Skocz do zawartości

Serwisowki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam

nie polecam serwisu

Biker Serwis. Naprawa motocykli, serwis motocykli na Ul.Wybranieckiego 33Kielce

 

ponieważ gość jest nieżetelny za złozenie gazników skasował mnie na 400 zł,gdzie u innego mechanika kosztuje to o połowe taniej.Okazało się że z trzeciego gaznika cieknie jak z wiadra.Wszystkich motocyklistów przestrzegam przed tym serwisem,gdyż u niego może okazać sie że drobna naprawa może przewyższyć wartoś motocykla.W okolicy jest wielu naprawde dobrych fachowców,tylko trzeba poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów serdecznie! Szukam serwisówki do Yamahy XVZ13TFX (inaczej mówiąc Royal Star 1300 Venture z roku 2008). Spróbuję przeczytać wasze posty może uda mi się ją wyszukać. Gdyby ktoś był szybszy z góry bardzo dziękuję (muszę ustalić moment zakręcania śrub na półce i lagach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Ostatnio przeglądając dokumenty natknąłem się na serwisówkę SV650, jakie mi pozostały po mojej starej Zuzi. Posiadam pełen "Service Manual" i "Owners Manual" modeli S i N ze starą okrągłą ramą. Są to kopie, nie oryginały. Oddam za free, Tylko przesyłkę trzeba by było opłacić lub się pofatygować do mnie do Polanicy-Zdrój. Może komuś się przyda. Info na PW,

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie!!!

Poszukuję serwisówki do Suzuki GSR 600 2007 rocznik!!!

znalazłem ale tylko w języku angielskim, co jednak sprawia małą trudność..:) jeśli ktoś posiada wersję PL byłbym wdzięczny!!!

 

e-mail [email protected]

 

pozdrawiam

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij,nie ma serwisówek po polsku.

 

Co najwyżej możesz znaleźć instrukcję obsługi.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...