Skocz do zawartości

:(


BELIAR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zakładam temat bo chce sie podzielić przykra wiadomocia (przykra w każdym razie dla mnie ....)

-otóż tak dowiedzialem sie co to znaczy szlif przy 80 km/h :D

- moto w pi.... e rozjebany ;) tlumnik ( masakra) wyciek oleju , podszlifowane rzeberka cylindra, wgniecenie na baku , podnurzek urwany i poszedl gdzies w las, zbita lampa i rozjebany 1 zegar, pogieta klamka chamulca

 

 

A NAJLEPSZE JEST TO

 

jezdze na moto od jakis 5 lat wiec jeździć umiem ( przynajmniej tak mi sie wydawalo)

 

jade sobie prosta Q..a drogą i nagle boom nie mam pojecia co jak i przez co, ulamek sekundy

 

:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jezdze na moto od jakis 5 lat wiec jeździć umiem ( przynajmniej tak mi sie wydawalo)

 

jade sobie prosta Q..a drogą i nagle boom nie mam pojecia co jak i przez co, ulamek sekundy

 

:D

Wyrazy współczucia!!! Ale jakaś przyczyna uślizgu musiała być...

3 maj się dzielnie i szybko remontuj sprzęta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktuj to jako przestroge, juz wiesz jak wyglada slizg przy 80km/h.

 

Zamiast sie smucic mozesz sie cieszyc ze jakis katamaran nie jechal z naprzeciwka.

 

Takie numery to najlepsze lekcje.

 

Wspolczuje pogniecionego moto....

 

Pozdro

OLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bojgis...jakos sobie tego nie wyobraza, widocznie malo jeszcze widzialam w zyciu,ale moto w takim stanie....nikomu nie zycze. Przedmowcy racje maja...dobrze,ze caly jestes...Mam tylko nadzieje,ze jest za co moto robic...no i teeeen czas..ech:((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biarac pod uwage to ze mam zmasakrowany tlumnik zastanawiam sie czy nie puścic 4 garow w 1 ( bo mam okazje kupic jakis tam sportowy za grosze - jeszcze nie wiem jaki dokladnie ... )

 

-mozna tak robic ?

-moge przez to np stracic nieco mocy ??

 

patrzac na rozjebana lampe i zegary chyba bede go sobie powoli przerabial na streeta ( wiem ze XJta sie na to nie nadaje ale zawsze chcialem miec streeta :icon_razz: ) oczywiscie jezeli beda pieniadze na ten zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade sobie prosta Q..a drogą i nagle boom nie mam pojecia co jak i przez co, ulamek sekundy

 

Wyrazy współczucia. Moje doświadczenie jest znacznie krótsze i zawsze mam lekkiego pietra przed czymś takim. Trochę mnie dziwi, że 'nie masz pojęcia co i jak' - przecież musiała być jakaś przyczyna - dziura w jezdni, rozlany olej, garby po ciężarówkach... napisz coś więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szczere wspolczucia, wazne ze jestes caly

ja wczoraj zlapalem gume tuz przed parkingiem.... i weekend z glowy, nie wiem czy latac czy kupic urzywke bo oponka tez juz na wykonczeniu byla

 

zakleić, spalić kapcia a potem myśleć co dalej :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biarac pod uwage to ze mam zmasakrowany tlumnik zastanawiam sie czy nie puścic 4 garow w 1 ( bo mam okazje kupic jakis tam sportowy za grosze - jeszcze nie wiem jaki dokladnie ... )

 

-mozna tak robic ?

Kumpel ma tak zrobione w Bandycie1200 i na końcu komin LeoVince, pieknie to brzmi :icon_razz: ale nie wiem czy nie trzeba bedzie dysz zmienić, może jakiś mechanik sie wypowie!

 

3m sie, wszystko sie naprawi!!!

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...