Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siem odmeldujem, dzieki za miłą przejażdżkę, co prawda główny pomysłodawca wycieczki nie dotarł, ale może następnym razem się uda :D

 

A co szanowne Towarzystwo powiedziałoby na wypadzik nad morze w dn 21-23 lipca :crossy: Wyjazd w piątek po robocie (lub w sobotę rano - wtedy odpada melanż w nocy z piątku na sobotę :P ), w sobotę plażowanie, lansacja po nadmorskich bulwarach ;) i clubbing. W niedzielę po południu wyjazd i wieczorkiem przyjazd do wawy :icon_mrgreen: Czy byłby ktoś chętny bo dwóch już jest :biggrin:

 

Co do konkretów typu: miejscowość, nocleg itp. oczywiście do dogadania. Osobiście myślałem o Krynicy Morskiej do której mamy najbliżej (350 km), ale jeśli ktoś może ma jakieś inne propozycje to nie ma problemu.

 

Prędkość przelotowa-plastikowa ;)

 

No więc.... :eek: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkich przepraszam za moją absencję w dniu wczorajszym :icon_mrgreen: . Napisałem ,że postaram się wyrobić na 19.00 na Bankowy. Nie udało mi się ;) .

Zarobiony jestem.

 

może następnym razem się uda

 

Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują ,że się uda. :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szanowne Towarzystwo powiedziałoby na wypadzik nad morze w dn 21-23 lipca :biggrin: Wyjazd w piątek po robocie (lub w sobotę rano - wtedy odpada melanż w nocy z piątku na sobotę , w sobotę plażowanie, lansacja po nadmorskich bulwarach :P i clubbing. W niedzielę po południu wyjazd i wieczorkiem przyjazd do wawy :icon_mrgreen: Czy byłby ktoś chętny bo dwóch już jest

 

Co do konkretów typu: miejscowość, nocleg itp. oczywiście do dogadania. Osobiście myślałem o Krynicy Morskiej do której mamy najbliżej (350 km), ale jeśli ktoś może ma jakieś inne propozycje to nie ma problemu.

 

Prędkość przelotowa-plastikowa ;)

 

No więc.... :crossy: :D

 

No pomysł przedni, termin pasuje mi jak ulał, akurat rodzinka 20 Lipca wylatuje :eek: Wstępnie sie pisze ;)

 

p.s. rozumiem że klapki i sombrero obowiązkowe? :D

 

Prędkość przelotowa-plastikowa? Co to oznacza? Konkrety Sligier, konkrety prosze:)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość przelotowa-plastikowa? Co to oznacza? Konkrety Sligier, konkrety prosze:)
Oczywiście to będzie uzależnione od warunków jakie będą panowały na drodze, ale myślę o przedziale 170-200 :D w końcu to ma być wycieczka a nie wyścig :icon_mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to będzie uzależnione od warunków jakie będą panowały na drodze, ale myślę o przedziale 170-200 :biggrin: w końcu to ma być wycieczka a nie wyścig :D

 

hmmmm..........................no nie wiem czy moja maszyna to wytrzyma :icon_mrgreen: Najwyżej spotkamy sie na miejscu ;)

 

p.s. Teraz dopiero zajażyłem, 170-200 Gdańską w Weekend?!!?!?!?!??!?!?!?!?!?!

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może 14-15 jakies mazury/gołdap, etc?, tylko prędkość pół plastkowa

 

skoro plastikowa jest 170-200, to przypuszczam że półplastikowa to będzie 170-185 :icon_mrgreen:

 

Sligier - jak to jest z tymi przedziałami prędkościowymi? Dobrze wyliczyłem?

Edytowane przez radez9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może 14-15 jakies mazury/gołdap, etc?, tylko prędkość pół plastkowa

 

 

skoro plastikowa jest 170-200, to przypuszczam że półplastikowa to będzie 170-185 ;)

 

Sligier - jak to jest z tymi przedziałami prędkościowymi? Dobrze wyliczyłem?

 

Też tak bym policzył :D

No co ty Fidel5 - swoją 8setą nie dasz rady :crossy: :icon_mrgreen:

Pomysł na "morze" jest super - wstępnie się piszę (prędkości pasują) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...