Skocz do zawartości

Co o tym myslicie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wedłóg mnie sie opłaca ja bym brał :icon_exclaim: tymbardziej jeśli jest zarejestrowany na motorower...

pojawia sie kolejne pytanie??czy elektryke ma wporzątku i czy ma przegląd bezterminowy??

Pozdrawiam MUMA

Edytowane przez Muma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w cenach nie Lc2 sie nie orientuję, ale przeglądając allegro i działy z dt80 już od ponad roku za 2k to jakis dezel moim zdaniem jest :icon_exclaim:

Ale cóż pisze, że po remoncie niby wszystko spoko na picuś glancuś ja jakbym miał kupować najpierw bym pojechał i zobaczył ta dt :biggrin:

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku 1986 za 2000zł? Ja dałbym 800zł :icon_exclaim: i ani grosza więcej. Za 2500zł widziałem 1994r. na motorower wiec nie ma o czym dyskutować.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co gościa wprowadzacie w błąd?? Przecież to jest zarąbiście nie opłacalne. Ja mam LC2 w bardzo dobrym stanie technicznych(gorzej wizualny:D) i wiele więcej pewnie nie wezme, a motor młodszy przynajmniej o 7 lat.

Nie bierz tego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca się stare gowno na allegro.pl masz motorower94rok za 2400 na motorower ja sie rozgladałem 4miechy za bdb yamaha i trafiłem 95rok i jestem bardzo zadowolony :icon_exclaim: Niepolecam ci tego szajsu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...