Skocz do zawartości

opinie na temat CBR 900 RR Fireblade


Gość Nosferatu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

i jak tam milosz? blady juz w stajni? czy tez plany sie zmienily?

widzialem na stronie www.cbr900.de sc33 z calym przodem od SC44. wiec troche tego sprzeta da sie unowoczesnić:

http://www.cbr1000rr.de/bild/galerie/sc33/...ide/10_usd2.jpg

http://www.cbr1000rr.de/bild/galerie/sc33/...ide/09_usd1.jpg

http://www.cbr1000rr.de/sc33/zubehoer/komplett/01.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie koło od VFR za 3, 4 stówki załatwia sprawę na wieki.

 

http://www.cbr1000rr.de/sc28/zubehoer/distanz/distanz.html

tu jest chyba napisane ze w rocznikach 98/99 nie da sie tak latwo podmienic tego. ale ja nie znam dobrze niemieckiego wiec nie wiem do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jechałam na tej maszynie ........... zaje****a , ma takie kopyto ze y :biggrin: mam nawet zdjęcie :D od 0-100 2,9 sek. Ma odejście to trzeba przyzać. A jeśli jesteś dobrym kierowcą to jazda na niej to sama przyjemność :) wogule na każdym motorze jazda to sama przyjemność. Ja mialam troche niewygodnie bo jechałam jako plecak taki prezent na urodziny moje marzenie jechac narazie na scigaczu i się spełniło :crossy: a jako plecak to moge powiec tak jak juz napisałam zaje****e. Toche niewygodnie a zwłaszcza, że nie mogłam kiedrowcy objąć :cool: ale generalnie chciałabym mieć ten motor ;)

 

Pozdrawiam :biggrin::):flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. W dniu wczorajszym wystepowaly problemy z forum. Chcialem zalozyc topic, ale cos sie zepsulo, i nie moge nawet wejsc do mojego topica, ze nie wspomne o tym ze moj post gdzies wyparowal. dlatego powtarzam topic.

 

Po1. Chce kupic ten motocykl. Interesuje mnie model 954. Z tego co sie zorientowalem, jest to poczek produkcji tego modelu. W zwiazku z tym interesuje mnie, czy ten moto ma jakies objawy wieku dziececego? Poprostu piszcie tu swoje opinie na temat tego sprzetu. Wady, zalety.

 

Po2. W jakim przedziale cenowym powinien sie znajdowac taki motor, w stanie bezwypadkowym i ogolnie bdb? Pytam, poniewaz widzialem modele tego rocznika w cenach od 19 000 do 25 000. 6 000 co calkiem spora roznica, a jak wszyscy wiemy okazje nie istnieja. Innaczej mowiac jaka cena (zbyt niska) powinna wzbudzic moja czujnosc w kwestji prawdziwego stanu technicznego?

 

Po3. W czym jezdzicie na przecinakach? Zapewne wiekszosc z was w pozyczonej od krowy skorce. Zastanawiam sie jedynie, czy skorkowe wdzianko, na dalekiej trasie, podczas mocnego deszczu, poprostu nie przesiaka. Zastanawiam sie nad wdziankiem z GoreTexu. Widzialem kilka fajnych kurtek, w kroju i wygladzie bardzo podobne do kurtek skorzanych. Moze GoreTex na scigaczu to obciach?? j.gif

 

Z gory dziekuje za wasze opinie i pomoc smile.gif

 

P.S. Sorka za dwa takie same topic-i. Po powtorzeniu topica ten pierwszy zaczal dzialac, wiec wkleilem mojego posta rowniez tutaj :wink:

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, 2002 to początek modelu, niema żadnych objawów choroby wieku dziecięcego. Jeśli chodzi o ceny to te po 19 można odpuścić, szukaj w cenach wyższych i targuj się. Ogólnie ciężko dostać bladego w dobrym stanie w PL, ja szukałem dłuuuugo. Jak interesuje cię jakiś na allegro to rzuć linkami bo wiele z nich mam obeznanych. Cena od 22 tys powinna byc ok. Jeśli chodzi o ciuchy to ja kupuje skóre, a wiadomo że niejest to moto na długie trasy :) Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...