Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tra,

 

a jakim ty moto smigasz ?? bo widzisz... o 19ej-20ej to jest jeszcze ok. 30st. C i trzeba 200 latać, żeby było komfortowo :flesje:

 

ja wczoraj śmigałem ok. 23ej i dalej był hardcore, pocieszeniem może być weekend, gdzie temp. ma spaść do 25st. C i wtedy możemy polecieć gdzieś dalej (200-300km) na wycieczkę :)

 

 

 

pozdro600

pees.

tyle, że ja latam w kombi :)

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tra w czwartek to nie wiem, ale po co czekac aż 2 dni - teraz polatajmy :flesje: ;) :) mam czas do 21:00 - anybody chętny ???

 

we czwratek umówiłem sie z 3 kumplami więc moglibysmy wieksza ekipą polatać o której by wam pasowąło we czwartek na pl.Bankowym 19-20???

 

tra,

 

a jakim ty moto smigasz ?? bo widzisz... o 19ej-20ej to jest jeszcze ok. 30st. C i trzeba 200 latać, żeby było komfortowo :)

 

tyle, że ja latam w kombi ;)

 

niewiem czy dobry czy zły ale chyba te marne 200km/h pojedzie!!a moj motocykl to konkurencja dla Sligiera SV czyli FZ6 Fazer 05:) do czwartku chłopaki mam nadzieje!!

 

ps. 200 to ciut za szybko dla mnie przynajmniej do 22 lipca potem ogień juz pierwsza glebe miałem ale cąłe szczęscie nic sie nie stało ani mi ani moto:) pzdr do czwartku

 

mozemy sie umowic na spokojna jazde jeans and t-shirt i jazda!!

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na twoim miejscu do tego nie przyznawał ;) - trzeba było użyć telefonu, bo ja z Damianem lataliśmy do 23:30

 

tak też miałem zrobić :flesje: ale dopadł mnie demon prędkości ;)

 

poza tym, syska powiedziała, że pojechaliście do mordowni... uznałem, że klimat tego lokalu odbiega od moich standardów :)

 

ale chyba te marne 200km/h pojedzie!!

 

chłopak się nadaje ;) :)

 

 

 

pozdro600

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tra ja jeszcze nie wiem jak z jutrzejszym dniem. A jak z dzisiejszym - enybady chętny polatać - dla odmiany o 19:00 na Bankowym ;) :flesje:

 

O 19 to jeszcze jest tak jak napisal kolega gdzies wyzej - za cieplo i predkosci przyswietlne trza...

 

Moze poozniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek o tej godzince, to tylko mozna na mokro sie bawic :flesje: :biggrin:

ja dzisiaj odpadam ;)

No to o sso chodzi, toż Ty chyba lubisz te mokre zabawy :lalag:

 

O 19 to jeszcze jest tak jak napisal kolega gdzies wyzej - za cieplo i predkosci przyswietlne trza...

Moze poozniej?

Po pierwsze primo to napisała koleżanka, a po drugie primo to ja tylko z takimi prędkościami latam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak - dzisiaj ktoś lata wieczorkiem?

O 19:00 na Bankowym? A moze o 20:00

 

Obiecałem że pewną 18-stkę przewiozę i pokażę jej świat złych motocyklistów ;)

 

Pozdro

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...