termin.Trzeba to wczesniej ustalic, bo ostatnio to malo brakowalo,ze na spotkanie forumowe przyszlo wiecej osob spoza forum, niz samych forumowiczow:)....wiec trzeba dac im co najmniej trzy tygodnie na przemyslenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...