Skocz do zawartości

opinie na temat CBR 900 RR Fireblade


Gość Nosferatu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój instruktor z prawa jazdy posiada osobiście CBR900RR. Który to rok i model to dokładnie nie wiem... Narzeka on jednak na spore spalanie tego motocykla (około 10L i lepiej). Oprócz tego nie widzi raczej wad (no i może pozycja pasażera :)). Chwali za ogromną moc i przyśpieszenie. Niedługo będe się miał nią okazje przejechać, wiem powiem coś bliżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad fazerem 600 ale stwierdziłem ze jak mam wydac wieksza kaske to wolałbym pojezdzic na motorku troche dłuzej. POza tym fazer wyglądem bardzo przypomina XJtke (modele do 2001) a jesli chodzi o fazera 1000 to podoba mi sie nawet ma porownywalna moc do bladego ale jednak Hndka bardziej mi sie podoba i jest to motorek o troszke innym prowadzeniu, do tego za bladym przemawia takze duza ilosc czesci uzywanych bo tych motocykli jest naprawede duzo. Tak więc myśle że wybór już dokonałem chodzi mi tu także o porównanie go z innymi sprzetami z tej klasy, nie chce juz turystyka. Ale dzieki za rade pozdrawiam i czekam na wiecej opinii uzytkowników. Moze apiszecie cos o tymspalaniu bo pierwszy raz slysze zeby blady palił 10 litrów. :wink: :)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne spalanie Bladego to 5-6 litrów, 10 to przy ostrej jeździe. W trasie do 140 spokojnie 5 litrow. Pozdrawiam Adam

 

No mój poprzedni post to była informacja zasłyszana, więc proszę się zbytnio nie sugerować. Ale z tego co z nim gadałem, to na budziku często gości "2" z przodu :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pierwszy raz słyszę o 10 l... Wg mojej wiedzy to jest bardzo oszczędny motocykl, nawet schodzi do 4,5 litra. Kumpel miał 929 i w porównaniu z VFR, Xj, ZX6R, RF 600, CB 600, ZX9R jego motocykl palił najmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na boku jak ktos ma jakiekolwiek informacje jak przewiezc motocykl z Polski do Irlandii

 

tez nad tym glowkuje od pewnego czasu, ale wydaje mi sie ze nie ma wyjscia : autobana, prom, motorlej, prom. I uwazaj na Garde w Eire, bo jesli nie bedziesz turysta to moga skonfiskowac pojazd na polskich blachach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...