Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem wasze mordy sobie przypomniec, ale o tej godzinie to jestem skazany na wlasny transport :eek:

znowu bedzie afera ze nie mam nic nalane, ale i tak sprobuje sie pojawic :)

tylko prosil bym o ustalenie jednej godziny i jednego miejsca (bo co to ma byc? Pan Prezes powinien autorytatywnie stwierdzic, a nie zeby sie "szczylostwo" przekrzykiwało i jakies ustalenia robilo :cool: )

 

ps. jak tak wszyscy bedziecie kolankowac to sobie spodnie poprzecieracie :eek: (i nie czepiac sie tu mojego podpisu bo sie tak w oczy nie rzuca jak 10 kolanek prawie jedno pod drugim na stronie :wink: :banghead: )

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko prosil bym o ustalenie jednej godziny i jednego miejsca (bo co to ma byc? Pan Prezes powinien autorytatywnie stwierdzic, a nie zeby sie "szczylostwo" przekrzykiwało i jakies ustalenia robilo :bigrazz: )
A właśnie Emil, mhm jako v-ce prezes i na wyraźne polecenie :P Prezesa pragnę Cię poinformować, że to spotkanie jest dla tych którzy zeszli poniżej 2 minet :bigrazz: , także sorry ale się nie łapiesz :banghead: . Ale nie łam się, w przyszłym sezonie na pewno (buahahaha :biggrin: ) Ci się uda :cool: :P

 

A tak już na poważnie :P NIE MA ŻADNYCH QRWA ZMIAN PIĄTEK 20:00 TORTILLA FACTORY Jak ktoś (czytaj Gieniuś :P ) nie może na 20:00 to dobije później NARA Aaaaa no i oczywiście stawia kolejkę :biggrin:

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...