Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Ślub MŁODEGOVFR - 20 maj - sobota !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miejsce dobre !

myslę ,ze można by o 15 się spotkać..no chyba ,że wcześniej albo później - nie wiem...

 

ok jka na mnie 15 jest ok... niech mi ktos mape narysuje zebym nie jezdzil po tczewie do nocy szukajac wlasciwego kosciola ;p

najlepiej zeby jechal ktos kto wie dokad jedzie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJA HEJA ODYSEJA,

Trochę mnie nie było a to za sprawą braku motocykla. Dobijamy mnie juz docinki kolegów jak przyjechałem rowerem na Zaspę. Ale juz jest ok i oczywiście będę 0 15 na stacji. Pogode zamówiłem więc nie będzie padać. Zrobimy Młodym troche zamieszania na ślubie. Do zobaczenia jutro:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, musisz teraz częściej zagladać na 4um, chociażby do działu chopper/cruiser :biggrin:

Ja o 11 mam autobus do Koscierzyny, od razu po przyjeździe biorę motocykl i tnę z powrotem do Gdańska, co prawda owiewek nie zdążę już założyć i sprzęt będzie kompletnie goły, ale mówi się trudno :bigrazz: Do zobaczenia :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie coprawda nie bedzie na Waszym ślubie ale życze MŁODEJ PARZE wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, cholernie Wam zazdroszcze tego dnia wiem jak to jest bo pare tygodni temu też brałem ślub i było super super :icon_rolleyes: Jeszcze raz pozdrawiam i oby pogoda dopisała :biggrin:

Pzdr. lisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile czasu to by zajeło? bo po 18stej ma padać. zdążylibyśmy wrócić przed deszczem? bo się zastanawiam...już wczoraj mnie złapało oberwanie chmury jak się wybrałem na przejażdżkę. Każdy wie, że to nic przyjemnego.

 

:D

skad ty bierzesz taka pewna i dokladna prognoze pogody ;)

ps. nie lubie jezdzic w deszczu... czasami po tych przejazdzkach na mokrym boli mnie d..a i mam poobijany motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"skad ty bierzesz taka pewna i dokladna prognoze pogody "

 

z serwisów internetowych :D A mam skórzany kostium;) i potem strasznie długo schnie, nie lubie go moczyć. poza tym motocykl zawsze upaskudzony później cały a w gdańsku nie mam go gdzie umyć i muszę potem brudasem jeździć...a to wstyd przecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszek,ale slub trojmiejskich forumowiczow nie codzien sie zdarza.....wiec d... w troki i jedz, co by was jak najwiecje tam bylo..

 

Mnie niestety nie bedzie z powodu prawka,a raczej jego braku...nie wypuszczam sie dalej niz kilka kilometrow od domu:(((((((....Badz co badz zycze Wam Mloda Paro cierpliwosci i trwania w zwiazku jak najdluzej (oby do konca):D))))))))....A poniewaz sobota to winko dzis bedzie otwarte i o mlodej parze wspomnimy stukajac kielichem:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...