Skocz do zawartości

Prośba do ludzi z Wawy


Rekomendowane odpowiedzi

stary jak czytam co ty wypisujesz to az normalnie sie prosi zebu Ci napisac kilka słów. NIE neguje tego że twoja dama chce spróbowac sie przejechać na moto 125-400cm ja to rozumiem ale powiedz mi co jej to da NIC NIC NIC!!! więc jaki jest sens żeby kogoś fatygować o ten ktoś martwił sie czy twoja laska da rade utrzymac motor czy sie nie wywali czy sie nic nie stanie! Pewnie by sie przejechała na tym motorze i wszystko było by OK na twarzy by sie pokazał BANAN i powiedziała do Ciebie misiu zapisz mnie na kurs cche sie nauczyc a w przyszlosci miec swój motor. Niech pojdzie na kurs albo jak pisałes jak nie ma kasy na kurs (ciekawe za co kupic jej moto skoro nie ma kasy na kurs ale w to nie wnikam) niech wezie sobie pare prwatnych lekcji w roznych szkołach sa rozne motory w jednych 125 w drugich 250! zreszta na 99% bedzie tak że jak wsiądzie na jakis moto pojezdzi nim 10min i powiem chce jezdzic na jednośladzie:)

 

a pisząc mi tu ku*wa o solidarności motocyklistów to gówno wiesz. w każdym środowisku sa ludzie i ludziska więc nie mniej pretensji do garbatego ze dzieci ma proste.stary zrozum ja na swój motro wydałem oszczednosci z roku zbierania i kupiłem nowe moto nie dał bym nikomu sie przejechac obcemu. nawet moja dziewczyna nie cche wsiadać bo sie boi ze cos sie stanie a stara etz250 pomyka az miło.jak moja dziewczyna mi cos zrobiła przy moto to nie było by mi szkoda ale twoja panieka jest mi obca wiec wybacz mi i innym osob i zrozum ich. ja rozumiem twoje rozgoryczenie ze znasz żadni motocyklisci i w naszej grupie nie ma solidarności ale tu troche przeginasz!!!

 

sry za ku.. i inne pzdr tra peace :buttrock:

 

ps.napisałes ze nie masz moto wiec najlepszym wyjsciem bedzie poczekanie az kupisz sobie swoja maszyne i wtedy bedzie jezdziala do woli!

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tra pięknie to ująłeś! Brawo! :buttrock:

Szkoda gadania! Zamknijmy ten temat, bo już nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Jedyne rozsądne rozwiązanie-wiele razy już powtarzane-Tomek Kulik 0-692-026-505 i Piotrek Gadaj 0-502-602-727 PRO-MOTOR

 

Ja swojego moto nie daję :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r6 do testow - no problem?

to pokaz mi tegi dealera ktory daje motocykle do jazdy ludziom bez prawa jazdy.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tra pięknie to ująłeś! Brawo! ;)

Szkoda gadania! Zamknijmy ten temat, bo już nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Jedyne rozsądne rozwiązanie-wiele razy już powtarzane-Tomek Kulik 0-692-026-505 i Piotrek Gadaj 0-502-602-727 PRO-MOTOR

 

Ja swojego moto nie daję :biggrin:

 

thx

adu kiedy pośmigamy together??:eek: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefrty, tu nie tylko chodzi o to, że posiadacze swoich 2 kółek boją się o nie. Ważniejszym aspektem jest strona prawna zagadnienia. :eek: Osoba użyczająca świadomie pojazd osobie bez uprawnień ponosi odpowiedzialność karną. ;) Co więciej w przypadku jakiegoś wypadku właściciel pojazdu może trafić za kratki. :D

Odnośnie osób jeżdzących bez uprawnień - panowie do czasu... do czasu. Jeśli komuś zrobicie krzywdę nawet bez swojej winy to nie chcę być w waszej skórze.

 

Ja rozwiązałem problem z moją żoną inaczej. Poszła na kurs do Tomka Kulika. Facet ma niesamowite podejście do kobiet. Spodobało się jej. W połowie kursu uzgodniłem z dielerem przyjazd motocyklem testowym na plac do Tomka aby moja zona spróbowała "prawdziwego " moto. Było OK. ale uwaga !! zaliczyła glebę postojową na moto testowym. Naszczęście nic nikomu się nie stało. Tydzień później kupiłem moto ( oczywiście od dielera jaki dał moto do testów) mojej żonie, kiedy ukonczyła kurs.

 

Pozdr.

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pomysł kiepski z pożyczaniem... ;)

 

...najlepiej (tak jak już radzili koledzy i koleżanki z 4um) wykupić pare godzin jazdy i wtedy się okaże czy da radę i czy jej się to podoba ...

 

Ja na swoje moto pozwalam tylko popatrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem ze szkoly i moge cos wystukac znowu bo widze ze temat dalej nie zamkniety.

Wiec tak zle mnie zrozumieliscie moze ja zle to napisalem bo kasa na kurs jest chodzilo tylko o to zeby moja "laska" siadla sobie przymierzyla sie do moto no i moze ewentualnie zrobila kólko po jakims placu nic wiecej zadnego wypozyczania moto na godzine czy dluzej.

 

Jakbym mial swojego plastika to nie byloby tego tematu.

 

Co do mojego prawka to badźcie spokojni bo mam juz od 4ech lat i nie kupowalem go !

 

@Foks R6 do jazdy testowej to ja moge wziac nigdzie nie napisalem ze daja ludziom bez prawka!

SOLIDARNOŚĆ...

 

Mam nadzieje ze to ostatni post ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefryt: to sorry, myslalem ze mowisz o testach u autoryzowanego dealera. Mam jakas awersje do nich, bo pare osob nawet z prawkiem mialo problemy dostac r6 lub r1 na test :)

pozdrawiam!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...