Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj odpadam, ale jeśli do jutra ta pie...lona pogoda się poprawi :icon_razz: i ten je..ny deszcz nie będzie padał :icon_razz: to latam od rana :biggrin:

 

A jednak nie mogę przepuścić tego suchego asfaltu :biggrin: dlatego kto chętny to o 19:00 na Bankowym jest zbiórka :)

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki i Tobie Syska za wspólne latanie, człowiek czuje, że żyje!!! :icon_razz:

Właśnie odwieszam kombinezon i mam nadzieję, że taka pogoda się utrzyma i ten je**ny deszcz już nie wróci.

Więcej takich wieczorów! :biggrin:

Jeszcze raz dzięki.

Pozdro! :icon_razz:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Syska się nie odzywa...

Pewnie ma szlaban za to, że nie odbiera telefonu gdy jej druga połówka (nie mylić z :flesje: )dzwoni ;)

Jest jednak usprawiedliwiona bo jak można gadać przez telefon przy 200 km/h? Przecież i tak nic wtedy nie słychać :biggrin:

Do następnego :)

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - Al. Jana Pawła II :) :)

heheehe bo dostaniesz bana :-) ;):):biggrin::)

 

Ale jjutro to może i ja bym gdzieś pojeździł!Oczywiście jak pogoda się nie sp.... (btw. bo już dawno nie padało hehehe)

... i o ile mnie weźmiecie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Jana Pawla II to dopiero po 22ej :biggrin: ale dzisiaj wracalem o 22:30 i nawet qrde jednego nie bylo no :) nikt , no nikt sie nie stara ... ;)

 

 

anyway, jak nie bedzie sie nic dzialo to po poludniu bede dzidowal pod 200 :flesje: zawsze 150m prostej jest LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Syska się nie odzywa...

Pewnie ma szlaban za to, że nie odbiera telefonu gdy jej druga połówka (nie mylić z :wink: )dzwoni :cool:

Jest jednak usprawiedliwiona bo jak można gadać przez telefon przy 200 km/h? Przecież i tak nic wtedy nie słychać :smile:

Do następnego :clap:

 

 

 

wrrr..... :crossy:

 

do nastepnego? hm.......? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...