Skocz do zawartości

Kurde troche jestem nie spokojny...


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy skrecaniu silnika a konkretnie dokrecania aparatu zaplonowego pod srubą musialo zebrac sie troche silikonu..za bardzo docioglem i chyba wylamalo kawalek kartera ktory mogl wleciec do srodka...Rozbierac to na nowo??:icon_twisted::(:(jzu mam caly silni w ramie i normalnie niechce mi sie:PW sumie on opadnie na dul i nie powinien nic zrobic.zreszta nie jestem pewny czy peknol iczy wlecial do kmory skrzyni biegow.wszystko chodzi normalnie :Pco wy na to?? tak to jest oryginalne sruby są spasowane co do mm i jak cos pod nią podejdzie tak koniec ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są wysoko ale nie pomyślałeś o tym że tryby i sprzęgło zaciągają olej do góry więc możesz niezłą makabre zrobic w silniku ale to twój wybór chcesz to jeżdzij tryby nie są takie tanie do mtx. odkręc zapłon i zobacz czy wycieka olej jak nie wycieka to spróbuj włoży drut tam i zobacz czy wyjdzie do skrzyni jak nie to super a jak tak to spróbuj może wyleci z olejem a jak nie to rozbiórka silnika bo naprawde nie warto tak jeżdzi bo zapewne długo nie pojeżdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez skladalem silnik od kozy no i juz po zlozeniu zapomnialem jednego dystansu dac do szkrzyni a silnik juz byl gotowy. No chcialem tak zostawic, ale za bardzo mnie to bolalo, i jak przelaczalem biegi na sucho to nieciekawie sie zazebialy. Rozebralem silnik, wlozylem dystans tak jak to podaja w katalogu, zlozylem i biegu idealnie sie zazebiaja;). I teraz jestem spokojny. A tak to bym sie martwil.... a nie jezdzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...