Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupic Suzuki GS 500 do 5 tys.

Prosze o wasze opinie na temat tego sprzetu ?

Jak sie jedzi jaka ma moc jak sie prowadzi itp.

Obecnie mam Honde NSR 125

I jaki wy motór radzicie do 5 tys.

Zajrzyj do archiwum. Tam było w chu. tematów o GS i jeszcze więcej.

pzdr

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem chwile GS 500 i uważam że jest to naprawde fajny motor,jest niezawodny i popularny wskutek czego części są łatwo dostępne w przyzwoitych cenach...kolega który jeździ skarży sie tylko na ból nadgarstków...ale troche posiedzisz na siłce i porobisz przedramię i po problemie...masz stronke http://www.motocykle.domeczek.pl/prezentac...500e/gs500e.htm

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce kupic Suzuki GS 500 do 5 tys.

Prosze o wasze opinie na temat tego sprzetu ?

Jak sie jedzi jaka ma moc jak sie prowadzi itp.

Obecnie mam Honde NSR 125

I jaki wy motór radzicie do 5 tys.

 

 

Prosze bardzo, ostatnio sie natknalem na takie ogloszenie:

 

LINK http://www.suzi.michas.waw.pl/

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile GS wyciaga na poszczegulnych biegach "1 2 3 4 5 6" ??

Na poszczegÓlnych biegach GS wyciąga tyle ile w przybliżeniu widzisz na poniższym filmiku.

http://gs500e.free.fr/videos/bourrinage.avi

Sam sobie odpowiedz na pytania czy to ważne i jak często będziesz z takich przyśpieszeń do vmax korzystać.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Przyznac musze, ze kolejne tematy o GS juz mnie slabia. Dlugo bylem cierpliwy, ale mam dosc...

Ludzie, o tym motocyklu juz ENCYKLOPEDIE napisalismy na tym 4um. Opcja Szukaj naprawde dziala!

 

Same pytania serii "ile wyciaga" - tez mnie slabia :icon_razz: .

Takie pytania zadaja osiedlowe dzieciaki jak opuszcza piaskownice na widok motocykla :clap: .

Dzias :) .

 

GS nie jest motocyklem wyczynowym, zbiera sie jak przystalo na 46 konna piecsetke i z tym nalezy sie liczyc. Ot, tyle.

Za 5 tys. kupisz stary rocznik i zostaniesz goly, bez kasy na serwis i rejestracje.

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Przyznac musze, ze kolejne tematy o GS juz mnie slabia. Dlugo bylem cierpliwy, ale mam dosc...

Ludzie, o tym motocyklu juz ENCYKLOPEDIE napisalismy na tym 4um. Opcja Szukaj naprawde dziala!

 

Same pytania serii "ile wyciaga" - tez mnie slabia :icon_razz: .

Takie pytania zadaja osiedlowe dzieciaki jak opuszcza piaskownice na widok motocykla :clap: .

Dzias :) .

Nie nerwuj się tak :) Mnie też te pytania rozwalają bo wcześniej w paru tematach napisaliśmy chyba wszystko o tym sprzęcie. Ale jak komuś nie chce się poszukać to jego problem. Co się przejmować. Temat zgłosiłem do moda ale jakoś reakcji nie widać.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubie jak od czasu do czasu ktoś zapyta o GS-a :icon_razz: Sam bardzo bym chciał mieć takiego ale mnie niestety nie stać :buttrock: A tak to przynajmniej moge se poczytać. Jednak zgadzam się z przedmówcami że pytania w stylu "Panie ile to pójdzie?" Są poniżej wszelkiej krytyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...