Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to się odmelduję - było baaaaaardzo fajnie, nie mogę się nacieszyć tym małym sku***synem :P Teraz przetestujemy to ustrojstwo na małej patelni :biggrin: :biggrin:

 

Tak ziomuś było zajebiście jak zawsz :buttrock:

A małą patelnie to już zostaw dla innych :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się odmeldowuję :icon_razz:

Trzeba to będzie powtórzyć... :icon_razz:

Może po powrocie z Poznania?? :)

 

Pomyślę nad jakąś nową traską. Ta była chyba w porządku? :)

 

-JU-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie właśnie przed chwilą gadałem z Jackiem G. który mi oznajmił że mój Okrakovic jest pierwszym w Polsce ;) :wink: :P Będę chyba musiał mu jakieś fotki zrobić zanim go pognę na małej patelni ;) tfu, tfu

 

Latamy coś dzisiaj ;) - jestem wolny od 18:00 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M489318

 

podoba mi się ten motocykl. hyhy : przerwócił sie na postoju - a potem chyba spadł z mostu ... lol

ja pierdykam, przeciez to ogloszenie chyba ze 3ci raz jest, zdjecia sie troche zmienily a on nadal po parkingowce :crossy:

 

tyle razy to ogloszenie jest - zaczynam wierzyć, ze to moto sie na prawde przewrocilo na parkingu.. a potem koles sie wq* wzial łoma i zaczął nap**dalać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zadzwonić... W 20 minut dojechałbym do Was :crossy:

 

Jutro (raczej już dzisiaj) planuję pokręcić się troszeczkę. Będę sprawdzał telefon o każdej pełnej godzinie po 17:00. Jak coś - numer znasz :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomy !!!

milo czasami poczytac o waszych wyprawach.

Jak widze ekipa sie praktycznie nie zmienia !

To bardzo mile. Bawcie sie dalej a ja sie zamelduje za jakis czas !

Pozdro dla wszystkich

ło qarwa Młody to Ty jeszcze żyjesz :buttrock: ;) - dawaj dawaj napieraj :)

 

 

 

Qrwa ale się najadłem, ale sandacz był przezajebisty, :wink: widzisz Gresziu i nasz powrót przez Białą to jest dowód na to że nie można jeździć lajtowo bo wtedy człowiek się dekoncentruje i dzwon gotowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lin też niczego sobie. Następne pójdą na patelenkę okonie ;-)

Coś się stało jak się odłączyłem? Nie można Was zostawić samych bo zaraz przygody macie :-P

 

Idę spać bo rano 600km do trzaśnięcia...

 

Pozdrawiam,

-JU-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wypalania wydechu ciąg dalszy

Ło Matko, nie wiem jak ty ale ja .................. sie wstydze :icon_mrgreen: Lesiek Vince moim nowym przyjacilem jest :cool: tarararararatarararatatrararaa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko, nie wiem jak ty ale ja .................. sie wstydze :smile: Lesiek Vince moim nowym przyjacilem jest :) tarararararatarararatatrararaa :D

He he he jest zajebiście, jak ostatnio zajebałem do odcięcia w tunelu pod starówką, to biedne puchy mało na ściany nie uciekały :icon_rolleyes: :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło qarwa Młody to Ty jeszcze żyjesz :( ;) - dawaj dawaj napieraj :)

 

 

 

Qrwa ale się najadłem, ale sandacz był przezajebisty, ;) widzisz Gresziu i nasz powrót przez Białą to jest dowód na to że nie można jeździć lajtowo bo wtedy człowiek się dekoncentruje i dzwon gotowy ;)

 

Jeszcze posimgam z wami !!!!

za dwa latka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...